اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان عزیز
    من با تنظیم ساعت یه مشکل دارم
    یعنی اینکه اولا ساعت گوشی 5 رو از اتومات برمیدارم و دستی تنظیم میکنم و تایم زون رو چه در ساعت و چه در تنظیمات تقویم روی تهران گذاشتم
    ولی ساعت بعد از از کردن دوباره گوشی دقیقا هر بار برمیگرده ه اون ساعت و دقیقه ای که تنظیم کردم
    مثلا ساعت رو تنظیم میکنم روی 4:15
    تایم زون هم تهران
    گوشی رو قفل میکنم
    چند دقیقه بعد مثلا 4:38 از میکنم گوشی رو
    ساعت 4:15 رو نشون میده و هر دفعه همینطوره
    به صورت اتومات هم خودش زمان رو درست نمیکنه
    حالا من باید چطور ساعت رو درست کنم؟
    ممنون میشم جواب بدید

نظر

• با درود خدمت دوستان مدتی پیش آیفون 5 بنده مقدار عددی باطری را نشان نمی داد و روی 1% ثابت شد که باهاش کنار آمدم بعد از ارایه نسخه 7 تصمیم به آپدیت گرفتم که اگه باگ باشه رفع بشه که نشد اما بعد ار ریستور به آی او اس 7 گوشی به مدت 1 روز روشن میشد بعداز 2 دقیقه ریست میشد که خود به خود بر طرف شد متاسفانه بعدار ریستور به 8.1 این مشکل به وجود آمد و رفع هم نمیشه و اینقدر روشن خاموش میشه تا باطری تمام بشه ،نطر اساتید چیست؟

نظر

• کسی به ورژن جدید 8.1.1 آپدیت کرده چجوریه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_m2011 نمایش پست ها
          کسی به ورژن جدید 8.1.1 آپدیت کرده چجوریه ؟
          توی این تاپیک کاربران نظرشون رو نوشتند:
          http://www.i-phone.ir/forums/thread99089.html

نظر

• دوستان یه سوال...

من دقیق یادم نیست این مشکل تو 7 هم بود یا نه، اما از وقتی اومدم 8، هردفعه وارد Settings میشم، پیغام میاد که Cellular برای Settings روشن نیست. چجوری میشه این پیغام رو کاری کرد که نیاد دیگه؟

حتما باید Settings رو برای Cellular روشن کنم؟ یا راه دیگه ای هم داره؟

- - - - - - - - - -

دوستان یه سوال...

من دقیق یادم نیست این مشکل تو 7 هم بود یا نه، اما از وقتی اومدم 8، هردفعه وارد Settings میشم، پیغام میاد که Cellular برای Settings روشن نیست. چجوری میشه این پیغام رو کاری کرد که نیاد دیگه؟

حتما باید Settings رو برای Cellular روشن کنم؟ یا راه دیگه ای هم داره؟

نظر

• سلام یه سوال من ایفون 5 لاک دارم الان هم گیوی R_sim pro زدم ولی نمی دونم چرا اس ام اس نمی ره دوستان کسی می دونه من باید چکار کنم تا اس ام اس یره ؟

نظر

• سلام
                دوستان گوشی من وقتی باطریش به نزدیکای ۱۵ % میرسه گوشی خاموش میشه ، چرا ایطوریه ؟؟؟

moj

نظر

• نوشته اصلی توسط MOJ63 نمایش پست ها
                  سلام
                  دوستان گوشی من وقتی باطریش به نزدیکای ۱۵ % میرسه گوشی خاموش میشه ، چرا ایطوریه ؟؟؟

moj
                  باتری رو یه بار کالیبره کنید احتمالا درست میشه. بذارید گوشی خودت خاموش بشه. بعد بزنید به شارژ تا صد بشه. یه ربع هم بذارید بعد از صد بگذره.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام، من ١ هفتست با واي واي گوشيم مشكل دارم
                    حتما بايد گوشي و ببرم كنار مودم كه شناساييش كنه
                    يه مشكل ديگه هم دارم كه كليد كم كردن ولومم كار نميكنه،ممنون ميشم كمكم كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Haleh69 نمایش پست ها
                      سلام، من ١ هفتست با واي واي گوشيم مشكل دارم
                      حتما بايد گوشي و ببرم كنار مودم كه شناساييش كنه
                      يه مشكل ديگه هم دارم كه كليد كم كردن ولومم كار نميكنه،ممنون ميشم كمكم كنيد
                      Reset network انجام دادین؟
                      گوشیتون ضربه خورده یا اتفاقی دکمه ولوم کار نمیکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                        Reset network انجام دادین؟
                        گوشیتون ضربه خورده یا اتفاقی دکمه ولوم کار نمیکنه؟
                        بله انجام دادم بازم درست نشد
                        يه ضربه خور چند روز پيش و افتاد زير شير آب اما هم طلقهاي نانو داره دو طرفش هم از اين قابهاي نواريدورش نميدونم اسمش چيه؛) اما دقيقا نميدونم بعد اون اينجوري شد يا نه

نظر

• من آیفون با شماره A1429 دارم. کسی میدونه این نسخه با 4g ایرانسل کار میکنه یا نه؟ توی خود سایت زده کار نمیکنه :-( ولی خوب توی گزینه های گوشی مد 4g (LTE) هست.
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط konjkavkhan نمایش پست ها
                            من آیفون با شماره A1429 دارم. کسی میدونه این نسخه با 4g ایرانسل کار میکنه یا نه؟ توی خود سایت زده کار نمیکنه :-( ولی خوب توی گزینه های گوشی مد 4g (LTE) هست.
                            ممنون

درود
                            بزار ٣جيشون راه بيفته تا ٤ جي

من اراك هستم تو مغازه انتن نميده ميام جلو در ٣جي ميشه خيلي جالبه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                              تیفون 5 من وایرلس رو میشنایه ولی چیزی رو کانکت نمیکنه
                              نه سفری نه اینستاگرام و نه هر نرمافزاری که احتیاج به کانکت شدن داشته باشه!
                              مشکلی واسه بقیه پیش اومده یا امروز گوشی من اینجوره فقط!

نظر

• نوشته اصلی توسط delediivooneh نمایش پست ها
                                سلام
                                تیفون 5 من وایرلس رو میشنایه ولی چیزی رو کانکت نمیکنه
                                نه سفری نه اینستاگرام و نه هر نرمافزاری که احتیاج به کانکت شدن داشته باشه!
                                مشکلی واسه بقیه پیش اومده یا امروز گوشی من اینجوره فقط!
                                با سلام دوست عزیز.
                                شما یکبار اسم و پسوورد مودمتون رو عوض کنید به احتمال زیاد درست میشه یا اینکه کشور رو تغییر بدید.
                                موفق باشید.

- - - - - - - - - -

با سلام دوست عزیز.
                                شما یکبار اسم و پسوورد مودمتون رو عوض کنید به احتمال زیاد درست میشه یا اینکه کشور رو تغییر بدید.
                                موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
                                X