اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموشش کردم الان سه ساله چه کار دیگه ای میتونم انجام بدم ! میخوام بفروشم نمیتونم ریستش کنم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
    درود

شما Restrictions رو فعال کردید .
    به مسیر Settings - General - Restrictions برید Restrictions رو خاموش کنید .بایستی به یاد بیارید که چه رمزی رو بهش دادید .

فراموشش کردم الان سه ساله چه کار دیگه ای میتونم انجام بدم ! میخوام بفروشم نمیتونم ریستش کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط antonov نمایش پست ها
      فراموشش کردم الان سه ساله چه کار دیگه ای میتونم انجام بدم ! میخوام بفروشم نمیتونم ریستش کنم
      شما اگر میخای بفروشی دستکاه رو ریستور کن - iOS 9.3.3 رو دانلود کن , و یا iOS 9.3.2 و گوشی رو ریست کن - برای خودت بک آپ ازش بگیر

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
        درود - زردی به خاطر صفحه نمایش هست .
        اگر زیاد تو ذوق نمیزنه بیخیالش بشید چون راهی نداره و بایستی صفحه نمایش عوض بشه
        ممنون ولی ببخشید زردی کم اون که بنظرم تو ذوق اصلا نمیزنه، علتش واسه چیه؟

خیالم راحت باشه صفحه نمایش تقلبی نیست؟
        ویرایش توسط Iman-Emperatour : https://i-phone.ir/forums/member/190788-iman-emperatour در ساعت 23-07-2016, 06:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iman-emperatour نمایش پست ها

خیر مشکلی نداره - برای اینکه خیالتون راحت باشه به یک تعمیرکار هم نشون بدید .
          آیفون 5 و برخی از سری های 5s این مشکل رو داشتن و زیاد چیز مهمی هم نیست - مگر اینکه کاربر بهش حساسیت نشون بده

نظر

• درود به دوستان گرامی

پرسش من این است که آیا امکان ریستور مجدد به ورژن ۹.۰.۲ یا ورژن بالاتر برای آیفون ۵ با نگهداشتن جیلبرک مقدور می باشد؟

با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
              درود به دوستان گرامی

پرسش من این است که آیا امکان ریستور مجدد به ورژن ۹.۰.۲ یا ورژن بالاتر برای آیفون ۵ با نگهداشتن جیلبرک مقدور می باشد؟

با سپاس
              خیر. اخرین جیلبریک برای ۵ رو ۹.۰.۲ ارائه شده.

اگر جیلبریک هستید میتونید از cydia eraser استفاده کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها

دوست عزیز احتمالا پارت نامبر شما برای کشور های شرقی باشه چون رنگ صفحه آیفون هایی که سفارش کشور های شرقی هست به زرد میخوره به خاطر آب هوای این کشور های و مردمش چون با وجود تابش خورشید به رنگ زرد عادت کردن

نظر

• سلام دوستان دوست بنده یک گوشی 5 32gb گرفته از یکی از اشنایان
                  بعد روی این گوشی find my iphone ست شده و الان برای روشن شدن و اکتیو شدن نیاز به اپل ایدی شخصی که صاحب ایفون بوده داره
                  ولی ما الان هیچ دسترسی به اون شخص نداریم میخوام بدونم راهی هست که مشکل برطرف بشه ؟ مثلا با ریستور یا هر چیز دیگه ای

نظر

• نوشته اصلی توسط ted mosby نمایش پست ها
                    سلام دوستان دوست بنده یک گوشی 5 32gb گرفته از یکی از اشنایان
                    بعد روی این گوشی find my iphone ست شده و الان برای روشن شدن و اکتیو شدن نیاز به اپل ایدی شخصی که صاحب ایفون بوده داره
                    ولی ما الان هیچ دسترسی به اون شخص نداریم میخوام بدونم راهی هست که مشکل برطرف بشه ؟ مثلا با ریستور یا هر چیز دیگه ای
                    سلام، شما از فروشنده و صاحب قبلی مطمئن هستید؟! احتمال اینکه دیوایس سرقتی باشه بسیار بالاست متأسفانه

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                      سلام، شما از فروشنده و صاحب قبلی مطمئن هستید؟! احتمال اینکه دیوایس سرقتی باشه بسیار بالاست متأسفانه

بله عزیزم ایشون الان امریکا هستن و دسترسی به ایشون نداریم وگرنه که مشکلی نبود
                      مشکلی از بابت سرقت و ... نیست میخوام بدونم راهی هست برای استفاده از گوشی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ted mosby نمایش پست ها
                        بله عزیزم ایشون الان امریکا هستن و دسترسی به ایشون نداریم وگرنه که مشکلی نبود
                        مشکلی از بابت سرقت و ... نیست میخوام بدونم راهی هست برای استفاده از گوشی ؟
                        تنها راه ممکن فقط از طریق مالک قبلی که اپل آیدی رو روی گوشی ست کرده هستش. بهتره که هرجور شده یک راه ارتباطی با ایشون برقرار کنید
                        و از ایشون بخواهید که از طریق سایت iCloud گزینه Find My iPhone روی دیوایس قدیمی خودشون ( همون آیفون 5 ) رو حذف کنند.

نظر

• سلام دوستان
                          من آیفون 5s دارم
                          جیلبرینگ نیس
                          برنامه چت تانگو رو نصب کرده بودم
                          ولی امروز بعد از اینکه واردش میشم و میرم قسمت پیامها از برنامه خارج میشه
                          ریست هم کردم فایده نداشت
                          ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• سلام
                            من یه 5 گرفتم ورزن 9.3.2 باطریش خیلی زیاده در روز 2 بار شارژ مصرف میکنه شاید 3 بار هم بشه مشکل از باطریه ؟؟؟

نظر

• آقایان کسی نیست جواب منو بده ؟ فوریه

نظر

• نوشته اصلی توسط HoLlYsAw نمایش پست ها
                                سلام
                                من یه 5 گرفتم ورزن 9.3.2 باطریش خیلی زیاده در روز 2 بار شارژ مصرف میکنه شاید 3 بار هم بشه مشکل از باطریه ؟؟؟
                                نوشته اصلی توسط HoLlYsAw نمایش پست ها
                                آقایان کسی نیست جواب منو بده ؟ فوریه
                                درود

بستگی داره از دیوایس چه استفاده می کنید ؟
                                باهاش گیم بازی می کنید یا کارهای روزمره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X