اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان فضاي other تو گوشي من ٨ گيگ شده!! چطوري خاليش كنم.. وقتي با iTunes بك آپ ميگيرم ميخوام ري اِستور كنم چون نِت ندارم اررور ميده و اينكار رو انجام نميده... با iTools هم ميترسم اينكار رو بكنم چون اپليكيشنها رو مينويسه " unsupported Backup with Documents"
    لطفن راهنمايي كنيد چون همه گوشي رو خالي كردم بازم جا نداره!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

نوشته اصلی توسط ALI KALAN نمایش پست ها
      دوستان فضاي other تو گوشي من ٨ گيگ شده!! چطوري خاليش كنم.. وقتي با iTunes بك آپ ميگيرم ميخوام ري اِستور كنم چون نِت ندارم اررور ميده و اينكار رو انجام نميده... با iTools هم ميترسم اينكار رو بكنم چون اپليكيشنها رو مينويسه " unsupported Backup with Documents"
      لطفن راهنمايي كنيد چون همه گوشي رو خالي كردم بازم جا نداره!

اگر از تلگرام و نرم افزارهایی مثل همین TapaTalk استفاده می کنید از داخل برنامه Cache را حذف کنید در غیر اینصورت می بایست از طریق نرم افزارهایی مثل آیتولز و یا Phone Cleaner استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
        اگر از تلگرام و نرم افزارهایی مثل همین TapaTalk استفاده می کنید از داخل برنامه Cache را حذف کنید در غیر اینصورت می بایست از طریق نرم افزارهایی مثل آیتولز و یا Phone Cleaner استفاده کنید

از داخل؟؟ تلگرامم كلن ٦٦ مگ هست! كش رو چطوري بدون اينكه ري استور كنم حذفش كنم.. قسمت other رو چطور ميشه با ITools پاك كرد؟

نظر

• از داخل برنامه گزینه Setting و بخش Chat Setting را انتخاب کنید و در قسمت Cache Setting را انتخاب کنید و در صورت تمایل حذف کنید.

نظر

از داخل برنامه گزینه Setting و بخش Chat Setting را انتخاب کنید و در قسمت Cache Setting را انتخاب کنید و در صورت تمایل حذف کنید.

ممنون Tapatalk زياد كش نداشت ولي تلگرام ٦٠٠ مگ خالي كرد. حالا اگه با iTools بك آپ بگيرم و ري استور كنم اون قسمت other پاك ميشه؟؟ يك سئوال ديگه اگه ري استور كنم اطلاعات داخل برنامه ها رو پاك ميكنه؟؟ مثلن ديكشنري ها كه اطلاعات داخلش دانلود شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI KALAN نمایش پست ها
              ممنون Tapatalk زياد كش نداشت ولي تلگرام ٦٠٠ مگ خالي كرد. حالا اگه با iTools بك آپ بگيرم و ري استور كنم اون قسمت other پاك ميشه؟؟ يك سئوال ديگه اگه ري استور كنم اطلاعات داخل برنامه ها رو پاك ميكنه؟؟ مثلن ديكشنري ها كه اطلاعات داخلش دانلود شده.

بعید می دونم تاثیری بر روی قسمت others داشته باشد. بله حذف خواهند شد.

نظر

بعید می دونم تاثیری بر روی قسمت others داشته باشد. بله حذف خواهند شد.

پس اون قسمتِ other چطور بايد پاك بشه؟ كه فضا آزاد بشه بدون اينكه بعضي اطلاعات مهم اپليكيشنها پاك بشه؟

نظر

• آپدیت به iOS 9.2.1 یا 9.2

سلام دوستان

در مورد آپدیت به iOS 9.2.1 یا 9.2 سوال دارم

با این آپدیت مشکلی پیش نمیاد؟ کدام نصب کنم؟

iPhone 5 الآن هم 8.1.2 نصب است.

جیلبریک هم نیازی ندارم.

متشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط as_as_133 نمایش پست ها
                    سلام دوستان

در مورد آپدیت به iOS 9.2.1 یا 9.2 سوال دارم

با این آپدیت مشکلی پیش نمیاد؟ کدام نصب کنم؟

iPhone 5 الآن هم 8.1.2 نصب است.

جیلبریک هم نیازی ندارم.

متشکر
                    سلام
                    دست شما نيست كه كدوم نصب كنيد
                    وقتي ريستور ميكنيد به اخرين ورژن بروز رساني ميشه
                    خودم روي اخرين ورژن هستم و عالي با خيال راحت ريستور كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
                      سلام
                      دست شما نيست كه كدوم نصب كنيد
                      وقتي ريستور ميكنيد به اخرين ورژن بروز رساني ميشه
                      خودم روي اخرين ورژن هستم و عالي با خيال راحت ريستور كنيد

سلام
                      البته دست کاربر است کدام ورژن رو نصب کنه. حالت معمولیش اینه که به این سایت بری و ورژنی که هنوز ساین هست رو دانلود کنی و در آیتیونز دکمه Shift رو بگیری و روی آپدیت و یا ریستور کلیک کنی.
                      کد:
                      https://ipsw.me/all
                      می خواهم بدانم کسی نصب کرده مشکلی نداره؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

نوشته اصلی توسط as_as_133 نمایش پست ها

سلام
                        البته دست کاربر است کدام ورژن رو نصب کنه. حالت معمولیش اینه که به این سایت بری و ورژنی که هنوز ساین هست رو دانلود کنی و در آیتیونز دکمه Shift رو بگیری و روی آپدیت و یا ریستور کلیک کنی.
                        کد:
                        https://ipsw.me/all
                        می خواهم بدانم کسی نصب کرده مشکلی نداره؟
                        رفیق مثل اینکه شما از سیاست های اپل خبر ندارید، من هم آرزو داشتم که دست خود کاربر بود! اما این طور نیست، چون برای اتمام عمل ریستور نیاز به تأیید اپل هست (وصل شدن به اینترنت و...) و اپل فقط مجوز ریستور رو برای آخرین iOS منتشر شده یک دیوایس میده، یعنی وقتی 9.2.1 میاد دیگه نمیشه به 9.2 و بقیه ی ورژن های قبل ترش ریستور کرد !

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                          رفیق مثل اینکه شما از سیاست های اپل خبر ندارید، من هم آرزو داشتم که دست خود کاربر بود! اما این طور نیست، چون برای اتمام عمل ریستور نیاز به تأیید اپل هست (وصل شدن به اینترنت و...) و اپل فقط مجوز ریستور رو برای آخرین iOS منتشر شده یک دیوایس میده، یعنی وقتی 9.2.1 میاد دیگه نمیشه به 9.2 و بقیه ی ورژن های قبل ترش ریستور کرد !

سلام
                          فکر می کردم بشه ورژن های قبل هم رو نصب کرد.
                          شما هیمن الآن که به این سایت برید می توانید ببینید که ورژن 9.2 هنوز ساین می شه.
                          معمولا تا چند وقت بعد از یک آپدیت جدید اجازه دانگرید رو می دهد.

نظر

• نوشته اصلی توسط as_as_133 نمایش پست ها
                            سلام
                            فکر می کردم بشه ورژن های قبل هم رو نصب کرد.
                            شما هیمن الآن که به این سایت برید می توانید ببینید که ورژن 9.2 هنوز ساین می شه.
                            معمولا تا چند وقت بعد از یک آپدیت جدید اجازه دانگرید رو می دهد.
                            بله، به مدت چند روز اون هم ریستور فقط به یه دونه ورژن قبل تر امکانش هست ، بدی کار اینه که نمیشه مثلاً الآن به ورژن 6,7,8 ریستور کرد
                            تازه اون چند روزی هم که امکان ریستور به یک ورژن قبل تر هست فقط موقعی که جیلبریک برای ورژن قبلی وجود داره ارزشمنده اگه نباشه که خب قطعاً ورژن جدید بهتر از قبلی خودش هست

نظر

• سلام . واتس اپ رو من از اپ استور اپدیت کردم . اومدم موبالیو دیدم که اپدیت تمام شده بعد حالا توی واتس اپ نمیره . کرش میکنه !؟
                              شکل برنامه واتس اپ سبز و یه شکل تلفن روشه .ولی الان که اپدیت شده شکلش روی صفخه موبایل کامل نشده !!! شکلش مثل برنامه ای که تازه میخوای نصبش کنی ( سفید با یه خصوط مهندسی شده مثل برنامه ای که تازه میخوای از اپ استور دانلود و نصب کنی منظورمه !!! )!؟
                              دیوایس هم ایفون 5 و جیلبریک . اگر میشه بدون این که دیوایس جیلبریکش حذف بشه بهم یه راه حل بدید . البته مجبور باشم جیلبریک و حذف میکنم !

لطفااااااااااااااااااااا راهنمایی کنید . مرسی

نظر

• سلام ورژن گوشی من 7 هست میخواستم با گوشی اپدیت کنم تا حالا با گوشی اپدیت نکردم میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد مشکلی نداره ورژن 9 ؟ اطلاعات داخل گوشی مثل اس ام اس یا نوت ... پاک نمیشه مرسی

نظر

صبر کنید ..
                                X