اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    آيفون5 با مشخصات زير
    ios 8.1.1
    IMEI 013346009819683
    CARIER SoftBank JAPAN
    فكر كنم لاك باشه چون سيم كارت ايرنسل رو جواب نميده وnot valid sim ميزنه،البته اول آنتن ميده ولى كشور رو كه(امريكا)انتخاب ميكنم پيغام ميده
    راهنمايى كنيدبراى راه اندازى جه كار بايد كرد
    با تشكر

- - - - - - - - - -

سلام دوستان
    آيفون5 با مشخصات زير
    ios 8.1.1
    IMEI 013346009819683
    CARIER SoftBank JAPAN
    فكر كنم لاك باشه چون سيم كارت ايرنسل رو جواب نميده وnot valid sim ميزنه،البته اول آنتن ميده ولى كشور رو كه(امريكا)انتخاب ميكنم پيغام ميده
    راهنمايى كنيدبراى راه اندازى جه كار بايد كرد
    با تشكر

نظر

• دوستان چطوري ميتونم ويدئو هاي آنلاين تو فيس يا يوتيوب رو دخيره كنيم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• کسی نیست جواب بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI KALAN نمایش پست ها
          دوستان چطوري ميتونم ويدئو هاي آنلاين تو فيس يا يوتيوب رو دخيره كنيم؟

از ويدئو دانلودر هايي مثل خود tubedownloader استفاده كنيد

نظر

• دوستان لطفاً کمک کنید. من دیشب گوشیم 1% شارژ داشت بعد که خودش خاموش شد ! از اون به بعد دیگه روشن نمیشه ! شارژر میزنم بهش اصلاً هیچ علامتی مبنی بر این که داره شارژ میشه روی صفحه نمیاد ! با چندتا شارژر مختلف هم تست کردم باز نشد ! ممنون میشم راهنمایی کنید چیه داستان ؟ قبلاً گوشی یکی از دوستام اینطوری شد ولی وقتی روشن میکرد علامت آیتونز میومد روی صفحه ولی این به هیچ عنوان هیچ عکس العملی نشون نمیده ! حتی به پی سی هم میزنم نمیشناسش !
            البته گوشی دادشم هستش که 5 داره واسه همین اینجا مطرح کردم
            مرسی

نظر

• دوستان عزیز من رو گوشیم تو قسمت ایکلود اپل ایدی قدیمیم بود و تو قسمت اپ استور اپل ایدی جدیدم ذخیره بود
              چون میخواستم گوشی رو ریستور کنم طبق اموزشهای سایت باید حتما رمز اپل ایدیم که در ایکلود بود رو اوکی میکردم که پیداش کردم و sign out کردم بعد اپل ایدی جدیدم را دادم بهش همینی که تو اپ استور ذخیره بود
              یک بکاپ هم زدم ایکلود بگیره بعد ده دقیقه که اومدم گوشی رو چک کنم دیدم همه کنتاکتها (شماره ها که سیو داشتم رفته) الان راهنمایی کنید شماره ها رو چجوری برگردونم البته الان قسمت ایکلود زده از 5 گیگ 2 گیگ استفاده شده

نظر

• دوستان iTools رو آپديت كردم حالا عكسهاي گوشي رو ميخوام اكسپورت كنم اصلن camera roll رو نميخونه... مشكلش چي هست؟؟

نظر

• سلام دوستان
                  من یه آیفون 5 دارم که روی نسخه ی 6.1.4 جیلبریک شده
                  الان میخوام اونو به 8.1.2 ریستور کنم و دوباره جیلبریکش کنم! اما مشکلات زیر واسم بوجود اومده
                  وقتی ریستور انجام میدم آیتونز ارور 3194 میده بهم(گوشی در جالت عادی و DFU بود و هر دو حالت ارور ظاهر شد!)
                  رفتم سرچ کردم دیدم باید ابتدا Tinyumbrella نصب کنم و از داخل اون Start tss server رو بزنم تا مشکلم حل بشه! حالا اونو نصب کردم اما این گزینرو واسه من نداره!!
                  مال من این شکلیه نرم افزار :

در صورتی که عکس های که در آموزش ها دیدم به این صورت هستند :

در این جالت من دقیقا باید چه کاری انجام بدم تا بتونم گوشیمو ریستور کنم؟؟؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Solo8 نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من یه آیفون 5 دارم که روی نسخه ی 6.1.4 جیلبریک شده
                    الان میخوام اونو به 8.1.2 ریستور کنم و دوباره جیلبریکش کنم! اما مشکلات زیر واسم بوجود اومده
                    وقتی ریستور انجام میدم آیتونز ارور 3194 میده بهم(گوشی در جالت عادی و DFU بود و هر دو حالت ارور ظاهر شد!)
                    رفتم سرچ کردم دیدم باید ابتدا Tinyumbrella نصب کنم و از داخل اون Start tss server رو بزنم تا مشکلم حل بشه! حالا اونو نصب کردم اما این گزینرو واسه من نداره!!
                    مال من این شکلیه نرم افزار :

در صورتی که عکس های که در آموزش ها دیدم به این صورت هستند :

در این جالت من دقیقا باید چه کاری انجام بدم تا بتونم گوشیمو ریستور کنم؟؟؟

ممنون
                    شما فقط می تونین به اخرین ورژن ریستور کنید که جیلبرک براش نیومده...

نظر

• سلام
                      نمیدونم جای درستی زدم یا نه
                      من با برنامه PhotoTransferApp که روی گوشی نصب کردم نمی تونم کار کنم
                      قبل ریست کردن all با ویدیو ترانسفر راحت ویدیو انتقال میدادم طرز کارشم این بود تو مرورگر ای پی میزدی راحت بود
                      اما بعد ریست کردن گوشی و نصب به برنامه دیگه هر چی تو مرورگر میزنم ست نمیشن
                      نمی دونید باید چه کنم؟

نظر

• سلام دوستان من ايفون ٥ داشتم فروختم به يكي هنوز گوشي نخريدم فعلا از ايپدم استفاده مىكنم براي وايبر و تلگرام
                        مشكلم اينجاست به كسي كه فروختم تمام كانتكتاش كه جوىن ميشن تو وايبر تا تلگرام واسه منم مياد حتي بعضي وقتا پي ام هاشونم مياد خيلي رو اعصابه مي ترسم پيام هاي خصوصي منم براي اون بره اىپدم سينك نيس با اي كلود حتي برنامه هامم با يك اپل ايدي جديد نصب كردم نميدونم چي كار كنم اگ فكري راهي بلدين با من در ميون بزارين ممنون ميشم.

نظر

• سلام نحوه پاک کردن گزینهRecents روی گوشی رومیخواستم بدونم چه جوری هست که دیگه سابقه تماسهام کاملا پاک بشه باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen-goli نمایش پست ها
                            سلام نحوه پاک کردن گزینهRecents روی گوشی رومیخواستم بدونم چه جوری هست که دیگه سابقه تماسهام کاملا پاک بشه باتشکر
                            یه قسمت Recents برید و از بالای صفحه سمت راست (زیر علامت باتری) روی Edit بزنید٬ بعد بالای صفحه سمت چپ ( زیر Carrier ) گزینه ی Clear و سپس Clear All Recents رو لمس کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mil85 نمایش پست ها
                              سلام دوستان من ايفون ٥ داشتم فروختم به يكي هنوز گوشي نخريدم فعلا از ايپدم استفاده مىكنم براي وايبر و تلگرام
                              مشكلم اينجاست به كسي كه فروختم تمام كانتكتاش كه جوىن ميشن تو وايبر تا تلگرام واسه منم مياد حتي بعضي وقتا پي ام هاشونم مياد خيلي رو اعصابه مي ترسم پيام هاي خصوصي منم براي اون بره اىپدم سينك نيس با اي كلود حتي برنامه هامم با يك اپل ايدي جديد نصب كردم نميدونم چي كار كنم اگ فكري راهي بلدين با من در ميون بزارين ممنون ميشم.
                              دوست عزيز ، فكر كنم گوشي تون فروختى ريست فكتورى نكردى !
                              حالا برو تو اكانت اپل ايدى تون ، دستگاه هايي كه با ايدى اپل تون مچ هست چك كن و ايفون ٥ تون از داخل ان حذف كن به همين راحتى
                              موفق باشيد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen-goli نمایش پست ها
                                سلام نحوه پاک کردن گزینهRecents روی گوشی رومیخواستم بدونم چه جوری هست که دیگه سابقه تماسهام کاملا پاک بشه باتشکر
                                دوست عزيز ،
                                گزينه edit رو گوشي تون هست ، يا مى توانيد روى شماره به انگشت دست به سمت چپ بكشيد تا گزينه دليت رو ببينيد ..
                                موفق باشيد ..

نظر

صبر کنید ..
                                X