اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من گوشیم 5 هست با کد 1428 آیتونز هم ورژن آخر اما وقتی خواستم ریستور کنم به 8.1 تا وسطاش رفت و ارور 14 داد هرچیم گشتم چیزی پیدا نکردم لطفا ج بدید بدجور نیاز بهش دارم امشب رو ریکاوری مد مونده راحی هست بره تو همون ورژن قبلی یا حد اقل 8.1 درس شه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط speclized نمایش پست ها
      سلام من گوشیم 5 هست با کد 1428 آیتونز هم ورژن آخر اما وقتی خواستم ریستور کنم به 8.1 تا وسطاش رفت و ارور 14 داد هرچیم گشتم چیزی پیدا نکردم لطفا ج بدید بدجور نیاز بهش دارم امشب رو ریکاوری مد مونده راحی هست بره تو همون ورژن قبلی یا حد اقل 8.1 درس شه؟
      این ارور معمولا سخت افزاری میشه.
      ولی خب رو یه سیستم دیگه امتحان کنید. ترجیحا کابل رو هم تعویض کنید. حتما هم برنامه فایروال غیرفعال باشه. اگه باز جواب نداد فایل ورژن ۸ رو دوباره دانلود کنید. امیدوارم مشکل حل بشه.
      ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 01-11-2014, 05:05 PM
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• ممنون با 2 کابل مختلف تست کردم و حتی شب تا صبح گذاشتم از طریق خود آیتونز آنلاین ریستور کنه که باز نشد
        قبلا چندین بار کار ریستور انجام دادم بار اولم نیست

نظر

• ظاهرا چاره ای جز تعویض در یک اپل استور نیست. باز بهتره بایه تعمیرکار مجرب مشورت کنید.

نظر

• سلام دوستان
            چند وقته یه مشکل بزرگ بد گریبان گیرمه، اونم اینه که اصلا نمیتونم با هیچ برنامه ای با وای فای گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم و اصلاعات رو انتقال بدم!
            یهو اینطوری شد، این قابلیت خیلی برام مهمه ممنون میشم راهنمایی کنید تا درست کنم
            جیلبریک هم نشده، نسخه هم 7.1

نظر

• ممکنه از تنظیمات فایروال یا تغییر ip گوشی باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                ممکنه از تنظیمات فایروال یا تغییر ip گوشی باشه.
                گوشی اندرویدم کاملا بدون مشکل وصل میشه! احتمال داره فایروال فقط روی iOS تاثیر بزارن؟
                آیپی گوشی رو چقدر درست کنم؟
                کلا راه حلش چطوره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
                  گوشی اندرویدم کاملا بدون مشکل وصل میشه! احتمال داره فایروال فقط روی iOS تاثیر بزارن؟
                  آیپی گوشی رو چقدر درست کنم؟
                  کلا راه حلش چطوره؟
                  نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  چند وقته یه مشکل بزرگ بد گریبان گیرمه، اونم اینه که اصلا نمیتونم با هیچ برنامه ای با وای فای گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم و اصلاعات رو انتقال بدم!
                  یهو اینطوری شد، این قابلیت خیلی برام مهمه ممنون میشم راهنمایی کنید تا درست کنم
                  جیلبریک هم نشده، نسخه هم 7.1
                  از دوستان کسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟

نظر

• با سلام خدمت اساتید محترم عرضم به خدمت شما که آیفون 5 بنده مدتی هستش که یک مشکلی پیدا کرده واقعا نمیدونم چرا چون تا به حال نه ضربه ای خورده نه چیز خاصی شده این مشکلم اینه زمانی که دارم عکس با فلش میگیرم بعد از 2 یا 3 تا عکس گرفتن گوشی در حالی که 40 تا 50 درصد شارژ داره خود به خود خاموش میشه و وقتی میخوام روشن کنم علامت باطری خالی است رو نشون میده ولی بعد از 10 یا 15 دقیقه صبر کردن باز وقتی میخوام روشن کنم روشن میشه مشکل از کجاست ؟؟؟ help me بعضی مواقع واقعا عذاب آور میشه این مشکل برام

نظر

• نوشته اصلی توسط Apple_iPhone نمایش پست ها
                      با سلام خدمت اساتید محترم عرضم به خدمت شما که آیفون 5 بنده مدتی هستش که یک مشکلی پیدا کرده واقعا نمیدونم چرا چون تا به حال نه ضربه ای خورده نه چیز خاصی شده این مشکلم اینه زمانی که دارم عکس با فلش میگیرم بعد از 2 یا 3 تا عکس گرفتن گوشی در حالی که 40 تا 50 درصد شارژ داره خود به خود خاموش میشه و وقتی میخوام روشن کنم علامت باطری خالی است رو نشون میده ولی بعد از 10 یا 15 دقیقه صبر کردن باز وقتی میخوام روشن کنم روشن میشه مشکل از کجاست ؟؟؟ help me بعضی مواقع واقعا عذاب آور میشه این مشکل برام
                      ریستور کنید اگه نرم افزاری باشه حل میشه.

نظر

• سلام من یه ایفون 5 دارم داشتم باهاش کار می کردم که یهو اومدم دکمه هوم رو بزنم برگرده دیدم هوم کار نمی کنه و بعد هر کاری کردم بازم دکمه هوم کار نکرد گفتم بیام دکمه پاور رو بزنم تا قفل شه شاید درست بشه زدم دیگه تصویر بالا نمی یاد هر کاری کردم صفحه نمایش بالا نمیاد دیکه نکنه ال سی دی سوخته باشه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud_gls نمایش پست ها
                          سلام من یه ایفون 5 دارم داشتم باهاش کار می کردم که یهو اومدم دکمه هوم رو بزنم برگرده دیدم هوم کار نمی کنه و بعد هر کاری کردم بازم دکمه هوم کار نکرد گفتم بیام دکمه پاور رو بزنم تا قفل شه شاید درست بشه زدم دیگه تصویر بالا نمی یاد هر کاری کردم صفحه نمایش بالا نمیاد دیکه نکنه ال سی دی سوخته باشه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم
                          Home+Power رو باهم نگه میدارید ریست میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
                            Home+Power رو باهم نگه میدارید ریست میشه؟
                            این کار رو هم کردم نشد اصلا صفحه روشن نمیشه صدا هست صفحه نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud_gls نمایش پست ها
                              این کار رو هم کردم نشد اصلا صفحه روشن نمیشه صدا هست صفحه نیست
                              ری استور کنید اگه نرم افزاری باشه حل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
                                ری استور کنید اگه نرم افزاری باشه حل میشه
                                از ایتونز ریستور کنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X