اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممنونم. امروز گوشی رو خریدم.
    توی سایت که تاریخ گارانتی رو چک کردم زده تا July 21, 2014 گارانتی داره.
    در صورتی که امروز 23 july. میخوام ببینم دو روز قبل اکتیو شده یا دو روز تاریخ رو کمتر میزنه؟

نظر

• من هم دیروز خریدم دقیقا مثل شما بود برای من زده بود 20 جولای

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk HD

نظر

• امروز یه آیفون 5 گرفتم. خدارو شکر هیچ مشکلی نداره، فقط موقع تکون دادن یه صدای ریزی از توش میاد، مثل صدای یه پیچ شل شده!
        این دلیلش چیه؟ چیز مهمیه؟ لازمه که برم پیش فروشنده؟
        ویرایش توسط reyhaneh : https://i-phone.ir/forums/member/132256-reyhaneh در ساعت 24-07-2013, 02:51 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط reyhaneh نمایش پست ها
          امروز یه آیفون 5 گرفتم. خدارو شکر هیچ مشکلی نداره، فقط موقع تکون دادن یه صدای ریزی از توش میاد، مثل صدای یه پیچ شل شده!
          این دلیلش چیه؟ چیز مهمیه؟ لازمه که برم پیش فروشنده؟
          نه عزيزم
          واسه همه ايفون ها اونطوريه
          هم ميتونه از لنز دوربين باشه هم از دكمه پاور كه به احتما ٨٠درصد از دكمه پاور هست
          شما هم اصلا نگران نباش چون همه ايفون ها اينطورى هست
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
            نه عزيزم
            هم ميتونه از لنز دوربين باشه هم از دكمه پاور كه به احتما ٨٠درصد از دكمه پاور هست
            جمع نبندین دوست عزیز. من 2 ماهه خریدم و اصلن صدایی هم نمیده.

نظر

نه عزيزم
              دادش من كي مي گي هنه ايفون و اين مشكل و دارن اگه اين جوري بود بايد كل ايفون هارو جمع مي كردن اين يه نقص
              شما هم دوست عزيز گوشي مشكل داره از اونجا كه خريد ببريد پيشش بهش بگيد

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Arian.1757 نمایش پست ها
                دادش من كي مي گي هنه ايفون و اين مشكل و دارن اگه اين جوري بود بايد كل ايفون هارو جمع مي كردن اين يه نقص

Sent from my iPhone
                آخه فکر نکنم به خاطر این مشکل گوشی رو تعویض کنن.
                احتمالا گوشی رو باز میکنن ببینن ایراد از کجاست، نمیخوام به این زودی گوشی باز بشه!
                این مشکلی هست که به خاطرش گوشی رو تعویض کنن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reyho نمایش پست ها
                  ممنونم. امروز گوشی رو خریدم.
                  توی سایت که تاریخ گارانتی رو چک کردم زده تا July 21, 2014 گارانتی داره.
                  در صورتی که امروز 23 july. میخوام ببینم دو روز قبل اکتیو شده یا دو روز تاریخ رو کمتر میزنه؟
                  دقیقا من هم دیروز گوشی رو گرفتم و تاریخ رو 21 جولای میزنه.

نظر

Sent from my iPhone
                    دوست عزیز اگه اظلاع کافی نداری یه سرچ کن داخل انجمن.
                    این از دکمه پاور هست بعضی اوقات هم از لنز
                    شما چندتا سوال از دوستان و مدیران بکن بعد بیا اینجوری بگو
                    اگه هم برای شما اینطور نیست خوشا به سعادتت
                    ازش لذت ببر

نظر

• نوشته اصلی توسط reyhaneh نمایش پست ها
                      آخه فکر نکنم به خاطر این مشکل گوشی رو تعویض کنن.
                      احتمالا گوشی رو باز میکنن ببینن ایراد از کجاست، نمیخوام به این زودی گوشی باز بشه!
                      این مشکلی هست که به خاطرش گوشی رو تعویض کنن؟
                      دوست عزیز با خودتونه ولی شما برو یه مغازه چندتا ایفون دیگه هم بگیر و تست کن میبینی که همه اینجوری هست.
                      حالا میخوای ببر دفتر انجمن ببین مشکل چیه ولی خیلی از دوستان تو همین انجمن این مشکل و داشتن و خیلی ها گوشیشون اینطوریه ....
                      یه سرچ کنید مشکلاتشون رو پیدا میکنید که اخرش هم به جواب من برخورد میکنین که مشکلی نیست و از پاور یا لنزه
                      بازم میخواید از مدیران بپرسید تا مطمِعن شید.
                      مدیران هم جواب منو به شما میدن

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                        جمع نبندین دوست عزیز. من 2 ماهه خریدم و اصلن صدایی هم نمیده.
                        شما با انگشتت خیلی خیلی یواش 1ضربه کوچیک بزن میبینی که صدا میده.
                        البته هستش که صدا هم نده ها...
                        ولی من الان 4 5 تا دوست دارم که ایفون 5 داره و صدا میده...
                        البته برای خود من هم نمیده...
                        ولی برای بیشتر کسا رو که دیدم اینطوری بوده.
                        حتی فروشنده که ازش خریدم و دوستمم هست این صدا رو میداد.
                        اینم بگم این صدا اصلا زیاد نیسست.یعنی ادم به زور میشنوه و دقت میخواد...
                        ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 24-07-2013, 03:51 PM

نظر

• صدا واسه دكمه پاور و دكمه سايلنته و طبيعيه. من چهار تا ايفون فايو عوض كردم و هر چهارتاشونم اينطوري بود

Sent from my Golden design iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

دوست عزیز با خودتونه ولی شما برو یه مغازه چندتا ایفون دیگه هم بگیر و تست کن میبینی که همه اینجوری هست.
                            حالا میخوای ببر دفتر انجمن ببین مشکل چیه ولی خیلی از دوستان تو همین انجمن این مشکل و داشتن و خیلی ها گوشیشون اینطوریه ....
                            یه سرچ کنید مشکلاتشون رو پیدا میکنید که اخرش هم به جواب من برخورد میکنین که مشکلی نیست و از پاور یا لنزه
                            بازم میخواید از مدیران بپرسید تا مطمِعن شید.
                            مدیران هم جواب منو به شما میدن
                            شما ماشالا كه اصراري رو حرفت داري اين يه مشكل هست كسي هم گوشيش اينجوري بوده به عنوان مشكل ياد مي شه ازش نه چيزه طبيعي
                            شما دوست عزيز هم گوشيت مشكل داره همونجا كه گوشي رو گرفتي بايد چك مي كردي چون همون موقع اعلام نكردي شايد گوشي رو تعويض نكنن برات ولي براي تعمير دفتر انجمن هست مي توني ببري يا اگه نمي خوايي مشكلي نداره مي توني باهاش كنار بيايي ولي اين چيزه طبيعي نيست و نبايد گوشي همچين مشكلي داشته باشه شما خودت مي توني فكر كني كه ايا اين يه چيزه طبيعي كه همه ايفون ها دارن و اپل هم هيچ كاري واسه اين قضيه نكرده گفته هميني كه هست خيلي هم صداي قشنگيه

Sent from my iPhone

نظر

شما ماشالا كه اصراري رو حرفت داري اين يه مشكل هست كسي هم گوشيش اينجوري بوده به عنوان مشكل ياد مي شه ازش نه چيزه طبيعي
                              شما دوست عزيز هم گوشيت مشكل داره همونجا كه گوشي رو گرفتي بايد چك مي كردي چون همون موقع اعلام نكردي شايد گوشي رو تعويض نكنن برات ولي براي تعمير دفتر انجمن هست مي توني ببري يا اگه نمي خوايي مشكلي نداره مي توني باهاش كنار بيايي ولي اين چيزه طبيعي نيست و نبايد گوشي همچين مشكلي داشته باشه شما خودت مي توني فكر كني كه ايا اين يه چيزه طبيعي كه همه ايفون ها دارن و اپل هم هيچ كاري واسه اين قضيه نكرده گفته هميني كه هست خيلي هم صداي قشنگيه

Sent from my iPhone

دوست عزیز اتفاقا شما اصرار بر این دارین که گوشی مشکل داره!

یه چیز کاملا طبیعی هست و تو همه ی آیفون ها وجود داره ... آیفون 5 فعلی بنده و 4 قبلیم هم همین صدای خیلی ریز رو میداد که دلیلش رو دوستان گفتن تو پست قبلی و خیلی ها هم میدونن این قضیه رو ...

لطفا سعی کنین یه مقدار از موضع خودتون پایین بیاین و حرف بقیه رو نادرست تلقی نکنین

نظر

شما با انگشتت خیلی خیلی یواش 1ضربه کوچیک بزن میبینی که صدا میده.
                                البته هستش که صدا هم نده ها...
                                ولی من الان 4 5 تا دوست دارم که ایفون 5 داره و صدا میده...
                                البته برای خود من هم نمیده...
                                ولی برای بیشتر کسا رو که دیدم اینطوری بوده.
                                حتی فروشنده که ازش خریدم و دوستمم هست این صدا رو میداد.
                                اینم بگم این صدا اصلا زیاد نیسست.یعنی ادم به زور میشنوه و دقت میخواد...
                                درسته، اگه با انگشت بهش ضربه بزني يه صدايي ميده.
                                من شنيدم اگه دكمه پاور صدا دادنش شروع بشه، ٣-٤ ماه بعدش دكمه ميره تو يا خراب ميشه و از كار ميفته. (مثه دكمه هوم) اين درسته؟!
                                بايد چيكارش كرد كه اونجوري نشه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                                X