اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بر دوستا فاضل و نازم...من یه وسییله ایی میخام برای ایفون 5 خودم که بتونم با ماشینم گوشی ام رو شارژ کنم...چه مدلی رو توصیه می نمایید؟

نظر

• دوستان اگه آیفون 5C با مشخصات 4S وارد بازار بشه
      کدوم برای خرید پیشنهاد می کنید؟
      iphone 5C یا iphone 5

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirali1371 نمایش پست ها
        دوستان اگه آیفون 5C با مشخصات 4S وارد بازار بشه
        کدوم برای خرید پیشنهاد می کنید؟
        iphone 5C یا iphone 5
        آيفون ٥

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• خواستم ببينم در دستگا ه هايه جيلبرك شده و نشده چه راهي برايه مخفي كردنه كانتكت و مسيج ها هست

مثلا آيا ibacklist توانايي اين كار رو داره ؟
          با تشكر

وين داير

نظر

• نوشته اصلی توسط DireStraits
            فک می کنین آیفون 5s کی بیاد ایران ؟! قیمت بالاترین ظرفیتش چنده ؟! چند ماه بعد از وارد شدنش بهتره خریدش ؟!
            حدود چند روز بعد از عرضه در امریکا وارد می شود یعنی دوم ، سوم مهر.
            بالا ترینش هم 128 می باشد.
            حدود سه چهار ماه بعد قیمتش متعادل می شود.

نظر

قیمت 128 گیگش چنده ؟!!! اونوقت از کجا میشه فهمید گوشی مشکل نداره مثلا تعمیر نشده باشه از طرف اپل دوباره پلمپ شده باشه و راهی بازار شده باشه ...؟!
              دوست عزیز هنوز که عرضه نشده

نظر

آخه همیشه 3 مدل میده بیرون 700 800 و 900 دلار خواستم ببینم ایندفعه هم همونطوره
                دوست عزیز همون طور که در پست قبل گفتم باید عرضه بشه که اپل قیمت دلاریش را بدهد.

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                  از وقتی گوشیم(آیفون 5 مشکی 16 g) راا به ورژن 6.1.4 آپدین کردم دیگه نمیتونم برنامه به روشخای معمول که بود نصب کنم مشکل مال کجاس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط barraiap نمایش پست ها
                    با سلام خدمت دوستان
                    از وقتی گوشیم(آیفون 5 مشکی 16 g) راا به ورژن 6.1.4 آپدین کردم دیگه نمیتونم برنامه به روشخای معمول که بود نصب کنم مشکل مال کجاس؟
                    دوست عزیز سوالتون رو در تاپیک خودش مطرح کنید لطفا .

سپاس

نظر

• یه سوال دارم
                      میخوام یه آیفون ۵ با پارت نامبر امریکا بگیرم
                      یکی پیدا کردم با پارت نامبر md635ll .حالا با توجه به اینکه این پارت نامبر انلاک فکتوری نیست ایا در قیمت خرید هم تاثیر میذاره؟
                      به نظرتون فرقی میکنه این پارت نامبر رو بخرم یا md294ll ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Meis@m نمایش پست ها
                        یه سوال دارم
                        میخوام یه آیفون ۵ با پارت نامبر امریکا بگیرم
                        یکی پیدا کردم با پارت نامبر md635ll .حالا با توجه به اینکه این پارت نامبر انلاک فکتوری نیست ایا در قیمت خرید هم تاثیر میذاره؟
                        به نظرتون فرقی میکنه این پارت نامبر رو بخرم یا md294ll ؟

اگه انلاک فکتوری شده باشه نه قیمت فرق نمیکنه...

نظر

• با سلام

ببخشید، یه سوال داشتم و راستش دقیقا هم جستجو نکردم تا ببینم این سوال مطرح شده یا نه.

بنده میخواستم بدونم چطور باید متوجه بشیم که آیفونی که خریدیم، از نوع آنلاک قانونی است و یا نه از نوع لاک است که بعدا به صورت غیر قانونی آنلاک شده است؟

خواهشا یه جواب دقیق و عملی به بنده بدهید تا بتوانم روی آیفون خودم تست و نتیجه را مشاهده نمایم.

بنده آیفون 5 سفید با ios 6.1.2 خریده بودم و اولش هم جلبریک نبود، بعدا جلبریکش نمودم.

با تشکر از تمامی دوستان.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_najafi نمایش پست ها
                            با سلام

ببخشید، یه سوال داشتم و راستش دقیقا هم جستجو نکردم تا ببینم این سوال مطرح شده یا نه.

بنده میخواستم بدونم چطور باید متوجه بشیم که آیفونی که خریدیم، از نوع آنلاک قانونی است و یا نه از نوع لاک است که بعدا به صورت غیر قانونی آنلاک شده است؟

خواهشا یه جواب دقیق و عملی به بنده بدهید تا بتوانم روی آیفون خودم تست و نتیجه را مشاهده نمایم.

بنده آیفون 5 سفید با ios 6.1.2 خریده بودم و اولش هم جلبریک نبود، بعدا جلبریکش نمودم.

با تشکر از تمامی دوستان.
                            اگه بدون جيلبرك آنتن بدون مشكل داشتيد،آنلاكه(يا لاكيه كه آنلاك شده!{لاك هاي آنلاك شده،به صورت قانوني اند و تو ليست آنلاك ها ديگه به حساب مياند})
                            شما پشته آيفونتون،چي نوشته؟( A1428 or A1429 ؟)

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                              اگه بدون جيلبرك آنتن بدون مشكل داشتيد،آنلاكه(يا لاكيه كه آنلاك شده!{لاك هاي آنلاك شده،به صورت قانوني اند و تو ليست آنلاك ها ديگه به حساب مياند})
                              شما پشته آيفونتون،چي نوشته؟( A1428 or A1429 ؟)
                              -------------------------

سلام

ببخشید دیر جواب دادم،

پشت آیفون بنده دقیقا این نوشته وجود دارد :

Designed by Apple in California Assembled in China Model A1428

فقط این رو هم تاکید نمایم، همون اول که سیم کارت رو وصل نمودم کاملا می تونستم در ایران صحبت و یا اس ام اس بفرستم و دریافت نمایم و نیز هر برنامه کرک شده که میخواستم نصب کنم، قبول نمی کرد و بعد از جلبریک (سیدیا)، تونستم برنامه ها رو نصب کنم.

راستی شرمنده بنده شنیدم یه قطعه ای وصل میشه و بعد با اون قطعه به صورت غیرقانونی، گوشی آنلاک میشه، میخواستم بدونم چطور میشه این موارد رو تشخیص داد.

ممنون.
                              ویرایش توسط mohammad_najafi : https://i-phone.ir/forums/member/117018-mohammad_najafi در ساعت 05-09-2013, 12:13 PM دلیل: اصلاح اشتباه املایی و افزودن یک سوال

نظر

• دوستان میخوام گوشی اپل 5 بگیرم میخواستم ببینم برنامه های دیکشنری فرانسه اش چطوریه....داره اصلن رنامه ای مثل دیکشنری همراه با تلفظ همینطور صرف افعال یا ضرب المثلها و فلش کارتها یا برنامه ایی مثل Ankidrod که برای اندروید هست و فلش کارتهای آموزش زبان فرانسه رو میخونه...
                                هر چی هست بگید و راهنمایی کنید..ممنونم از شما....

نظر

صبر کنید ..
                                X