اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز والا من که ۵ تا ایفون تو دوست و اشنا رو دیدم و کاملا تست کردم هیچ مشکلی نداشته و کاملا کیفیت عکس ها عالی بودن به نظر من این مشکل فقط در سری اول بوده و البته در بعضی از ایفون ها این مشکل وجود داشته

نظر

• نوشته اصلی توسط DireStraits
      من حتی با ساپورت اپل هم دو سه بار چت کردم گفتن که این مشکل در مورد آیفون 5 عمومیت داره و تو سریای جدیدم حل نشده ... گوشی من هم پارت نامبر lla هست و آنلاک خود اپل و جزو سریای اولم نبوده من دِی 91 خریدمش ...
      خوب خودتون می دونید چرا می پرسید؟
      منم آیفونم رو تازه از آمریکا آوردن الان بررسی کردم با دقت، چنین مشکلی نداشت. مال من جدید بود، چون یکی مونده به آخرین فریموره.

نظر

• دوستان آیفون کلا تو ساپورت صفحات وب مشکل خاصی نداره؟؟؟ یعنی این قضییه فلش چیه ؟ اگه من با مرورگر سفری یه صفحه باز کنم که توش از فلش استفاده شده باشه یعنی نشون نمیده؟؟؟ اگه نشون نمیده راه حلش چیه؟ میشه از مرور گر دیگه ای استفاده کرد؟ آخه واقعا این گوشی دوست داشتنی چرا اینقدر اما و اگر داره؟ چی می شد یکم اپل به عقل و شعور مشتری اعتماد می کرد و احترام می ذاشت؟ برای همه چیزش یا باید پول بدیم یا باید فعال شه یا باید دسترسی به آیتونز باشه. بخدا من این گوشی و کلا شرکت اپلو خیلی دوست دارم. اما خدایی ناراحت میشه آدم. عین بچه ها راجع به همه چیز برامون تصمیم گرفته. یا مثلا کیفیت ساخت بدنه 4s خیلی بهتر از 5. تو 5 خش پذیری زیاده. و اینکه ریزش رنگ داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahdiz نمایش پست ها
          از کجا چنین حرفی رو میزنید؟ آیفون 5 علاوه بر اینکه یکی از بهترین صفحه های نمایش و پردازنده ها رو داره، بلکه خیلی هم نسبت به آیفون فور اس سبکتره و مذیت اصلیش اینه. طراحی ظریف و خارق العاده ای هم داره و باعث میشه یکبار کار کردن با آیفون 5 آدم دیگه نتونه با بقیه آیفونا کار کنه.
          دوست عزیز ایشون گفتن کیفیت ساخت چه ربطی به کیفیت صفحه نمایش و پردازنده داره؟ منظور ایشون کیفیت ساخت گوشی بوده که به نظر بنده هم حق دارن.

نظر

• چی شد؟ بالاخره این گوشی 2/5 میلون تومانی میتونه یه صفحه وب راحتو بی دردسر باز کنه؟؟؟یا همش جای فایلهای فلشو خالی نشون میده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
              چی شد؟ بالاخره این گوشی 2/5 میلون تومانی میتونه یه صفحه وب راحتو بی دردسر باز کنه؟؟؟یا همش جای فایلهای فلشو خالی نشون میده؟
              خود آی او اس به طور پیشفرض از فلش پشتیبانی نمیکنه.
              اگه جیلبریک باشید توییکهای مختلفی در این رابطه هست که میتونید از اونها استفاده کنید.
              اگر هم میخواید از مرورگر دیگه ای استفاده کنید من Puffin رو پیشنهاد میکنم.
              .:amgr:.

نظر

• سلام

بچه ها من میخوام iphone 5 64گیگ رنگ مشکی بخرم . آیا مشکل پریدگی رنگ داره؟ و اینکه زمان خرید به چه مواردی توجه بکنم؟

اگه رنگ مشکی خراب میشه . سفیدش رو بخرم؟

نظر

• سلام دوستان

آیفون 5 16 گیگ لاک چند میارزه؟؟؟
                  نوع اپراتور تو قیمتش تاثیر داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط erfantrial نمایش پست ها
                    سلام دوستان

آیفون 5 16 گیگ لاک چند میارزه؟؟؟
                    نوع اپراتور تو قیمتش تاثیر داره؟
                    نوع اپراتور بله تاثیر داره
                    چه اپراتوری هست؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mohsen_New نمایش پست ها
                    سلام

بچه ها من میخوام iphone 5 64گیگ رنگ مشکی بخرم . آیا مشکل پریدگی رنگ داره؟ و اینکه زمان خرید به چه مواردی توجه بکنم؟

اگه رنگ مشکی خراب میشه . سفیدش رو بخرم؟
                    بله خراب میشه اگه مواظبت نکنی
                    سفید بخر هم خوشگلتره هم شیک تره رنگش هم مشکلی براش پیش نمیاد

نظر

• سلام دوستان چندتا سوال من الان اس3 دارم میخواهم ایفون 5 بگیرم اول اینکه به هیچ وجر نمیشه حافظه جانبی به ایفون5 نصب کرد مثل فلش این خعلی واسم مهمه چون تو ایژد با کابل میشه فلش وصل کرد در ضمن من قبلنا یه جا خوندم که ایفون 5 فرکانس5وای فای هم ساژورت میکنه درسته؟وبعد اینکه یه فروشگاه اینترنتی واسه ایفون5دست دوم میشه ژیناد کنید حضوری هم باشه تو شیراز باشه و ببخشید ژررو شدم خیلی سوال کردم واسه خریدن ایفون دسته دو باید به چه نکاتی توجه کرد خواهش میکنم جواب بدید؟
                      بعد سوال دیگه تو سایت رایتل تو لیست گوششیهای suport شده برای تماس تصویری گوشیهای apple نیست ینی نمیشه تماس تصویری داشت؟البته با رایتل

نظر

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
                        سلام دوستان چندتا سوال من الان اس3 دارم میخواهم ایفون 5 بگیرم اول اینکه به هیچ وجر نمیشه حافظه جانبی به ایفون5 نصب کرد مثل فلش این خعلی واسم مهمه چون تو ایژد با کابل میشه فلش وصل کرد در ضمن من قبلنا یه جا خوندم که ایفون 5 فرکانس5وای فای هم ساژورت میکنه درسته؟وبعد اینکه یه فروشگاه اینترنتی واسه ایفون5دست دوم میشه ژیناد کنید حضوری هم باشه تو شیراز باشه و ببخشید ژررو شدم خیلی سوال کردم واسه خریدن ایفون دسته دو باید به چه نکاتی توجه کرد خواهش میکنم جواب بدید؟
                        بعد سوال دیگه تو سایت رایتل تو لیست گوششیهای suport شده برای تماس تصویری گوشیهای apple نیست ینی نمیشه تماس تصویری داشت؟البته با رایتل
                        دوست عزیز آیفون 5 سه نوع حافظه 64 , 32 , 16 دارد و حافظه فلش نمی شود بهش وصل کرد.
                        می تونید آیفون کار کرده را از همین بازارچه تهیه کنید.
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html
                        بله می شود تماس تصویری با ریتل برقرار کرد.

نظر

• یه چیزی خوندم که واقعا شکه شدم. اگر چه اپل همیشه خوب بلده چطور رقبا و طرفداراشو شکه کنه. اما این خبر اگه واقعا درست باشه. علی رغم میل باطنیم کلا بی خیال خریدن محصولات اپل میشم. آیا این درسته که ios 7 قراره طراحی تخت و سیاه و سفید داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! می دونم شاید این ربطی به این تاپیک نداشته باشه. اما تو خرید آیفون 5 میتونه موثر باشه. اخه چرا باید همچین فضاحتی تو سیستم عامل ایجاد بشه؟؟؟ یعنی تکرار اشتباه مایکروسافت ویندوز 8 ... حتی 1 ساعت هم نتونستم باهاش کنار بیام. تر و خدا بگید این خبر یه شایعه دیگست. بگید اپل از دست نرفته. بگید. مرسی..

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
                            یه چیزی خوندم که واقعا شکه شدم. اگر چه اپل همیشه خوب بلده چطور رقبا و طرفداراشو شکه کنه. اما این خبر اگه واقعا درست باشه. علی رغم میل باطنیم کلا بی خیال خریدن محصولات اپل میشم. آیا این درسته که ios 7 قراره طراحی تخت و سیاه و سفید داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! می دونم شاید این ربطی به این تاپیک نداشته باشه. اما تو خرید آیفون 5 میتونه موثر باشه. اخه چرا باید همچین فضاحتی تو سیستم عامل ایجاد بشه؟؟؟ یعنی تکرار اشتباه مایکروسافت ویندوز 8 ... حتی 1 ساعت هم نتونستم باهاش کنار بیام. تر و خدا بگید این خبر یه شایعه دیگست. بگید اپل از دست نرفته. بگید. مرسی..
                            دوست گرامی این هفته بار ها و بارها کانسپت از ios7 اومده

با هم فرق میکنن!
                            خیر سیاه و سفید شدن فکر نکنم توی کارشون باشه
                            همه چیز 20 خرداد معلوم میشه

نظر

• ممنون ولی منظور از بازارچه همینا کجاست لینکشو میدید؟ویه سوال دیگه با ایفون 5میشه موزیک و ویدئو وعکس ایمیل کرد تو4اس که قبلا داشتم نمیشد خیلی واسم مهمه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
                                ممنون ولی منظور از بازارچه همینا کجاست لینکشو میدید؟ویه سوال دیگه با ایفون 5میشه موزیک و ویدئو وعکس ایمیل کرد تو4اس که قبلا داشتم نمیشد خیلی واسم مهمه؟
                                http://www.i-phone.ir/forums/forum354.html
                                باید جیلبریک کنید و از سیدیا برنامه Anyattach را نصب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X