اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
    درسته، اگه با انگشت بهش ضربه بزني يه صدايي ميده.
    من شنيدم اگه دكمه پاور صدا دادنش شروع بشه، ٣-٤ ماه بعدش دكمه ميره تو يا خراب ميشه و از كار ميفته. (مثه دكمه هوم) اين درسته؟!
    بايد چيكارش كرد كه اونجوري نشه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
    نه دوست من هیچ مشکلی ویش نمیاد و نخواهد آمد مال من و چند تا از آشناها از اول صدا میداد و هیچ مشکلی هم پیش نیومد

Sent from my iPad using Tapatalk 2
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• ممنون از همه .
      رفتم پیش فروشنده و آیفون 5 خودش رو نشونم داد که اونم همین صدارو میداد! گفت تعویضم نمیکنیم به خاطر این قضیه چون طبیعیه!
      دیگه تصمیم گرفتم بیخیالش بشم، پول دادم که ازش لذت ببرم نه اینکه هی بخوام نگران این و اونش باشم!

نظر

• با عرض سلام خدمت دوستان
        از آخرین گوشی قبلیم که گالاگسی s2 بود حدود یک سال ونیم می گذرد و عملا حدود یک سال و نیم هست که من هیچ گوشی هوشمندی ندارم
        حالا من می خواهم آیفون 5 16g سفید بگیرم اما شایعه (((توقف فروش آیفون ۵ بعد از عرضه آیفون ۵ اس اپل))) به گوش میرسه
        به نظرتون بگیرم یا صبر کنم آیفون 5s بخرم از نظر مالی مشکلی نیست
        پیشاپیش متشکرم
        ویرایش توسط it_man : https://i-phone.ir/forums/member/68248-it_man در ساعت 26-07-2013, 07:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط it_man نمایش پست ها
          با عرض سلام خدمت دوستان
          از آخرین گوشی قبلیم که گالاگسی s2 بود حدود یک سال ونیم می گذرد و عملا حدود یک سال و نیم هست که من هیچ گوشی هوشمندی ندارم
          حالا من می خواهم آیفون 5 16g سفید بگیرم اما شایعه (((توقف فروش آیفون ۵ بعد از عرضه آیفون ۵ اس اپل))) به گوش میرسه
          پیشاپیش متشکرم
          بخر بنظر من

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
            بخر بنظر من
            من هم شرايطم دقيقا مثل شما بود s2 فروختم و مي خواستم 5s بخرم ، ولي ٣روز پيش رفتم 5 خريدم . 5s هم تا ابان هم تو ايران نمياد. به نظر من اينها همش شايعه هست

نظر

• سلام دوستان این خبر صحت داره که میشه به ورژن پایین تر دانگرید کرد تا بشه دوباره جیلبریک کنیم؟؟کسی انجام داده؟؟باید بریم به 7 بتا یا اینکه از روی 6.1.4 هم میشه انجام داد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
                سلام دوستان این خبر صحت داره که میشه به ورژن پایین تر دانگرید کرد تا بشه دوباره جیلبریک کنیم؟؟کسی انجام داده؟؟باید بریم به 7 بتا یا اینکه از روی 6.1.4 هم میشه انجام داد؟
                الان ديگه نميشه،بسته شد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

• این ها همش شایعه ست دوست عزیز. اپل هر محصولی رو که تولید میکنه، حداقل تا 3 سال ازش پشتیبانی میکنه و تازه بعد از اونم اگه سخت افزارش کهنه شد، میزارتش کنار.
                  مطمئن باشید که آیفون 5 تا پایان سال 2014 از طرف اپل تولید و پشتیبانی میشه. (دقیقن مثل 4 و 4s)

نظر

• نوشته اصلی توسط it_man نمایش پست ها
                    با عرض سلام خدمت دوستان
                    پیشاپیش متشکرم
                    سلام.
                    عزیز شما که یک سال و نیم گوشی هوشمند نداشتی یه چند ماهم روش !
                    به نظرم صبر کن 5s بیاد ، مطمئن باش ضرر نمیکنی.
                    چون الان اگه بخوای 5 بگیری و چند ماه بعد 5s بیاد شاید یه کم تو ذوقت بخوره . (چون مطمئناً 5s خیلی بهتر از 5 خواهد بود)

نظر

• iphone 5 16g چند گیگش در دسترس هست ؟ (فوری)

نظر

• نوشته اصلی توسط milad.ir نمایش پست ها
                        iphone 5 16g چند گیگش در دسترس هست ؟ (فوری)
                        12 13 گیگ
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام ببخشید انقدر سوال میپرسم
                          اگر مغازه دار گفت ایفون 5 پلم ندارم و اگر پلمش باز شده باشه بخرم مشکل نداره ؟ یا که نه از مغازه داری خرید کنم که پلم داشته باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milad.ir نمایش پست ها
                            سلام ببخشید انقدر سوال میپرسم
                            اگر مغازه دار گفت ایفون 5 پلم ندارم و اگر پلمش باز شده باشه بخرم مشکل نداره ؟ یا که نه از مغازه داری خرید کنم که پلم داشته باشه ؟
                            ایفونی بخر که باز نشده باشه...
                            نکاتی هم تو انجمن هست که قبل از خریدد و قبل اینکه باز کنی بدونی اصل هست یا نه.نو هست یا دست دو...
                            اونا رو مطالعه کن
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                              ایفونی بخر که باز نشده باشه...
                              نکاتی هم تو انجمن هست که قبل از خریدد و قبل اینکه باز کنی بدونی اصل هست یا نه.نو هست یا دست دو...
                              اونا رو مطالعه کن
                              می شه لینک بدی برم بخونم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jackass نمایش پست ها
                                می شه لینک بدی برم بخونم ؟
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

صبر کنید ..
                                X