اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
    به آیتونز هم وصل کردین؟ بازم آنتن نیومد؟
    نه یعنی علامت gprs یا انتن اومد اما سیمکارتو ساپورت نکرد
    ممکنه از سمکارت باشه؟از این مینی های ایرانسل بود

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehrdad092000 نمایش پست ها
      نه یعنی علامت gprs یا انتن اومد اما سیمکارتو ساپورت نکرد
      ممکنه از سمکارت باشه؟از این مینی های ایرانسل بود
      متاسفانه منظورتون رو کامل متوجه نشدم . سیم کارت رو خودتون کات زدین یا ددین بیرون ؟ بعد از کات روی گوشیه دیگه ای هم تست زدین .
      هر چند قطعا شما بهتر از من واردین اما اگه گوشی آکبند بوده و تازه سیم داخلش انداختین ، در حالی که به نت وصل هستید با pc به آیتونز وصلش کنید تا آنتن بیاد و اکتیو بشه .

نظر

• دوستان
        من می خوام اپ هایی رو که خریدم و روی 3جی اس قدیمیم بوده رو روی 4 اس جدیدم داشته باشم
        باید چی کار کنم؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Sir Amir نمایش پست ها
          دوستان
          من می خوام اپ هایی رو که خریدم و روی 3جی اس قدیمیم بوده رو روی 4 اس جدیدم داشته باشم
          باید چی کار کنم؟
          ممنون
          هیچی فقط 4اس رو هم به pc وصل کنید و بزارید سینک شن . البته فقط برنامه های خریداری شده و free آیتونز . نه کرک ها!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            هیچی فقط 4اس رو هم به pc وصل کنید و بزارید سینک شن . البته فقط برنامه های خریداری شده و free آیتونز . نه کرک ها!!!!
            بله متوجهم
            ولی چون برنامه هارو با خود گوشی خریدم
            می ترسم وقتی سینک کنم برنامه ها پاک بشن

نظر

• من قبلا یه جا تو سایت خوندم که جیلبریک Untethered و تتر چیه
              ولی الان پیدا نمیکنم کسی میدونه کجاست بده من دوباره بخونمش

نظر

• نوشته اصلی توسط Sir Amir نمایش پست ها
                بله متوجهم
                ولی چون برنامه هارو با خود گوشی خریدم
                می ترسم وقتی سینک کنم برنامه ها پاک بشن
                transfer purchased رو بزنید که برنامه ها از گوشی برن تو آیتیونز.

نظر

• میخواستم بیبنم با این وضعیت جیلبرک به ورؤن 5.0.1 برم یا نه ؟
                  الان 5 هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط big-boss نمایش پست ها
                    سلام دوستان لطفآ راهنمایم کنید
                    من یه آیفن 4اس خریدم همون موقع یه بامپر هم خریدم 30 هزار واقتی انو می زارم رو گوشی آنتنم 2تا کم میشه البته جاهای که آنتن کمه مشخص میشه ها می خواستم ببینم این مشکل همه 4اس هاست.راستی یه قاب پلاستیکیم گرفتم انم همین مشکلو داره
                    کسی نیست بگه من جه قابی باید روش بندازم

نظر

• دوستان صدای گوشیم بعضی اوقات خود به خود زیاد میشه!!! چه باید کنم؟
                      انگار که دکمه ولوم رو فشار میدم

نظر

• چرا بعضی از برنامه هارو نصب می کنم نصبم می شه اما موقعه ای که باز می کنم می پره بیرون؟
                        یه مشکلیم راجع به صدای اس ام اس دارم که وقتی اس ام اس میاد گیر می کنه موقعه پخش شدن اهنگ

نظر

• نوشته اصلی توسط farmin نمایش پست ها
                          چرا بعضی از برنامه هارو نصب می کنم نصبم می شه اما موقعه ای که باز می کنم می پره بیرون؟
                          یه مشکلیم راجع به صدای اس ام اس دارم که وقتی اس ام اس میاد گیر می کنه موقعه پخش شدن اهنگ
                          برنامه هاتون که مشکل دارن رو پاک کنید و مجدد نصب کنید . اون هم فکر میکنم مشکل از فریمور 5 هست . یه ریبوت کنید دیوایس رو ببینید حل میشه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط big-boss نمایش پست ها
                            کسی نیست بگه من جه قابی باید روش بندازم
                            من از بامپر استفاده ميكنم ولى اين مشكلو ندارم دوست محترم .

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• آقا من دو هفته هست که نه جواب سؤال ام رو ميگيرم نه راهی پيدا ميکنم...
                              من ميتونم ويديو full hd با فرمتی غير از mp4 رو آيفون 4 اس جيلبرک نشدم پخش کنم؟...با چه برنامه اي؟
                              من با oplayer , good player , vlc player تست کردم نشده....اگه بايد تو تنظيمات کاری بکنم بگين

نظر

• help me

[سلام من ۴ اس خریدم اما متاسفانه ۲ تا مشکل داره ۱ اینکه وقتی زنگ میزنم تا زمانیکه رو اس*پیکر نذارم چیزی نمی شنوم ولی بعدش حل میشه ۲ اینکه وقتی زنگ میزنن بهم اکثر اوقات می گه در شبکه موجود نیست ... همراه اول
                                کسی میتونه کمکی بکنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X