اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
    این یه سایت هست که تحت ios کار میکنه یعنی حتما باید با safari ایفونت به این سایت بری.
    پویا من این سایتو رفتم فقط چنتا عکس بود ... کجاشه این قسمت ؟

نظر

• دوستان چجوری میشه برنامه یا بازی های داخل منو رو نا پدید کرد؟ اصلا میشه؟ نمی خوام پاک کنم فقط می خوام داخل منو نباشه..

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
        پویا من این سایتو رفتم فقط چنتا عکس بود ... کجاشه این قسمت ؟

سلام
        ابتدا ضمن تشکر از دوست خوبمون جناب پویا بابت ارائه این سایت خوب تشکر میکنم.
        دوستمون جناب پویا خیلی مختصر و مفید توضیح دادند، ولی من از این راه تونستم برای امتحان یک Shortcut برای یکی از برنامه روی صفحه بسازم.
        اول که باید با گوشی داخل همون سایتی که گفتند بشید --> brdrck.me
        بعد گزینه Dribbble را انتخاب کنید
        تو صفحه بعدی شما 8 ردیف 2 تایی عکس میبینید ، روی تصویر سمت چپ ، ردیف سوم از بالا تاچ کنید. حالا باید به صفحه :
        IOS Setting Shortcut بروید.
        دراین صفحه کمی به پایین اسکرول کرده و روی عبارت : !Try it out on your iPhone
        تاچ کنید. کار تمام است ... حالا روی هر ایکونی که نیازدارید تاچ کرده و در صفحه بعدی دکمه :
        Install Backup Shortcut را انتخاب کنید.
        موفق باشید
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 18-12-2011, 04:54 PM

نظر

• من تو app store تا چند ساعت پیش میتونستم free piad انتخاب کنم ولی الان فقط پولی ها نشون داده میشه
          مشکل از کجاست؟

سوال بعدیم هم
          تویی کانتکت من وقتی واسه کسی ایمیل که همون اپل ای دیش هست رو مینویسم
          و روی send message میزنم دوتا گزینه میاد یکی شماره تلففن و بعدیش ایملیش
          وقتی رو ایمیل میزنم میره تو ایمل و imessage نمیشه
          مشکل از کجاست باید حتما یه کانتکت جدا بسازم که شماره تلفن نداشته باشه؟

مرسی
          ویرایش توسط satanic_soulful : https://i-phone.ir/forums/member/3011-satanic_soulful در ساعت 18-12-2011, 07:30 PM

نظر

• سلام خسته نباشید.برای فعال کردن درصد باطری 4 اس باید چی کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط user001403 نمایش پست ها
              سلام خسته نباشید.برای فعال کردن درصد باطری 4 اس باید چی کار کنم؟
              setting>general>usage>battery percentage
              اون رو on کن عزیزم.

نظر

• کسی متوجه تغییری تو رنگ و کیفیت صفحه بین آیفون 4s و آیفون 4 شده؟ به نظرم 4s من، صفحش یکمی زرد و بی کیفیت تر شده.
                برای کسی از دوستان هم این مشکل پیش اومده؟؟

نظر

• نه عزیزم کلا هم 4 و هم 4s هر چی که البته من خودم به شخصه دیدم اینجوری بود.
                  یکی به سفید میزنه یکی به زردی.
                  من خودم 4 دارم و به زردی میزنه.
                  اگرم یه جور لک میبینی واسه چسب lcd هست و خوب میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                    setting>general>usage>battery percentage
                    اون رو on کن عزیزم.
                    خیلی آقایی.مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
                      من تو app store تا چند ساعت پیش میتونستم free piad انتخاب کنم ولی الان فقط پولی ها نشون داده میشه
                      مشکل از کجاست؟

سوال بعدیم هم
                      تویی کانتکت من وقتی واسه کسی ایمیل که همون اپل ای دیش هست رو مینویسم
                      و روی send message میزنم دوتا گزینه میاد یکی شماره تلففن و بعدیش ایملیش
                      وقتی رو ایمیل میزنم میره تو ایمل و imessage نمیشه
                      مشکل از کجاست باید حتما یه کانتکت جدا بسازم که شماره تلفن نداشته باشه؟

مرسی
                      باید یه کانتکت با اپل ایدیه طرف بسازید و برید تو مسج تایپ کنید بعد شماره ی طرف رو از تو کانتکت انتخاب کنید رنگ گزینه ی send آبی میشه البته باید imessege از تو ستیسنگ on شده باشه نیازی به اکتیو کردنش نیست
                      ویرایش توسط morteza2813 : https://i-phone.ir/forums/member/75116-morteza2813 در ساعت 18-12-2011, 10:46 PM

نظر

• برنامه ای هنوز برای بلوتوث فرستادن نیومده؟ باید جیلبرک بشه تا این برنامه هارو نصب کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
                          برنامه ای هنوز برای بلوتوث فرستادن نیومده؟ باید جیلبرک بشه تا این برنامه هارو نصب کرد؟
                          برای بلوتوث نیاز به جیلبریک هست اونم تو ورژن های پایین تر از 5 میشه فعال کرد
                          واسه 4s هنوز جیل نیومده چه برسه به بلوتوث!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط farmin نمایش پست ها
                            برنامه ای هنوز برای بلوتوث فرستادن نیومده؟ باید جیلبرک بشه تا این برنامه هارو نصب کرد؟
                            برنامه واسه بلوتوث هست عزیزم ولی فقط ایفون به ایفون..
                            بدون جیلبریک.

نظر

• راستش من می خواستم 64 گیگ بگیرم اما مثه اینکه فعلن نیست بیشتر 16 و 32 گیر میاد فروشنده هم پیشنهاد داد 32 بردارم
                              اگه من 32 بگیرم پر کنم گیر نمی کنه؟ یا سنگین شه؟ خودم n96 دارم که وقتی 16 گیگ پر می کنم به زور روشن می شه و سنگین می شه
                              با ایفون 4s یه ساعت فیلم گرفتن چقد جا می گیره؟

نظر

• همون 32 ایده ال هست عزیزم..

نظر

صبر کنید ..
                                X