اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا معنی این چیه؟

Carrier authorized unlocked if purchased "device only" or "contract free" from Apple store; paid full price

نظر

• دكمه home و power رو حدود ١٠ ثانيه با هم داشته باش تا موبايل ريست بشه

نظر

• من یه 4s برام اوردن بعد سیم کارت گذاشتم و کار کرد..بعدا فهمیدم که لاک بوده و توسط at&t انلاک شده....بعد با 4sدوستم مقایسه کردم..بعضی از setting هاش فرق داره!!!!!مثلا من گزینه ای به اسم call waiting ندارم یا تو imessage نمیتونم شمارم رو وارد کنم.....تازه یکم هم کنده نسبت به مال دوستم...خواستم restore کنم که همش error میده!!البته (ios 5.0.1 (9A405 رو دارم....چی کار کنم؟
        error:your iPhone is not eligible for this build

نظر

• اینکه پارت نامبرشو نشد پیدا کنم مشکلی نداره؟! جیلبرک نشده مگه نه؟
          میشه با وصل شدن به ایتونز بفهمم؟
          ویرایش توسط Farmin : https://i-phone.ir/forums/member/74392-farmin در ساعت 20-12-2011, 10:26 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
            آیفون دلیوری نداره.
            می تونید کپی کنید.
            وی پی ان رو نمی دونم و تا الان باهاش کار نکردم.
            نیازی به 8 ساعت نیست. اون برای باتریهای مدل 10 سال قبل بود. فقط اون اندازه شارژ کن که گوشی کامل شارژ بشه و کافیه.
            میشه بهم یاد بدی کپی کردنو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
              میشه بهم یاد بدی کپی کردنو؟
              این مسیر رو برید دوست عزیز
              setting>mail.contact.calendar>import sim contacts

نظر

• یه راهی نیست که من در حال حاضر از انلاک بودن گوشیم مطمئن بشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farmin نمایش پست ها
                  یه راهی نیست که من در حال حاضر از انلاک بودن گوشیم مطمئن بشم؟
                  اگه آنتن دارید که یعنی آنلاکه !
                  چون گوشیتون جیلبریک که نمیشه

نظر

• اینی که یارو گفت اپدیت کنی قفل می کنه راسته؟ یعنی وقتی به ایتونز وصل میشم می خواد اپ شه نذارم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط siphone نمایش پست ها
                      من یه 4s برام اوردن بعد سیم کارت گذاشتم و کار کرد..بعدا فهمیدم که لاک بوده و توسط at&t انلاک شده....بعد با 4sدوستم مقایسه کردم..بعضی از setting هاش فرق داره!!!!!مثلا من گزینه ای به اسم call waiting ندارم یا تو imessage نمیتونم شمارم رو وارد کنم.....تازه یکم هم کنده نسبت به مال دوستم...خواستم restore کنم که همش error میده!!البته (ios 5.0.1 (9a405 رو دارم....چی کار کنم؟
                      error:your iphone is not eligible for this build
                      کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟

نظر

• به چه ورژنی خواستی رستور کنی عزیز؟

نظر

• دوستان سلام.خسته نباشید.من الان یک ساعتی هستش نمیتتونم از app store گوشیم استفاده کنم یعنی باز میشه ولی چیزیرو باز نمیکنه .دوستان دلیلش چیه!؟امکانش هست یکی تست کنه ببینم برای شما هم همین جوریه؟؟؟یا مشکل فقط برای منه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                            دوستان سلام.خسته نباشید.من الان یک ساعتی هستش نمیتتونم از app store گوشیم استفاده کنم یعنی باز میشه ولی چیزیرو باز نمیکنه .دوستان دلیلش چیه!؟امکانش هست یکی تست کنه ببینم برای شما هم همین جوریه؟؟؟یا مشکل فقط برای منه؟؟
                            من نيم ساعت پيش كه جي پي ار اس رو on كردم واسم پيغام داد اپ استور كه اپديت چند تا برنامه اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
                              من نيم ساعت پيش كه جي پي ار اس رو on كردم واسم پيغام داد اپ استور كه اپديت چند تا برنامه اومده
                              ممنون.نمیدونم پس چیشده برای من کار نمیکنه هرکاری میکنم. نمیدونم مشکل ازچیه

نظر

• منم هر چی می خوام بخرم می ره قسمت billing info و ... هرچی ام done می زنم بی فایدست

نظر

صبر کنید ..
                                X