اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 1.کیبرد عربی آی اوس پژگچ هم داره. از اون استفاده کنید.
    setting/general/keyboard
    2.نخیر. نداره
    3.مشکل از پورت یو اس بی تون هست که بسیار نگران کننده هست و شما باید دقت بالایی تو این زمینه داشته باشید. قطع و وصل ازتباط هنگام سینک و یا ریستور و آپدیت مشکلات زیادی واسه شما ایجاد می کنه.
    4.اون قسمت تا حدود جزئی فضای خالی داره و شما زیادی حساسیت نشون دادی و اصلا نگران کننده نیست!
    5.وقتی گوشی تو حات اسلیپ هست دکمه ای رو یزنید تا لاک اسکرین ظاهر بشه. اینجا اگه دوبار روی دکمه هوم کلیک کنید علامت میانبر دوربین کنار اسلایدر می یاد.

نظر

• امروز اپدیت جدید اومده. به نظرتون اپدیت کنیم یا نه. امکان داره با اپدیت نشه جیلبرک کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad604 نمایش پست ها
        1.کیبرد عربی آی اوس پژگچ هم داره. از اون استفاده کنید.
        setting/general/keyboard
        3.مشکل از پورت یو اس بی تون هست که بسیار نگران کننده هست و شما باید دقت بالایی تو این زمینه داشته باشید. قطع و وصل ازتباط هنگام سینک و یا ریستور و آپدیت مشکلات زیادی واسه شما ایجاد می کنه.
        4.اون قسمت تا حدود جزئی فضای خالی داره و شما زیادی حساسیت نشون دادی و اصلا نگران کننده نیست!.
        -نداره گژپج [IMG][/IMG]
        -پورت لپ تاپ رو عوض کنم یعنی؟ خودمم اعصابم خورد میشه هی این جوری میشه
        -شما نمی تونی حدس بزنی صدای چیه؟ اگه اپل نبود اصن حساس نمی شدم. هیچ راهی هم نداره ک اون صدارو نده؟ مثلا ببرم ی جا بازش کنن و ... ؟

نوشته اصلی توسط ho33einf نمایش پست ها
        امروز اپدیت جدید اومده. به نظرتون اپدیت کنیم یا نه. امکان داره با اپدیت نشه جیلبرک کرد؟
        امروز نیومده. من ۲ روز پیش اپدیت کردم ب 5.0.1
        البته کم جیلبریک نمی خوام بکنم.

نظر

• امروز نیومده. من ۲ روز پیش اپدیت کردم ب 5.0.1
          البته کم جیلبریک نمی خوام بکنم.[/
          دوست گلم 1 نیگاه به مطالب سایت مینداختی. امروز 1 اپدیت جدید برا 5.0.1 امده. من منظورم این بود

نظر

• نوشته اصلی توسط aleereza نمایش پست ها
            -نداره گژپج [IMG][/IMG]
            -پورت لپ تاپ رو عوض کنم یعنی؟ خودمم اعصابم خورد میشه هی این جوری میشه
            -شما نمی تونی حدس بزنی صدای چیه؟ اگه اپل نبود اصن حساس نمی شدم. هیچ راهی هم نداره ک اون صدارو نده؟ مثلا ببرم ی جا بازش کنن و ... ؟

امروز نیومده. من ۲ روز پیش اپدیت کردم ب 5.0.1
            البته کم جیلبریک نمی خوام بکنم.
            دوست من. برای ظاهر شدن گچپژ باید روی
            ک ج ب ز دستتو نگه داری.
            شما میتونید از صفه ایفونتون اسکرین شات بگیرین و نیازی نیست از خود ایفون عکس بگیرین. برای اینکار دکمه هوم و پاور رو همزمان بزنید عکسش میره تو کمرا رول.
            برای صدای لقی هم حساس نشو.(اصلا چیکار داری با انگشت بزنی پشت گوشی :-) )
            مال من هم همینطوریه.و تابحال مشکلی ایجاد نکرده.
            ولی صدای ویبره ای که میگید رو چون نشنیدم نمیدونم چی بگم.
            موفق باشین.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ببخشید چجوری میشه بعضی از بازی ها یا برنامه هارو از منو مخفی کرد که دیده نشن؟

نظر

• ببخشید میشه پارت نامبر lock و unlock ایفون 4s رو بزارید

ممنون

نظر

• دوستان سلام خسته نباشید.من امروز اومدم یه برنامه از app storeبخرم هر جی پسورد ایدی مو زدم پیغام داد که اشتباه! !!برای یکی از دوستان هم زدم اونم همین پیغام رو داد.دوستان خواهشا کمک کنید یعنی چیشده؟؟؟؟؟؟برای شما هم اینطوری شده یعنی؟من کلی اعتبار دارم داخل ایدیم

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                    دوستان سلام خسته نباشید.من امروز اومدم یه برنامه از app storeبخرم هر جی پسورد ایدی مو زدم پیغام داد که اشتباه! !!برای یکی از دوستان هم زدم اونم همین پیغام رو داد.دوستان خواهشا کمک کنید یعنی چیشده؟؟؟؟؟؟برای شما هم اینطوری شده یعنی؟من کلی اعتبار دارم داخل ایدیم
                    شايد حروف كوچك وبزرگ رو اشتباه ميزنيد، جاي نگراني نيست اگه نتونستيد نهايتا از iForgot كه توي اپ استور قابل دسترسيه پسووردتون رو ريست كنيد

نظر

• ممنون دوست عزیز .نه کاملا درست میزنم.ولی انگار این مشکل سراسریه چون الان دیدم تو بخش مشکلات ایتونز یه کاربر دیگه هم مطرح کرده.حالا چرا اینطوری شده معلوم نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                        دوستان سلام خسته نباشید.من امروز اومدم یه برنامه از app storeبخرم هر جی پسورد ایدی مو زدم پیغام داد که اشتباه! !!برای یکی از دوستان هم زدم اونم همین پیغام رو داد.دوستان خواهشا کمک کنید یعنی چیشده؟؟؟؟؟؟برای شما هم اینطوری شده یعنی؟من کلی اعتبار دارم داخل ایدیم
                        دقیقا منم همین الان اومدم برم تو مشکلات ایتیونز تاپیک بزنم که این پست شما رو دیدم منم از صبح هر کاری میکنم نمیشه الانم ایتیونز 10.5.2 رو دارم دانلود میکنم که شاید مشکل از 10.5.1 باشه شما رو چه ورژنی هست ایتیونزت؟؟؟

نظر

• من رو 10.5.2هستم الان.ولی من با گوشی هم که میزنم همین پیغام رو میده. به ورژن ایتونز مربوط نمیشه.

نظر

• یه مشکل دیگه دارم.. چطوری می شه به var/mobile/Library/WebClips دسترسی داشت. یه سری بوک مارک رو نرون

نظر

• سلام دوستان
                              كسى ميدونه چطور ميتونم فايلهايي رو كه تو برنامه ifiles رو iphone 4s 5.0.1 دارم مثل ويدئو وموزيك رو با آيپدم شير كنم يا انتقال بدم .

---
                              I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.897924,50.661185
                              Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ik***aprincessa نمایش پست ها
                                یه مشکل دیگه دارم.. چطوری می شه به var/mobile/library/webclips دسترسی داشت. یه سری بوک مارک رو نرون
                                شما باید جیلبریک کنی تا بتونی به اونها دسترسی داشته باشی
                                البته هنوز برای 4 اس جیل نیومده

نظر

صبر کنید ..
                                X