اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.x ، iPhone 3GS را ساپورت نمی کند؟ نظر شما !

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
    اين الدار كلا حرف زياد ميزنه ورژن بعدى حتما براى آيفون 3gs هم خواهد اومد به چند دليل
    ١. اپل هميشه تا ورژن بالاتر از ورژن اصلى دستگاه رو ساپورت ميكنه مثه ٢ آيفون قبلى
    ٢. اپل هنوز داره 3gs ميفروشه پس نميتونه يه دفعه هم فروش و هم ساپورت رو قطع كنه
    ٣ . 3gs از لحاظ سخت افزار چيزى تقريبا كم نداره گرافيك كه عينه آيفون ٤ و با رزولوشن بيشتر آيفون ٤ گرافيك 3gs سرتره رم هم كه مثه آيپد و آيپاد ٢٥٦ هست و چيزى كه نداره ميمونه cpu كه همونطور كه ميدونيد از يك معمارى خاص درست شده و فقط كلاك ٤ بيشتره پس نبايد فرق زيادى باشه پس مطمئن باشيد ورژن بعدى هم خواهد آمد !!!
    >٢. اپل هنوز داره 3gs ميفروشه پس نميتونه يه دفعه هم فروش و هم ساپورت رو قطع كنه

این یه نوشته شماحتماجوک بوده

نظر

كجاش جك بود اپل هنوز ورژن ٨ گيگ رو ميفروشه اين كجاش جكه !!!

نظر

من الانم با آیپاد ۴ روی ۴.۲.۱ هی کرش میکنه برنامه هام و اصلاْ راضی نیستم !*هنگی شده !

همیشه هم مقدار رم خالی ۵ و حداکثر ۴۰ یا ۶۰ هستش و با بستن همه برنامه ها تازه میشه ۱۰۰ !!!!!!*

امیدوارم که آیپاد ۴ رو ساپورت کنه و بدون مشکل باشه !*بقیش اهمیتی نداره :d

نظر

ورزن 4.3.3 سرعتش یکم کند تره
          واسه من رم خالی 250 تا 310 هست.
          ولی مصرف باطریش از 4.1 خییلی بهتره!
          زمانی که ورژن 4.1 بود شب که 50 درصد بود صبح که بیدار میشدم میشد 20 درصد!!
          اما این با بازی زیاد 1.5 راحت نگه میداره
          دوستان به نظرتون ios5 چجوری رو 4 اجرا میشه؟
          کم نمیاره؟

نظر

تمام این کندی ها به خاطر جیلبرک توصیه من به 3gsدار ها اینه که جیلبرک نکنند

نظر

عزیز من نمیدونم جیلبریک چقدر میتونه رو سرعت تاثیر بزاره چون گوشیم لاک هستش و تا اکتیو نشه نمیتونم ازش استفاده کنم قبل از جیلبریک. ولی حتی اگر لاک نبود به خاطر دلیوری sms هم که شده جیلبریک میکردم

نظر

غصه نخورید ان شا الله میاد تا همه با هم ازش لذت ببریم
                درباره ی کندی هم فکر نکنم تا این حد محسوس باشه(حداقل برای من )
                ودرباره مصرف باتری هم انصافا یکم منصف باشید.حتی در 4.3.3 هم مصرف نسبت به گوشی های غیر اپلی هنوز خیلی برگه

نظر

سلام
                  من iphone 4 او روی 4.2.1 بود خریدمش.همه چیز نرم و روون و عالی بود! اصلا مشکلی نداشتم با این FW.
                  روی نمیدونم 4.3.1 بود یا 4.3.2 گوشی به طرز محسوسی کند شد جوری که برگشتم واسه تست روی 4.2.1 ...الانم 4.3.3 دارم! نسبت به 4.0-4.1-4.21 کندتره! محسوس هم هست مخصوصا قسمت MultyTasking با یه حالت زشتی باز میشه! البته از نظر مصرف باطری بهترین FW بوده که دشتم...اون موقع هر شب گوشیم به شارژ بود..الان میشه 2 روز 1 بار...(البته گیم بزنم که 3 ساعت 1 بار:دی)
                  توی بازی هامم یکم لگ پیدا کردم! ولی واقعیتش اونقدر ها کند نشده که بگیم I4 کارش تمومه! ولی چون اون روونی رو داشتیم سخته تحمل این یکم...یکی از دلایلی که روی 4.2.1 نموندم این بود که ایتونز نذاشت بک اپم رو برگردونم :-L حوصله کانتتک وارد کردن هم ندارم.
                  امیدوارم توی IOS5 سرعت بهتر بشه (البته این اپل بد عوضی شده...اینطوری پیش بره محصولاتش رو نمیخرم دیگه...سره 3G هم خیلی اذیتم کرد)
                  ویرایش توسط R.I.P-UNKNOWN : https://i-phone.ir/forums/member/278-r-i-p-unknown در ساعت 26-05-2011, 04:49 AM

نظر

گوشی من 3GS lock 4.3.3 هست و همیشه حدود 150 مگ رم دارم و هیچ مشکلی با رم و سرعت ندارم. مال من که خیلی بهتر از 3.1.3 و 4.2.1 داره کار می کنه و تا به حال به این خوبی نبوده. تازه من اجبارا جیل کردم، اولترا و Sbsetting هم دارم.مولتی جستچر هم فعال هست. عمر باتزی هم دو برابر شده یعنی الان به جای سه روز در میون هر هفته فقط یه بار شارژش می کنم.
                    نمی دونم چرا بعضی از دوستان باهاش مشکل دارن.
                    در ضمن من از اسنوبریز استفاده می کنم.

یه نکته در مورد رم گوشی بگم و اون هم این که کم نشون دادن رم به دلیل اشتباهات سیستم عامل در تخصیص رم به برنامه هاست و اجتناب ناپذیر هست. همه سیستم عامل های دنیا این اشتباه رو می کنن. ولی تو آیفون از طریق SbSetting میشه این فضاهای اشتباه رو دوباره به سیستم برگردوند. کافیه به قسمت Processes برین و Free Up Memory رو بزنین. اونوقت رم دستگاه بر می گرده تو حالت طبیعیش

نظر

نوشته اصلی توسط asianati نمایش پست ها
                      گوشی من 3GS lock 4.3.3 هست و همیشه حدود 150 مگ رم دارم و هیچ مشکلی با رم و سرعت ندارم. مال من که خیلی بهتر از 3.1.3 و 4.2.1 داره کار می کنه و تا به حال به این خوبی نبوده. تازه من اجبارا جیل کردم، اولترا و Sbsetting هم دارم.مولتی جستچر هم فعال هست. عمر باتزی هم دو برابر شده یعنی الان به جای سه روز در میون هر هفته فقط یه بار شارژش می کنم.
                      نمی دونم چرا بعضی از دوستان باهاش مشکل دارن.
                      در ضمن من از اسنوبریز استفاده می کنم.

یه نکته در مورد رم گوشی بگم و اون هم این که کم نشون دادن رم به دلیل اشتباهات سیستم عامل در تخصیص رم به برنامه هاست و اجتناب ناپذیر هست. همه سیستم عامل های دنیا این اشتباه رو می کنن. ولی تو آیفون از طریق SbSetting میشه این فضاهای اشتباه رو دوباره به سیستم برگردوند. کافیه به قسمت Processes برین و Free Up Memory رو بزنین. اونوقت رم دستگاه بر می گرده تو حالت طبیعیش
                      دوست عزیز میشه بگید شما چطوری گوشیو هفته ای 1 بار شارژ میکنید ؟

من 3gs با ورژن 4.3.3 دارم و در کمترین حالت باید گوشیو 2 روز 1 بار شارژکنم

نظر

من قبلا تو چند تا تاپیک راه حل مشکل باتری رو مطرح کردم.
                        مشکل اصلی سر Notification ها و برنامه میل هست.
                        همیشه Notification رو خاموش نگه دارید.
                        تا حد ممکن آنتن های وایرلس و بلوتوث رو بیخودی روشن نگه ندارین.
                        شب ها موقع خواب از حالت پرواز استفاده کنین.
                        برنامه پس زمینه رو اگه استفاده نمی کنین ببندین
                        و آخرین مورد که خیلی باتری می سوزونه باز موندن برنامه میل هست. شما هربار که اطلاعات تماس یه نفر رو تو برنامه Contacts ببینین، برنامه میل خودبخود تو پس زمینه به صورت مخفی شروع به کار می کنه و مثل تراکتور باتری می خوره. بعد از هر بار کار با اطلاعات تماس، با SbSetting حتمن برنامه میل رو ببندین چون تنها راه همینه. بعد خواهید دید که چقدر عمر باتری زیاد میشه

نظر

منم آیپاد 4 دارم خیلی زیاد باتری مصرف میکنه و اینکه همیشه 70 تا 90 مگ رم خالی دارم منم فک میکنم مشکل از رداسنو باشه.(ولی از سرعت روی 4.3.3 راضیم)
                          اگه iOS 5 بیاد میتونیم رو آیپاد 4 ازش استفاده کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط navidcod نمایش پست ها
                            منم آیپاد 4 دارم خیلی زیاد باتری مصرف میکنه و اینکه همیشه 70 تا 90 مگ رم خالی دارم منم فک میکنم مشکل از رداسنو باشه.(ولی از سرعت روی 4.3.3 راضیم)
                            اگه ios 5 بیاد میتونیم رو آیپاد 4 ازش استفاده کنیم؟
                            اینجور که معلومه فک کنم فقط برای اپیاد 4 و ایفون 4 ساخته بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط omidsys نمایش پست ها
                              اینجور که معلومه فک کنم فقط برای اپیاد 4 و ایفون 4 ساخته بشه.
                              برای این دو که فقط نیست! مطمئنا برای آیفون و آیپاد نسل آینده هم هست

نظر

نوشته اصلی توسط emanworld نمایش پست ها
                                برای این دو که فقط نیست! مطمئنا برای آیفون و آیپاد نسل آینده هم هست
                                ميدونم منظورم ابياد ٣ و٣جي اس هست

نظر

صبر کنید ..
                                X