اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.x ، iPhone 3GS را ساپورت نمی کند؟ نظر شما !

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
    اولد بوت رام و نیو بوت رام فک نمیکنید تو این قضیه تاثیر داشته باشه؟؟؟؟
    (ما که نیو هستیم)
    نه ربطی نداره چون cpu , ram اشون که فرق نداره.
    شاید جیلبریک greenpois0n که بیاد اوضاع بهتر بشه.

نظر

اپل جديدا نميدونم چرا داره اينقدر گند مي زنه فريموراش انقدر باگ دارن هي مجبور ميشه هر هفته يه دونه جديد بده

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
        دوستان منم همین دردسرو با 4.3.3 دارم اصلاً انگار گوشی داره بزور تپ هارو اجرا میکنه کندیش بیش از حده .بنظرمن رداسنو عامل اصلیه ، خیلی قاط میزنه همین الان که دارم میتایپم درام ریستور میکنم "مجبور شدم 2 بار ریستور کنم تا سیدیا درست حسابی نصب بشه "،خود 4.3.3 در نگاه اول (قبل جیلبریک) کندیش محسوس نبوده واسه من ولی بعدش چرا.
        بنطرم 4.1 بهترین ورژن دراین بین البته با limer1ne جو هاتزاگه جیل بشه واسه من 2 ماه مثه ساعت کار میکرد تا ریستور کردم به 4.2.1
        مال من ديگه اينجوري هم نيست! كندي كه من دارم بيشتر توي خارج كردن برنامه ها و باز كردن مولتي تسكينگ هست. كه با تاخير انجام ميشه. اينجور كه ميبينم من تقريبا مشكلي ندارم!

Woody: [voice box] Reach for the skyyyy!

نظر

3gs نباید هم ساپورت بشه!
          اپل با این کار طرفدارهاشو مجبور میکنه ایفون ۴ یا ۵ بخرن!
          چون میدونه طرفداراش سمت گوشیه دیگه ای نمیرن
          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
          --------------------------------------------------------
          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

منی که ایفون ۴ دارم احساس کندی در ۴.۳ به بعد میکنم
            ایفون ۴ روی ورژن ۴.۱ فقط دوس دارم که رمم ۳۸۰ مگ بود ولی در ۴.۳.۳ ۲۹۰ تا ۳۳۰ هست و کند شدن سرعت رو احساس میکنم ۴.۳.۲ که افتضاح بود ولی ۴.۳.۳ بهتره

نظر

گفته شده چیپ A4 میتونه حداقل نیاز برای ios 5 باشه

ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 25-05-2011, 12:02 AM

نظر

این کندی بخاطر باگ نرم افزاری هست و نمیشه گفت بخاطر عدم ساپورت سخت افزاری هست
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان من از همون ابتدا که گوشیم ۴.۱ بود دست نزدم و باورتون میشه تا حالا هم به هیچ مشکلی بر نخوردم لااقل ۱۰ ماه میشه بهش دست نزدم و ریستور نکردم مصرف باطری هم عالی هست ولی آیپد ۲ دارم انگار باطری میخوره فریمور ۴.۳.۲ نمیدونم چرا اینجوری هست جیلبریک هم نکردم امیدوارم اپل مشکلات مصرف باطری رو برای همیشه بر طرف کنه،به نظر من ios 5 هر امکاناتی داشته باشه ولی اگه مصرف باطریرو بالا ببره اصلا ارزش آپدیت نداره من ۴.۱ هستم راضیم و تا به مشکل نخورم نمیرم فریمور بعدی 

نظر

من 4.3.2 زدم روی آیفون4 ام.

233mb رم خالی داره در حالت معمولی و کندی خاصی احساس نمیشه.
                    اما مصرف باتری واقعا اذیت می کنه.

علتش هم نمیدونم چیه.
                    اما اینطور که سایر دوستان گفتن مثل اینکه همه تو 4.3.2 مشکل باتری دارن.

نظر

بابا ما که 4 32 داریم ...بردم به 4.3.3 ... از بس کند شده رفته رو اعصابم !

حالا شما انتظار دارین 3gs رو ساپورت کنه !!!!!!!!

نظر

دقیقا من 4 32 گیگ دارم 4.3.3 روشه گوشی احساس میکنم گاهی گنگ عمل میکنه به مولتی تاسینگ !!!

نظر

3gs منم از وقتی امدم ۴.۳.۲ رمم بیشتر از ۳۳-۳۵ بیشتر نمیشه گوشیم هر ۱ساعت ریسپرینگ میشه.

نظر

هر ورژن جدید که بده بنظرم ، آخری را از support خارج میکنه.

من الان 4.3.1 هستم. سرعت گوشیبه مقدار بسیار کمی کند شده که محسوس نیست. بعضی جاها فقط lag می زنه. خیلی کم و به ندرت. بدون جیل بریک.

نوشته اصلی توسط jalal400096 نمایش پست ها
                            دوستان من از همون ابتدا که گوشیم ۴.۱ بود دست نزدم و باورتون میشه تا حالا هم به هیچ مشکلی بر نخوردم لااقل ۱۰ ماه میشه بهش دست نزدم و ریستور نکردم مصرف باطری هم عالی هست ولی آیپد ۲ دارم انگار باطری میخوره فریمور ۴.۳.۲ نمیدونم چرا اینجوری هست جیلبریک هم نکردم امیدوارم اپل مشکلات مصرف باطری رو برای همیشه بر طرف کنه،به نظر من ios 5 هر امکاناتی داشته باشه ولی اگه مصرف باطریرو بالا ببره اصلا ارزش آپدیت نداره من ۴.۱ هستم راضیم و تا به مشکل نخورم نمیرم فریمور بعدی
                            منم نظر شما را دارم ، فقط بخاطر Find My Iphone آپدیت کردم.
                            ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 25-05-2011, 02:03 AM
                            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من همه رو تست کردم به نظر من بهترین برای 3gs فرمور 4.0.1 هست.

و ios 5 اصلا روی 3gs جواب نخواهد داد.

نظر

به نظر من 3GS نسخه۵ رو ساپورت میکنه ولی یکی دوتا از ویژگی های اصلی رو نه.
                                ۳جی اس سخت افزارش هنوز واقعا خوبه.
                                فکر نکنم iOS تو نسخه ۵ اینقدر سنگین بشه که حداقل نیازش به A4 باشه!

هرچی هست بالاخره ۲هفته دیگه معلوم میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X