اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سازگاری ۳جی با فرم ور ۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

شما والپیپر و مولتی تسکینگ رو در ورژن ۴.۲.۱ ببندی شاید قابل تحمل بشه ولی چون ۳جی هستید اگه سریال نامبرتون با mc شروع میشه راحت میتونید بدون shshبه ورژن هایی مثل ۴.۱ ریستور کنید یا حتی ۳.۱.۳ - os5 هم به هیچ شکل رو تری جی کار نمیکنه در ضمن ۳جی از پشتیبانی اپل خارج شده پس چیز جدیدی براش نخواهد اومد اخرین چیز همون ۴.2.1 هست که سرعتش اذیت کنندست ولی شاید امکانات os5 برای۳جی بیاد مثل خیلی از قابلیت های ۴ که برای ۲جی اومد مثل فلدر بندی و.... 

نظر

با سپاس از راهنمای هاتون دوستان،من 3جی دارم با نسخه 4.2.1 ولی متاسفانه مولتی تسکینگ رو ندارم وبا 2 بار زدن home button میتونم به 5 جای مختلف از منو ها برم.این قابلیتو تو 4 و 4s دیدم.چطوری میتونم مولتی تسکینگ رو تو گوشیم داشته باشم؟ لطفا کمک کنید که سرعت گوشی منم خیلی پائین و کنده.

نظر

نوشته اصلی توسط aoa77 نمایش پست ها
        با سپاس از راهنمای هاتون دوستان،من 3جی دارم با نسخه 4.2.1 ولی متاسفانه مولتی تسکینگ رو ندارم وبا 2 بار زدن home button میتونم به 5 جای مختلف از منو ها برم.این قابلیتو تو 4 و 4s دیدم.چطوری میتونم مولتی تسکینگ رو تو گوشیم داشته باشم؟ لطفا کمک کنید که سرعت گوشی منم خیلی پائین و کنده.
        شما با این فریمور ریستور کنید . هم سرعتش زمین تا آسمون از 4.2.1 که نصب دارید بیشتره ! هم برخی از امکانات ios 5 رو داره .
        مولتی تستسنگ رو هم میتونید داشته باشید
        خدمت شما :http://lb.rapidpars.com/2680702/1706...ited00r5_N.zip
        این ماله 3جی های آنلاک فکتوری هست !

نظر

با اجازه دوستان پيشكسوت مي تونين با نصب كردن برنامه my os از سورس xsellize مولتي تسكينگ و home screen wallpapar و يك سري قابليت هاي ديگه رو فعال يا غير فعال كنين(xSellize Repo).

نظر

اون موقع که مولتی تسکینگ رو با 2 بار زدن home نمیتونستم استفاده کنم بجاش میشد با کشیدن دست روی ساعت اون بالا یه منوی فوق العاده داشتم که یه اگه به قسمت پردازشش میرفتی میتونستی برنامه های باز رو مدیریت کنی!

نظر

نوشته اصلی توسط amolen نمایش پست ها
              اون موقع که مولتی تسکینگ رو با 2 بار زدن home نمیتونستم استفاده کنم بجاش میشد با کشیدن دست روی ساعت اون بالا یه منوی فوق العاده داشتم که یه اگه به قسمت پردازشش میرفتی میتونستی برنامه های باز رو مدیریت کنی!
              sbsetting منظورشون هست.اما دوست عزیز من خودم 3g داشتم .بهترین فریمور برای من 4.2.1 بود و باهاش هم مشکلی نداشتم اما در کل فریمور 3.1.2 بهترین فریمور از لحاظ سرعت هست .بازم میل خودتون.موفق باشید
              ویرایش توسط Lovely 3g : https://i-phone.ir/forums/member/26607-lovely-3g در ساعت 12-01-2012, 03:26 PM

نظر

در فریمور 4.1 روی آیکونهای پایین می تونی به صورت کشویی به یکسری از کاربری ها برسی که اسم یکیش هست celer multitaskin اما نمیدونم دقیقا کاراییش چی هست

نظر

من ورزن : 3.1.3 دارم و فریم ورم 5.12.01 هست
                  کمی گیر داره کلاً باید چیکار کنم که سرعتش بهتر بشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad021 نمایش پست ها
                    من ورزن : 3.1.3 دارم و فریم ورم 5.12.01 هست
                    کمی گیر داره کلاً باید چیکار کنم که سرعتش بهتر بشه ؟

دوست عزیز این چیزی که شما نوشتین احتمالا بیس باندشه .

میتونید واسه رفع مشکلتون مجدد به همین 3.1.3 ریستور کنید .

نظر

صبر کنید ..
                    X