اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سازگاری ۳جی با فرم ور ۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سازگاری ۳جی با فرم ور ۵

دوستان میشه بگید آیفون ۳ جی با آی او اس ۵ سازگاری داره یا نه؟ من با این ۴.۲.۱ که الان روی گوشیم نصبه به شدت مشکل دارم. حتی بدون اینکه جیل بریک کنم سرعتش فوق العاده پایینه و واسه باز کردن یه اس ام اس ساده بیشتر از ۵ ثانیه معطل میکنه. تو رو خدا کمکم کنید:

نه و الان شما آخرین ورژن رو برای 3g دارید اگر سرعت خیلی پایین هست برید به ورژن ۳ البته اینطوری باید بیخیال بعضی امکانات خیلی خوب فیرم ویر ۴ بشید
    ضمنآ توی ۴ والپیپیر رو آف کنید سرعت خیلی بهتر میشه

نظر

نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
      نه و الان شما آخرین ورژن رو برای 3g دارید اگر سرعت خیلی پایین هست برید به ورژن ۳ البته اینطوری باید بیخیال بعضی امکانات خیلی خوب فیرم ویر ۴ بشید
      ضمنآ توی ۴ والپیپیر رو آف کنید سرعت خیلی بهتر میشه
      منظورتون از اینکه وال پیپر رو آف کنید چیه؟

نظر

شما که جیل نکردید اما کسایی که جیل کردن و عکس بکگراندشون فعال هست باعث میشه سرعت گوشی کم بشه
        ولی یه چیز هم هست به نظر من شما جیل کنید و مولتی تسکینگ رو فعال کنید و برنامه های باز رو دستی ببندید اینطوری رم خالی بیشتر میشه و روی سرعت تاثیر داره
        ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 05-10-2011, 03:55 AM

نظر

شما که جیل نکردید اما کسایی که جیل کردن و عکس بکگراندشون فعال هست باعث میشه سرعت گوشی کم بشه
          ولی یه چیز هم هست به نظر من شما جیل کنید و مولتی تسکینگ رو فعال کنید و برنامه های باز رو دستی ببندید اینطوری رم خالی بیشتر میشه و روی سرعت تاثیر داره
          دوست عزیز گوشی من ۳ جیه و اصلا مولتی تسکینگ نداره تا غیر فعالش کنم!!!!

نظر

من گفتم فعالش کنید نه غیر فعال!! چون وقتی غیر فعال هست بعضی برنامه ها اصلآ*بسته نمیشن و رم رو اشغال میکنن

نظر

من گفتم فعالش کنید نه غیر فعال!! چون وقتی غیر فعال هست بعضی برنامه ها اصلآ*بسته نمیشن و رم رو اشغال میکنن
              من قبلا توی ۴.۱ که جیل کرده بودم اصلا گزینه مالتی تسکینگ ندیدم. مطمينید که همچین گزینه ای داره؟ کجاس؟

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
                من قبلا توی ۴.۱ که جیل کرده بودم اصلا گزینه مالتی تسکینگ ندیدم. مطمينید که همچین گزینه ای داره؟ کجاس؟
                multitasking که گزینه و آیکون و ... نداره ! یک قابلیته که شما با 2بار زدن دکمه home این قابلیت نمایش داده میشه
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

دوست عزیز ازمن میشنوی به 3 دانگرید کن. مخصوصا 3.1.3 که واسه 3جی بهترینه. 4.2.1 رو هر کاریش کنی واسه 3جی سنگینه و اذیت میکنه.
                  توو 3 هم زیاد چیزیرو از دست نمیدی. حالا این یه پیشنهاد بود و تصمیم گیرنده شمائی ....

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                    multitasking که گزینه و آیکون و ... نداره ! یک قابلیته که شما با 2بار زدن دکمه home این قابلیت نمایش داده میشه
                    دوست عزیز با دو باز زدن home واسه من لیست تماس هامو میاره. همه می دونن که ۳ جی با مالتی تسکینگ ناسازگاره!!! شما که مدیر بخشی که باید بهتر بدونی

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
                      دوست عزیز با دو باز زدن home واسه من لیست تماس هامو میاره. همه می دونن که ۳ جی با مالتی تسکینگ ناسازگاره!!! شما که مدیر بخشی که باید بهتر بدونی
                      اولا که اصلا بحث سازگاری یا ناسازگاری نیست ، بحث اینه که مولتی تسکینگ چیه ، من فقط قابلیت رو برای شما توضیح دادم همین !

دوما دوست من 3جی داره و در نسخه 4.2.1 به راحتی داره از مولتی تسکینگ استفاده میکنه . ( البته حرف شما هم درسته با برخی از گوشی ها سازگار نیست )
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

دوست گرامی با این کارا مشکلت حل نمیشه. اگه سرعت گوشی واست مهمه به 3.1.3 برو. البته 4.1 هم از 4.2.1 بهتر جواب میده .
                        و در ضمن اگر کسی به شما اینجا پیشنهاد و یا نظری میده فقط قصد کمک داره فکر نمیکنم درست باشه بخوایم کسی رو زیره سوال ببریم.

در ضمن وقتی 3جی فریمورهای 4 رو کامل ساپورت نمیکنه ، نمیشه انتظار داشت که یهو بپره 5 و 5 رو ساپورت کنه ;-)
                        ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 05-10-2011, 07:24 PM

نظر

بهترین firmware براش همون 3.1.2 و 3.1.3 هست.

نظر

فعلا فریمور 5 رو ساپرت نمیکنه .در ضمن اگه یخورده تحمل و صبر داشته باشی راحت میتونی با فریمور 4.2.1 کار کنی ...

نظر

آقا محسن عزیز فریمور 5 فعلا نداره. 3جی به هیچ وجه 5 رو ساپورت نخواهد کرد.
                              را جع به 4.2.1 هم 3جی به راحتی ساپورتش میکنه فقط از نظر سرعت افت محسوسی رو خواهی داشت که یه کم اذیت میکنه
                              من که به شخصه واسه 3جی از 4.2.1 راضی نبودم.

نظر

صبر کنید ..
                              X