اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط smagooli نمایش پست ها
    سلام.من تازه ايفون 4 گرفتم و وقتي روشنش ميكنم ميگه براي فعال كردن به سيم كارت نياز داري و وقتي سيم كارت ميندازم باز هم فعال نميشود و فقط ميگويد:فقط تماس هاي اظطراري.

ممنون ميشم توضيح بدبد.

راستي ايفونم رنگش سفيده و اخرين ورژنه.
    شما باید سیم کارت رو بزارید و بعد به آیتونز وصل کنید با اینترنت تا اکتیو شه
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

نظر

کسی جواب نداد چرا از ۴۳۳ به ۴۳۵ میریم ظرفیت ۱۶ گیگ به ۱۴ گیگ تعقیر میکنه اون ۲ گیگ کجا میره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط red boy نمایش پست ها
        شما باید سیم کارت رو بزارید و بعد به آیتونز وصل کنید با اینترنت تا اکتیو شه
        وقتي وصل ميكنم ايتونز ميگه وصل نشد.يعني ارور ميده

نظر

نوشته اصلی توسط smagooli نمایش پست ها
          وقتي وصل ميكنم ايتونز ميگه وصل نشد.يعني ارور ميده
          سلام باید با چیلتر بری

نظر

نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
            2 مورد داره :1: Call watingگوشی طرف off هست 2:بعضی از گوشی ها 1ثانیه مینویسه که پشت خطی داری و میره شاید شما خوب ندیدی
            ممنون از راهنماییت. آره عزیز من از اول آیفون داشتم . فقط تو این مشکل داشتم که چرا نشون نمیده برای من همون 1 ثانیه هم نشون نمیده.

نظر

دوستان عزیز من مشکلم با ifunbox حل نشد ... compability رو روی windows xp قرار دادم و وقتی دارم فایل ها رو انتقال میدم وسطای کار قطع میشه !!!!!!
              ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
              با سپاس فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط ngh100 نمایش پست ها
                سلام دوستان
                من می خواهم یه iphone4 بخرم ولی شنیدم که نمی تونم سایتهای فارسی یا حداقل بعضی از انها باهاش باز کنم می خواستم ببینم این درسته؟لطفا راهنمایی کنید
                خیر اینچنین نیست .

نوشته اصلی توسط kamy_seaman نمایش پست ها
                آقا ساعت من رو تهران تنظیم هست ولی نیم ساعت اختلاف دارم واقعا عجیبه الان ساعت 4:30 ولی گوشی 4 نشون میده دستی گذاشتم رو باکو به جای تهران درست شده کسی راه حلی داره؟
                شما ایفون رو با کامپیوتری سینک کردید که تایم زون اش درست ست نشده . اگر این کامپیوتر دامین یک سرور باشه ساعت اون سرور تعیین کننده خواهد بود.

نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
                کسی جواب نداد چرا از ۴۳۳ به ۴۳۵ میریم ظرفیت ۱۶ گیگ به ۱۴ گیگ تعقیر میکنه اون ۲ گیگ کجا میره

sent from my ipad using tapatalk
                در بعضی آیفون ها و فریمور ها اون پارتیشنی که سیستم عامل روش نصبه رو در اون دیاگرام کپسول مانند زیر آیتیونز نشون نمیده .

نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
                دوستان عزیز من مشکلم با ifunbox حل نشد ... Compability رو روی windows xp قرار دادم و وقتی دارم فایل ها رو انتقال میدم وسطای کار قطع میشه !!!!!!
                ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
                با سپاس فراوان
                من از پست های قبلی و این پست تون متوجه نشدم که شما در دانلود آی فان باکس مشکل دارید یا در نصب برنامه با اون.

نظر

درود بر عزیزان من یک برنامه با گوشیم دانلود کردم، برنامه 90 برای فوتبال، اما متاسفانه نمیتونم اینستال کنم، روشی هست بدون اتصال به PC اینکار انجام بشه؟ فایلم تو مسیر:
                  var/mobile/downloads
                  نشسته که با iFile باز میکنم اینستال نمیده؟
                  لطفا راهنمایی کنید، با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط behrad_ema نمایش پست ها
                    درود بر عزیزان من یک برنامه با گوشیم دانلود کردم، برنامه 90 برای فوتبال، اما متاسفانه نمیتونم اینستال کنم، روشی هست بدون اتصال به pc اینکار انجام بشه؟ فایلم تو مسیر:
                    Var/mobile/downloads
                    نشسته که با ifile باز میکنم اینستال نمیده؟
                    روش روتینی که شما در این شرایط بتونید ازش استفاده کنید خیر . توصیه میکنم فایل رو به کامپیوتر منتقل کنید و سپس با آیتیونز نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط behrad_ema نمایش پست ها
                      درود بر عزیزان من یک برنامه با گوشیم دانلود کردم، برنامه 90 برای فوتبال، اما متاسفانه نمیتونم اینستال کنم، روشی هست بدون اتصال به PC اینکار انجام بشه؟ فایلم تو مسیر:
                      var/mobile/downloads
                      نشسته که با iFile باز میکنم اینستال نمیده؟
                      نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                      روش روتینی که شما در این شرایط بتونید ازش استفاده کنید خیر . توصیه میکنم فایل رو به کامپیوتر منتقل کنید و سپس با آیتیونز نصب کنید.
                      البته این کار منطقی تر هستش. ولی یه روشی دیگه هم هست که یه کم درسر کپی و ... داره، ولی از درون خود گوشی یا تبلت میشه انجام داد. اینکه Installous رو نصب کرده باشید و با iFile اون برنامه رو به مسیر

کد PHP:
                      var/mobile/Documents/Installous/Downloads 
                      ببرید و سپس از درون برنامه Installous اون برنامه رو نصب کنید.
                      ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 04-09-2011, 02:31 PM

نظر

در مورد ifunbox

برنامه رو که نصب کردم . وقتی دارم فایل های ipa ی داخل گوشی رو به pc انتقال میدم وسط کار از برنامه خارج میشه . مثلا از 400 تا application نصفشو (53%) منتقل کرده بود به pc که یهو قطع شد . دوستان گفتن compability رو تیک بزن و روی windows xp قرار بده این کارو کردم بازم همون اتفاق افتاد ؟!؟!؟!؟!؟
                        منتظر جوابتون هستم ممنون
                        ویرایش توسط fardad_es : https://i-phone.ir/forums/member/57270-fardad_es در ساعت 04-09-2011, 02:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
                          در مورد ifunbox

برنامه رو که نصب کردم . وقتی دارم فایل های ipa ی داخل گوشی رو به pc انتقال میدم وسط کار از برنامه خارج میشه . مثلا از 400 تا application نصفشو (53%) منتقل کرده بود به pc که یهو قطع شد . دوستان گفتن compability رو تیک بزن و روی windows xp قرار بده این کارو کردم بازم همون اتفاق افتاد ؟!؟!؟!؟!؟
                          منتظر جوابتون هستم ممنون
                          اساسا کاری که دارید میکنید (یعنی انتقال فایل نصب شده از آیفون با pc) به خودی خود دارای ایرادات ساختاری هستش و توصیه ها و آموزشهای موجود در این زمینه برای انتقال ۴۰۰ ipa به صورت همزمان با یک دستور نیست . پیشنهاد من انتقال چند مرحله ای (مثلا ۳۰ برنامه ) است.

نظر

نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                            این اسم رو من سرچ کردمSafari tab maneger نبودا!!!!!
                            یه چیزی مشابهش بود:
                            OpenTabBackground
                            ولی ظاهرا تنضیمات نمیاره خودش دیفالت اعمال میشه!!!!

اینی که شما گفتی بهتره چون تو ستیک اپشن هاشو میشه تقییر داد. شما یه بررسی بکنید اسمم دقیقش و سورس لطفا. من سدیا رو رفرش هم کردم!!!! نبود!!!!

---
                            - Sent from my iPad using Tapatalk

دوستان برنامه رو از کجا پیدا کنم؟
                            این open tab backgrund رو آیپد۲ خوب جواب میده!! سازگار هست،؟؟

---
                            - Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                              البته این کار منطقی تر هستش. ولی یه روشی دیگه هم هست که یه کم درسر کپی و ... داره، ولی از درون خود گوشی یا تبلت میشه انجام داد. اینکه Installous رو نصب کرده باشید و با iFile اون برنامه رو به مسیر

کد PHP:
                              var/mobile/Documents/Installous/Downloads 
                              ببرید و سپس از درون برنامه Installous اون برنامه رو نصب کنید.

با تشکر اینکار رو کردم برنامه نصب شد از طریق Installous اما اجرا که میکنم یه صفحه سیاه میاد بعد میاد بیرون، ایراد از کجا میتونه باشه؟

نظر

salam dustan
                                man 1 ipod touch 4 32gig daram ba frimware 4.3.3
                                va mikham jailbreak konam,
                                avval ios 5 beta ro gereftam,vali ba paswande ".dmg" has va redsnow nemitune un ro bekhune.
                                behtarin ravesh vase jailbreak ro begid be man.
                                thnx.

نظر

صبر کنید ..
                                X