اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
    1- قند شکن روشن بدون ویرایش هاست ارور 3194
    2-با برنامه irib4به dfu مد میبرم فایل هاستو ویرایش میکنم ارور 3194
    3-start tss روشن میکنم با قند شکن و غیره میاد تا نزدیکای اخر کار ارور1013
    4-کلیه ای پی های فایل هاستو پاک کردم با همون شرایط 1013
    این وسطا ارور 21 و 20
    گوشی ایفون 4
    راهی برای این ارور تینی هم بگین شاید از اونه
    واسه رفع ارور 3194 تو Tiny تیک Set Hots in Cydia رو بردار حتما درست میشه.
    اگه رو Restoring Firmware ارور میگیری طبیعی هست با Tiny گزینه Exit Recovery رو بزن اگه نشد گوشی رو جیلبریک کن با رد اسنو اینا بعد وسطش یه هنگ میکنه بزار بمونه بعد از ۱۰ دقیقه خودش کامل میشه.
    واسه ارور ۲۰ هم یه بار DFU ساده کن شاید حل بشه.

نظر

• گوشی iphone4 ویبرش ضعیف کار میکنه .. قبلا خوب بود . از جایی تنظیم خاصی داره ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
        گوشی iphone4 ویبرش ضعیف کار میکنه .. قبلا خوب بود . از جایی تنظیم خاصی داره ؟؟؟؟
        خود گوشی که تنظیم خاصی نداره ولی اگه مشکل سخت افزاری نباشه احتمالش هست با یه ریستور درست بشه

نظر

• با ریستور کردن همه app هام پاک میشن ؟؟؟؟؟ چطوری ریستور کنم ؟ تو مقالات آموزشی پیدا نکردم

نظر

• ریستور تو آموزش های آیفون موجود هست.
            برای اپ ها هم اگه برنامه هاتون اصل هست (یعنی کرک شده نیست) از آیتیونز Transfer Purchases رو بزنید اگه نه کرک شده اس باید با iFunbox تک تک Buckup to iPA بگیرید.

نظر

• نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
              با ریستور کردن همه app هام پاک میشن ؟؟؟؟؟ چطوری ریستور کنم ؟ تو مقالات آموزشی پیدا نکردم
              توي همين فروم سرچ كنيد هست...
              اگر بكاپ بگيريد با آيتونز پاك نميشن ولي برنامه هاي سايديا پاك ميشن...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نظر

• نوشته اصلی توسط deathtrooper نمایش پست ها
                دوستان كسي نميدونه مشگل كجاست كه رو اسپيكر صداي من واسه طرف مقابل نميره
                واقعا كسي جوابي نداره 

نظر

• نوشته اصلی توسط deathtrooper نمایش پست ها
                  سلام دوستان من با یک مشگلی مواجه شدم. در هنگام مکالمه وقتی روی اسپیکر قرار میدم صدام نمیره ولی با برنامه هایی مثل viber یا skype یا حتی voice memos اسپیکر کار میکنه ولی با oovoo یا call خود گوشی اسپیکر جواب نمیده این نرم افزاری هست یا مشگل دیگه دارم در ضمن هرچی ریستور هم کردم دست نشد. گوشیم iphone 4 - 4.3.3 هست. ممنون اگه کمکی کنین
                  اقعاً كسي جوابي نداره واسه اين موضوع

نظر

• اگر اشتباه نکنم در آیفون ۴ از دو میکروفون استفاده شده که یکیش برای حالت اسپیکر مثلا در استفاده از فیس تایم
                    فکر کنم میکروفون دومت خراب باشه
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• سلام یه سوال اساسی داشتم در مورد سیم کارت های خارجی
                      1-بهترین اپراتورخارجی چیه؟(هم از نظر قیمتی و هم کیفیتی)
                      2-میشه از تمامی امکانات از جمله 3g و هر چی که تو کشور های دیگه هس اینجا هم استفاده کرد؟
                      3-سرعت اینترنتش چجوریه؟
                      4-تعرفه هاش چجوریه؟(قیمت 1 دقیقه تماس و اس ام اس)
                      5-نحوه ی خرید و قیمت حدودی انها؟
                      6-اگر شارژی هستن چجوری باید اونها رو شارژ کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                        سلام یه سوال اساسی داشتم در مورد سیم کارت های خارجی
                        1-بهترین اپراتورخارجی چیه؟(هم از نظر قیمتی و هم کیفیتی)
                        2-میشه از تمامی امکانات از جمله 3g و هر چی که تو کشور های دیگه هس اینجا هم استفاده کرد؟
                        3-سرعت اینترنتش چجوریه؟
                        4-تعرفه هاش چجوریه؟(قیمت 1 دقیقه تماس و اس ام اس)
                        5-نحوه ی خرید و قیمت حدودی انها؟
                        6-اگر شارژی هستن چجوری باید اونها رو شارژ کرد؟
                        دوست عزیز شما نه میدونی چه اپراتروی میخوای
                        نه میدونی از چه کشوری میخوای
                        و اصلا نمی دونی چطوری میخوای تهیش کنی

اینجوری نمیشه کمکتون کرد

نظر

• دوستان آیپد 2 یهو آیکون هاش سفید شد، ری اسپرینگ کردم بالا نیومد و ریستارتم کردم بازم فرقی نکرد!!!!!
                          ظاهرا مجبورم ریستور کنم!!! من shsh هامو دارم! ولی رو یه سیستم دیگست!!! بزارمشون تو مسیر پوشه shsh سیستم خودم حله!!!

بعد میخواستم بدونم دلیل سفید شدن چی بود تا دوبتره تو چاه ریستور نیفتم!!!!
                          ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 11-09-2011, 08:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                            اگه shsh 4.3.3 رو داشته باشید راحت و از طریق آموزش های موجود در سایت میتونید دانگرید کنید
                            اگه اینجوری بشه میشه جلبریک کرد و اینکه اگه گوشی خاموش شه باید به کامپیوتر وصل بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                              دوستان آیپد 2 یهو آیکون هاش سفید شد، ری اسپرینگ کردم بالا نیومد و ریستارتم کردم بازم فرقی نکرد!!!!!
                              ظاهرا مجبورم ریستور کنم!!! من shsh هامو دارم! ولی رو یه سیستم دیگست!!! بزارمشون تو مسیر پوشه shsh سیستم خودم حله!!!

بعد میخواستم بدونم دلیل سفید شدن چی بود تا دوبتره تو چاه ریستور نیفتم!!!!
                              معمولا shsh روی سرور cydia ذخیره میشه . اگه ذخیره دارید میتونید ریستور کنید مشکلی نیست .

نوشته اصلی توسط hatefg نمایش پست ها
                              اگه اینجوری بشه میشه جلبریک کرد و اینکه اگه گوشی خاموش شه باید به کامپیوتر وصل بشه؟
                              گوشی روشن کنید و به dfu mode ببرید و دانگرید کنید
                              نگران فردایت نباش ...
                              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                                معمولا shsh روی سرور cydia ذخیره میشه . اگه ذخیره دارید میتونید ریستور کنید مشکلی نیست .

گوشی روشن کنید و به dfu mode ببرید و دانگرید کنید
                                منظورم این بود که اگه دانگرید کنم گوشی بدون کامپیوتر بالا میاد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X