اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خسته نباشید مشکلی برام پیش امده نمیدونم مطرح کردنش اینجا درسته یا جای دیگه

نظر

• کسی نیست جوابگو نیست؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alivaraee60 نمایش پست ها
        سلام خسته نباشید اقا من یه مشکل دارم نمیدونم جای پرسیدنش اینجاس یا جای دیگه از طریق اپ استور برنامه ای را که لازم داشتم دانلود کردم داخل برنامه که میشوی برنامه قفل است که میگه باید مبلغی را پرداخت کنید تا بتونید استفاده کنید به مدت یک ماه مبلغ مورد نظر را پرداخت کردم که رسید پرداخت ان هم به ایمیل از طرف شرکت اپل امد ولی مشکل از اینجا شروع شد که برنامه همینطور برام قفل میباشد و اون اپشنهای که خریداری کردم باز نمیشود به پشتیبانی همون برنامه ایمیل زدم که برنامه قفله با اینکه من خریداری کردم اولش گفتن فردا براتون به ایملتون کد فعال سازی را میفرستیم از روز شنبه تا امرزو دوشنبه همینطور با اهنا درحال مکاتبه هستم الان میگن که از طرف اپل رسید پرداخت برای ما ارسال نشده تا تایید کنیم که شما پرداخت کرده اید در حالی که بنده همان فرم رسید خریداری شده توسط اپل را برایشون ایمیل کردم که ببننند که پرداخت کردم مبلغ مورد نظر را که قبول ندارن میگن باید خود اپل بدهد یه راهنمایی میخواهم چی کار باید بکنم؟؟ ممنون میشم کمکم کنیدپولمون رفته و برنامه همینطور قفله
        اگر منظور از خرید از داخل برنامه، IAP هست که باید همزمان با خرید، قابلیت های مورد نظر فعال بشن و این موضوع بطور خودکار انجام میشه و نیازی نیست منتظر دولوپر باشی تا کد فعالسازی ارسال کنه ولی اگر خرید رو از طریق دیگه ای انجام دادی، مثل بعضی اپ های ایرانی که از طریق درگاه بانک پرداخت میکنید و منتظر کد فعالسازی هستید، موضوعی که گفتید درسته و متاسفانه راهی برای پیگیری وجود نداره!

اگر احساس میکنی پیگیر نیستن با ساپورت اپ استور تماس بگیر و درخواست بررسی و حتی درخواست بازگشت پول به اکانتت رو بده. بهتره توی ایمیلی که به ساپورت اپ استور میزنی، ایمیل های رد و بدل شده با دولوپر و یه عکس از صفحه اپ هم بفرستی.

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

• مشکلات و سوالات مبتدیان

پست تکراری!!
          ویرایش توسط Ornstein : https://i-phone.ir/forums/member/181835-ornstein در ساعت 23-05-2016, 10:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط کامران. نمایش پست ها
            ممنون از راهنماییتون
            ولی باز اون کلیپهایی که ویندوزفونم پخش نمیکنه اینم پخش نکرد این مدیا پلیری که معرفی کردین خیلی خوبه ولی بازم این کلیپا پخش نشد
            من چطوری میتونم کلیپارو به دست شما برسونم که شما تست بزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            اگه با تلگرام خواستین این شمارمه 9193825015

این کلیپو ببینید تست بزنید آیا آیفون شما نشون میده من که با هر مدیا پلیری نتونستم بازش کنم پخش میشه ولی فقط صدا هست ولی با گوشی اندرویدی راحت پخش میشه
            1463849033239118.mp4.mp4 دانلود
            آیا کسی هست به این پست ما نگاهی بندازه؟؟؟؟

نظر

دوستان جواب که ندادین حداقل یه سایتی یه انجمنی یه جایی رو معرفی کنین که فعال باشه بتونیم مشکلاتمونو مطرح کنیم و دوستانی باشن راهنمایی کنن
              ممنون از لطفتون

نظر

دوستان جواب که ندادین حداقل یه سایتی یه انجمنی یه جایی رو معرفی کنین که فعال باشه بتونیم مشکلاتمونو مطرح کنیم و دوستانی باشن راهنمایی کنن
                ممنون از لطفتون

نظر

ممنون از راهنماییتون
                  ولی باز اون کلیپهایی که ویندوزفونم پخش نمیکنه اینم پخش نکرد این مدیا پلیری که معرفی کردین خیلی خوبه ولی بازم این کلیپا پخش نشد
                  من چطوری میتونم کلیپارو به دست شما برسونم که شما تست بزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  اگه با تلگرام خواستین این شمارمه 9193825015

این کلیپو ببینید تست بزنید آیا آیفون شما نشون میده من که با هر مدیا پلیری نتونستم بازش کنم پخش میشه ولی فقط صدا هست ولی با گوشی اندرویدی راحت پخش میشه
                  http://up.facenama.com/file/161486/1...8_mp4.mp4.html
                  براى من فقط صداش پخش ميشه، فرمت mp4 هست اما نميدونم چرا تصوير پخش نميشه، حتما فايل مشكل داره شما نگران آيفونت نباش

نظر

• نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                    براى من فقط صداش پخش ميشه، فرمت mp4 هست اما نميدونم چرا تصوير پخش نميشه، حتما فايل مشكل داره شما نگران آيفونت نباش
                    داداش خیلی ممنون که حواب دادین الان یه دو روزی بود منتظر بودم
                    داداش گلم این کلیپ تو ویندوزفونم نشون نمیده اما تو اندروید براحتی نشون میده آآآآخخخخههههههههه چراااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    فقط این یه کلیپ نیستش این یه نمونه بود که گذاشتم

بازم تشکرم میکنم برای جوابتون

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                    داداش خیلی ممنون که حواب دادین الان یه دو روزی بود منتظر بودم
                    داداش گلم این کلیپ تو ویندوزفونم نشون نمیده اما تو اندروید براحتی نشون میده آآآآخخخخههههههههه چراااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    فقط این یه کلیپ نیستش این یه نمونه بود که گذاشتم

بازم تشکرم میکنم برای جوابتون

نظر

• اين ويديو رو اگر با يه نرم افزار converter به همين فرمت mp4 مجدد تبديل كني پخش ميشه، ميگم كه ايراد از فايله، اين كه ميفرمايي چنتا ويديو ديگه هم همينطور داري ميشه بدونم از چه منبعي دريافت كردي اين ويديوهارو؟

نظر

اين ويديو رو اگر با يه نرم افزار converter به همين فرمت mp4 مجدد تبديل كني پخش ميشه، ميگم كه ايراد از فايله، اين كه ميفرمايي چنتا ويديو ديگه هم همينطور داري ميشه بدونم از چه منبعي دريافت كردي اين ويديوهارو؟
                        بيشتر ويديو هاي تلگرامي اين شكلي ميشه
                        دليل اينكه تو اندرويد نشون ميده هم اينه كه codec هاي ويديويي اندرويد بيشتره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

شما از کدوم نسخه iOS استفاده می کنید ؟

تا حالا گوشی رو ریستور کردید ؟

نظر

اين ويديو رو اگر با يه نرم افزار converter به همين فرمت mp4 مجدد تبديل كني پخش ميشه، ميگم كه ايراد از فايله، اين كه ميفرمايي چنتا ويديو ديگه هم همينطور داري ميشه بدونم از چه منبعي دريافت كردي اين ويديوهارو؟
                            داداش همونطور که دوستمون گفتن بیشتر کلیپ هایی که تو تلگرام میاد این شکلی میشه یا تصویر نداره یا ده بیست ثانیه اول رو نشون نمیده
                            حالا میشه اون نرم افزار کانورتر که گفتین رو واسه گوشی معرفی کنین؟؟؟؟؟؟

خیلی آقایی که جواب دادی ممنونم از راهنماییتون

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                            داداش همونطور که دوستمون گفتن بیشتر کلیپ هایی که تو تلگرام میاد این شکلی میشه یا تصویر نداره یا ده بیست ثانیه اول رو نشون نمیده
                            حالا میشه اون نرم افزار کانورتر که گفتین رو واسه گوشی معرفی کنین؟؟؟؟؟؟

خیلی آقایی که جواب دادی ممنونم از راهنماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                              شما از کدوم نسخه iOS استفاده می کنید ؟

تا حالا گوشی رو ریستور کردید ؟
                              گوشیم آیفون se هستش
                              ریستور لازمه مگه؟؟؟ شما خودت کلیپی که فرستادمو تست زدی تو گوشیت؟؟؟؟
                              ویرایش توسط کامران. : https://i-phone.ir/forums/member/194366-کامران در ساعت 29-05-2016, 01:12 PM

نظر

گوشیم آیفون se هستش
                                ریستور لازمه مگه؟؟؟ شما خودت کلیپی که فرستادمو تست زدی تو گوشیت؟؟؟؟
                                سلام

من ویدئو شما رو تست نکردم ولی ویدئویی که تو تلگرام به صورت صفحه سیاه نمایش داده میشن رو با برنامه Infuse (نسخه مجانی) اجرا می کنم و مشکلی هم نداره .

لینک برنامه Infuse :
                                کد:
                                https://itunes.apple.com/in/app/infuse-elegant-video-player/id577130046?mt=8
                                شما این برنامه رو تست کنید - اگر مشکل پابرجا بود به احتمال زیاد بایستی ریستور کنید .

--------
                                این ویدئو شما رو با برنامه Gplayer تونستم اجرا کنم و مشکلی نداشت .
                                ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 29-05-2016, 04:58 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X