اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من آیفون 5s دارم ، یه مدته وقتی میخوام موزیک پلی کنم یا کسی بهم زنگ میزنه ، اسپیکر موبایلم خش خش میکنه و یه دفعه صدای اسپیکر کم و زیاد یا قطع میشه ، .. وقتی موزیک پلی میکنم با اینکه ولومش حداکثره بازم این اتفاق میفته ... اسپیکرش خش خش میکنه و یه لحظه صداش بلند میاد و دوباره قطع میشه...
    الانم که یکی دو ساعتیه که میگذره ، صداش کلا خیلی خیلی کم میاد ..میشه کمکم کنید ؟ خواهش میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
      جواب تمام سوالاتت رو با این اپ میگیری. یه فایل منیجر، دانلود منیجر و مدیاپلیر خوب و رایگان:

Documents 5 - Fast PDF reader and cloud download manager by Readdle
      https://appsto.re/us/Vw_Vv.i

برنامه ای که معرفی کردین خیلی خوب بود ولی هنوز دوتا مشکل رو دارم:
      یه مدیا پلیر خوب رایگان واسش پیدا نمیکنم ( مدیا پلیر خوب واسه این میخوام که یه سری کلیپ ها هستن که تو ویندوزفون من نشون نمیده یا بیشتر ده ثانیه اولشو نشون نمیده که تو آیفون se داداشمم نشون نمیده ولی تو هر سامسونگی میریزی نشون میده)

امروز به یه مشکل دیگه هم خوردم اینکه تو سافاری نتونستم وارد سایت تاپ صدا بشم حتی با کرومی که واسه آیفون دانلود کرده بودیم هم نشد با گوشیای دیگه میرفت بدون مشکل.

این دوتا مشکل رو که عرض کردم هنوز پابرجاست و هنوز نمیتونه یه سری کلیپ ها رو باز کنه فک کنم بالای ده تا مدیا پلیر تست کردم ولی کلیپ هارو باز نمیکنه

و حالا یه مشکل سومی هم هست اونم نمیشه اینترنت از وایفای پخش کرزد یا همون هات اسپوت رو نداره تو آموزشهایی که دیدم باید بری تو قسمت تنظیمات cellular و اونجا میشه هات اسپوت رو روشن یا خاموش کرد اما تو آیفون se این گزینه نیست

نظر

• سلام دوستان
        برای ریستو آیفونم باید firmware درست رو دانلود کنم.
        اما مشکل اینجاست که مدل A1533 هم GSM داره و هم CDMA و واقعا نمیدونم از چه راهی میتونم تشخیص بدم کدوم رو باید دانلود کنم.
        ممنون میشم راهنمایی کنید.

iPhone 5s
        Version 9.1
        ویرایش توسط nito : https://i-phone.ir/forums/member/50636-nito در ساعت 17-05-2016, 07:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nito نمایش پست ها
          سلام دوستان
          برای ریستو آیفونم باید firmware درست رو دانلود کنم.
          اما مشکل اینجاست که مدل A1533 هم GSM داره و هم CDMA و واقعا نمیدونم از چه راهی میتونم تشخیص بدم کدوم رو باید دانلود کنم.
          ممنون میشم راهنمایی کنید.

iPhone 5s
          Version 9.1
          Settings > General > About > Legal > RF Exposure
          اينجا مدل رو نوشته مثلا iPhone6,2

نظر

• نوشته اصلی توسط کامران. نمایش پست ها
            برنامه ای که معرفی کردین خیلی خوب بود ولی هنوز دوتا مشکل رو دارم:
            یه مدیا پلیر خوب رایگان واسش پیدا نمیکنم ( مدیا پلیر خوب واسه این میخوام که یه سری کلیپ ها هستن که تو ویندوزفون من نشون نمیده یا بیشتر ده ثانیه اولشو نشون نمیده که تو آیفون se داداشمم نشون نمیده ولی تو هر سامسونگی میریزی نشون میده)

امروز به یه مشکل دیگه هم خوردم اینکه تو سافاری نتونستم وارد سایت تاپ صدا بشم حتی با کرومی که واسه آیفون دانلود کرده بودیم هم نشد با گوشیای دیگه میرفت بدون مشکل.

این دوتا مشکل رو که عرض کردم هنوز پابرجاست و هنوز نمیتونه یه سری کلیپ ها رو باز کنه فک کنم بالای ده تا مدیا پلیر تست کردم ولی کلیپ هارو باز نمیکنه

و حالا یه مشکل سومی هم هست اونم نمیشه اینترنت از وایفای پخش کرزد یا همون هات اسپوت رو نداره تو آموزشهایی که دیدم باید بری تو قسمت تنظیمات cellular و اونجا میشه هات اسپوت رو روشن یا خاموش کرد اما تو آیفون se این گزینه نیست
            سلام درباره پلير playerxtreme رو خودم استفاده ميكنم كه هر فرمتى رو برام تا حالا پخش كرده اونم يه امتحانى كن.
            دوباره طرز ساخت هات اسپات اول روشن كن اينترنت سيم كارت رو و بعد برو:
            Settings>cellular>cellular data options>cellular network data>
            و پايين صفحه قسمت hotspot يك يوزر و پسورد بده، بعد تو منوى اصلي settings بايد personal hotspot رو ببيني

نظر

• دلویر se

سلام.بنده se خریدم و مشکل دیلیور پیام هام رو دارم،ios9هست و نمیدونم چطور باید دیلویور فعال کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nasibe68 نمایش پست ها
                سلام.بنده se خریدم و مشکل دیلیور پیام هام رو دارم،ios9هست و نمیدونم چطور باید دیلویور فعال کنم؟
                نداره deliver

Sent from Vallhalla

نظر

• سلام
                  من یه ایفون 5 داشتم ازش بکاپ تو ایتونز دارم بعد برای فروش کلا ریست فکتوری کردم
                  الان یه se گرفتم تازه یادم اومد که یه سری صداهای ضبط شده تو اون گوشی داشتم میخواستم بدونم از ایتونز بکاپ میشه برگردوند
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط toluyan نمایش پست ها
                    سلام
                    الان یه se گرفتم تازه یادم اومد که یه سری صداهای ضبط شده تو اون گوشی داشتم میخواستم بدونم از ایتونز بکاپ میشه برگردوند
                    ممنون
                    خیر امکانش نیست.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط toluyan نمایش پست ها
                    سلام
                    ممنون
                    خیر امکانش نیست.

نظر

سلام
                      ممنون
                      راه ديگه داريد شما، بك آپ رو ميتونيد با نرم افزارايى مثل iexplorer باز كنيد و فايل صوتيتونو پيدا و ذخيره كنيد.
                      يه نرم افزار ديگه هم هست كه يادم رفت اسمشو

نظر

سلام
                        ممنون
                        اگر از ایفون قبلیتون بکاپ در آیتونز دارید (در قسمت backups)
                        به راحتی میتونید به گوشی جدیدتون انتقال بدین

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط toluyan نمایش پست ها
                        سلام
                        ممنون
                        اگر از ایفون قبلیتون بکاپ در آیتونز دارید (در قسمت backups)
                        به راحتی میتونید به گوشی جدیدتون انتقال بدین
                        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• برای ری استور آیفون 5s با این error مواجه میشم error 3194
                          ممکنه بگین باید چی کار کنم؟
                          --------------------------------------
                          برای فروش آیفون ری استور کردنش کافیه؟؟ دیگه نیازی به ریست فکتوری نیست؟

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                            سلام درباره پلير playerxtreme رو خودم استفاده ميكنم كه هر فرمتى رو برام تا حالا پخش كرده اونم يه امتحانى كن.
                            دوباره طرز ساخت هات اسپات اول روشن كن اينترنت سيم كارت رو و بعد برو:
                            Settings>cellular>cellular data options>cellular network data>
                            و پايين صفحه قسمت hotspot يك يوزر و پسورد بده، بعد تو منوى اصلي settings بايد personal hotspot رو ببيني
                            ممنون از راهنماییتون
                            ولی باز اون کلیپهایی که ویندوزفونم پخش نمیکنه اینم پخش نکرد این مدیا پلیری که معرفی کردین خیلی خوبه ولی بازم این کلیپا پخش نشد
                            من چطوری میتونم کلیپارو به دست شما برسونم که شما تست بزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            اگه با تلگرام خواستین این شمارمه 9193825015

این کلیپو ببینید تست بزنید آیا آیفون شما نشون میده من که با هر مدیا پلیری نتونستم بازش کنم پخش میشه ولی فقط صدا هست ولی با گوشی اندرویدی راحت پخش میشه
                            http://up.facenama.com/file/161486/1...8_mp4.mp4.html
                            ویرایش توسط کامران. : https://i-phone.ir/forums/member/194366-کامران در ساعت 21-05-2016, 09:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط کامران. نمایش پست ها
                              ممنون از راهنماییتون
                              ولی باز اون کلیپهایی که ویندوزفونم پخش نمیکنه اینم پخش نکرد این مدیا پلیری که معرفی کردین خیلی خوبه ولی بازم این کلیپا پخش نشد
                              من چطوری میتونم کلیپارو به دست شما برسونم که شما تست بزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              اگه با تلگرام خواستین این شمارمه 9193825015

این کلیپو ببینید تست بزنید آیا آیفون شما نشون میده من که با هر مدیا پلیری نتونستم بازش کنم پخش میشه ولی فقط صدا هست ولی با گوشی اندرویدی راحت پخش میشه
                              1463849033239118.mp4.mp4 دانلود
                              ???????????????

نظر

• سلام خسته نباشید اقا من یه مشکل دارم نمیدونم جای پرسیدنش اینجاس یا جای دیگه از طریق اپ استور برنامه ای را که لازم داشتم دانلود کردم داخل برنامه که میشوی برنامه قفل است که میگه باید مبلغی را پرداخت کنید تا بتونید استفاده کنید به مدت یک ماه مبلغ مورد نظر را پرداخت کردم که رسید پرداخت ان هم به ایمیل از طرف شرکت اپل امد ولی مشکل از اینجا شروع شد که برنامه همینطور برام قفل میباشد و اون اپشنهای که خریداری کردم باز نمیشود به پشتیبانی همون برنامه ایمیل زدم که برنامه قفله با اینکه من خریداری کردم اولش گفتن فردا براتون به ایملتون کد فعال سازی را میفرستیم از روز شنبه تا امرزو دوشنبه همینطور با اهنا درحال مکاتبه هستم الان میگن که از طرف اپل رسید پرداخت برای ما ارسال نشده تا تایید کنیم که شما پرداخت کرده اید در حالی که بنده همان فرم رسید خریداری شده توسط اپل را برایشون ایمیل کردم که ببننند که پرداخت کردم مبلغ مورد نظر را که قبول ندارن میگن باید خود اپل بدهد یه راهنمایی میخواهم چی کار باید بکنم؟؟ ممنون میشم کمکم کنیدپولمون رفته و برنامه همینطور قفله

نظر

صبر کنید ..
                                X