اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی ممنون از لطفت اما این برنامه که در ویندوز اصلا واز نمیشه
    ارور میده!

کمک کمک کمک کمک کمک
    فایل پیوست شده ی زیر رو از zip خارج کنید و در مسیر زیر کپی کنید و مجددا برنامه رو باز کنید :

windows\system32

نکته: دقت کنید که وقتی برنامه fixrecovery رو باز کردید باید 2 پروسه ی Itunes.exe و Ituneshelper.exe ارور نداده باشن در صورتی که حتی یکی از این 2 پروسه ارور بده برنامه ناقص اجرا خواهد شد.
    (بلافاصله موقع دادن ارور 1013 یا 1015 بدون بستن itunes برنامه ی فیکس ریکاوری رو باز کنید اگه 2 پروسه ایو که گفتم ارور نداده بود گوشی رو به dfu ببرید ومنتظر باشید که کار برنامه تمام بشه و خود به خود بسته بشه بعد رد شدن یسری کد بر روی گوشی بالا میاد)

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
      میخوام یه آیفون 3Gs رو از 4.3.3 بیارمش رو 4.1 (تعریف 4.1 روزیاد شنیدم) shsh 4.1 رو هم دارم.
      برای دانگرید با کمک تاینی آمبرلا یه ریستور به 4.1 باید انجام بدم یا نه احتیاج به DFU هست؟؟؟ به ارور 1013 بر میخورم یا نه؟؟؟
      در ضمن برای جیلبریکش میشه از آخرین ورژن رد اسنو که RedSn0w 0.9.9b1 هست استفاده کنم یا نه؟؟
      اگه نه با چی جیل کنم بهتره؟؟؟
      ممنون از راهنمایی هاتون.
      باید با tinumbrella انجام بدید ٬ بله بر میخورید ٬ با limrea1n جیلبریک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        چه پیغامی ٬ باید یک فایل .dll نصب کنید که توی پیفامی که میده ذکر کرده اسمش چیه
        مرسی از توجهت.این پیامه ارور هست
        the program cant start because zlib1.dll is missing from your computer.
        ویندوزمم 7هست
        چی کار کنم؟
        مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
          فایل پیوست شده ی زیر رو از zip خارج کنید و در مسیر زیر کپی کنید و مجددا برنامه رو باز کنید :

windows\system32

نکته: دقت کنید که وقتی برنامه fixrecovery رو باز کردید باید 2 پروسه ی itunes.exe و ituneshelper.exe ارور نداده باشن در صورتی که حتی یکی از این 2 پروسه ارور بده برنامه ناقص اجرا خواهد شد.
          (بلافاصله موقع دادن ارور 1013 یا 1015 بدون بستن itunes برنامه ی فیکس ریکاوری رو باز کنید اگه 2 پروسه ایو که گفتم ارور نداده بود گوشی رو به dfu ببرید ومنتظر باشید که کار برنامه تمام بشه و خود به خود بسته بشه بعد رد شدن یسری کد بر روی گوشی بالا میاد)

موفق باشید
          مرسی.اگر من درست برداشت کرده باشم منظور شما اینه که زمان ریستور میکنم برنامه ی fixrecovery رو باز کنم در صورتی که گوشی رو وقتی روشن میکنم تو ریکاوری مد گیر میکنه و زمانی که با کابل هم وصلش میکنم به کامپیوتر نه کامپیوتر و نه ایتونز گوشی رو نمیشناسن.
          مرسی از شما که وقتت رو واسم گذاشتی
          ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 26-09-2011, 03:35 PM

نظر

• یک دنیا ممنون از دوستانی که بهم کمک کردن
            مشکلم حل شد
            باز اگر جایی ایرادی بود ازتون سوال میکنم

نظر

مرسی.اگر من درست برداشت کرده باشم منظور شما اینه که زمان ریستور میکنم برنامه ی fixrecovery رو باز کنم در صورتی که گوشی رو وقتی روشن میکنم تو ریکاوری مد گیر میکنه و زمانی که با کابل هم وصلش میکنم به کامپیوتر نه کامپیوتر و نه ایتونز گوشی رو نمیشناسن.
              مرسی از شما که وقتت رو واسم گذاشتی
              خواهش میکنم
              دوست عزیز شما وقتی که ریستور کردی به محض اینکه ارور 1013 یا 1015 داده شد گوشی باز میره ریکاوری شما بعدش فیکس ریکاوری رو اجرا کن وبقیه ی مراحلی رو که گفتم انجام بده، بازم میگم اگه فیکس ریکاوری رو باز کردین و اون 2 پروسه ایو که گفتم ارور داده بود ویندوز رو لوگ اف و لوگ این کنید وایتیونز رو باز کنید بعد باز کردن ایتیونز فیکس ریکاوری و ...

نظر

• دوستان من سوالمو قبلا پرسیدم ولی جواب نگرفتم. میخواستم بدونم چیکار کنم که iTunes از گوشیم بکاپ نگیره؟ یادم رفته.

نظر

• نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                  دوستان من سوالمو قبلا پرسیدم ولی جواب نگرفتم. میخواستم بدونم چیکار کنم که iTunes از گوشیم بکاپ نگیره؟ یادم رفته.
                  نمیشه دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                    باید با tinumbrella انجام بدید ٬ بله بر میخورید ٬ با limrea1n جیلبریک کنید
                    چون دارم دانگرد میکنم 1013 میگیرم؟؟
                    فیکس ریکاوری خود تاینی مشکل رو حل میکنه؟؟
                    رو همون 4.3.3 بمونم بهنر نیست؟؟
                    من وقنی رم رو با sbsetting خالی میکنم 157 مگ خالی داره، تو 4.1 ممکنه بیشتر بشه این رم خالی!؟!؟
                    ممنون.

نظر

• ۱ : بله
                      ۲ :* به احتمال زیاد حل میکنه اگه کار نکرد برنامه ها و روش های زیادی در انجمن برای خروج از ریکاوری
                      ۳ : بیشتر که نمیشه به نظرم همین ۴.۳.۳ بمونید بهتره

نظر

• سلام
                        خسته نباشین
                        دو تا ایفون دارم میخوام شماره تلفن ها , عکس ها و فیلم های یکی رو بریزم رو اون یکی.
                        میشه این کار رو کرد؟اگر امکان این کار هست خواهشن برام توضیح بدین.
                        با تشکر
                        ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 27-09-2011, 12:37 PM

نظر

• تمام فایل های روی دستگاه رو با ایتوز اگه نصب کردید روی همون دستگه هم نصب کنید دیگه ٬ ولی برای انتقال از خوده دستگاه به دستگاه دیگه فکر نمیکنم راهی باشه

نظر

سلام
                            خسته نباشین
                            دو تا ایفون دارم میخوام شماره تلفن ها , عکس ها و فیلم های یکی رو بریزم رو اون یکی.
                            میشه این کار رو کرد؟اگر امکان این کار هست خواهشن برام توضیح بدین.
                            با تشکر

یه کارم می تونی بکنی شما ، برنامه ی wavesecure رو رو یکیش نصب کن از کل اطلاعات بک آپ می گیره و می ریزه روی سرور مک آفی
                            بعد از اونجا می تونی کپی کنی رو کامپیوتر یا هر جای دیگه که بخوای

نظر

• سورس سایت از کار افتاده ؟
                              برای من کار نمیکنه اضافه میشه ولی app ها رو نشون نمیده ...
                              ویرایش توسط sowhail : https://i-phone.ir/forums/member/18776-sowhail در ساعت 29-09-2011, 03:11 PM

نظر

• بله برای مدت محدودی تعطیل هست

نظر

صبر کنید ..
                                X