اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    سلام
    من ایفون 4 دارم.ورژن4.2.1
    الان میخواستم به همون ریستور کنم.چی کار باید بکنم؟لطفا راهنمایی کنید که چه تاپیکی رو باید بخونم؟
    با چه برنامه ای میتونم برنامه هایی رو که از سیدیا دانلود و نصب کردم در کامپیوترم ذخیره کنم؟
    با تشکر
    باید اول با برنامه ifaith از 4.2.1 که هستید shsh بگیرید . و بعد به همون فرمور ریستور کنید .

میتونید با برنامه ifunbox از برنامه ها بک آپ بگیرید
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• من از فريمور 4.3 يه آيفون 3Gs با برنامه ifatih فايل shsh روذخيره كردم.
      حالا ازش چطوري استفاده كنم!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
        من از فريمور 4.3 يه آيفون 3Gs با برنامه ifatih فايل shsh روذخيره كردم.
        حالا ازش چطوري استفاده كنم!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
        برای اینکه مطمئن بشید ذخیره شده یا نه به سیدیا برید و ببینید با رنگ یبز در بالای صفحه نوشته شده یا نه .

نیازی به استفاده شما از اون نداره . شما اگه shsh رو ذخیره کرده باشید به صورت اتومات در هنگام ریستور از اون استفاده میشه و مانع از گرفتن ارور 3194 میشه .
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
          برای اینکه مطمئن بشید ذخیره شده یا نه به سیدیا برید و ببینید با رنگ یبز در بالای صفحه نوشته شده یا نه .

نیازی به استفاده شما از اون نداره . شما اگه shsh رو ذخیره کرده باشید به صورت اتومات در هنگام ریستور از اون استفاده میشه و مانع از گرفتن ارور 3194 میشه .
          مگه برنامه iFaith هم رو سرور سدیا shsh رو ذخیره میکنه؟؟؟؟

اخه آخر سر وقتی عملیات ذخیره shsh تموم شد یه فایل به نام 0000001E36193D8C_iPhone_3GS-4.3_(8F190)-blobs.ifaith رو هارد Save کرد.
          Sent from my iPad using Tapatalk
          ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 23-09-2011, 07:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
            باید اول با برنامه ifaith از 4.2.1 که هستید shsh بگیرید . و بعد به همون فرمور ریستور کنید .

میتونید با برنامه ifunbox از برنامه ها بک آپ بگیرید
            دوست عزیز من shshs رو دارم.
            منظورتون اینه که به همون روش ساده که به جدید ترین ورژن ریستور میکنی بایدبه 4.2.1 ریستور کنی!
            مرسی از راهنماییت
            در ضمن کدوم تاپیک رو باید بخونم؟
            ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 24-09-2011, 12:53 AM

نظر

• ببخشيد من ويندوزم رو عوض كردم اما محتويات داخل ماي دايكيومنت در پوشه ماي موزيك كپي كردم و بعد از نصب ويندوز دوباره به همان قسمت كپي كردم همه چي درسته اما فقط نمي دونم چرا بعد از ديگه restore for backup رو ندارم و تمام بازي هام امده مرحله اول ميشه راهنمايي كنيد كه سيو بازي هام نپره؟

نظر

• سلام دوستان. بعد از جیلبریک که سیدیا رو باز میکنم سه تا پیغام میده
                1.user
                2. hacher
                3.developer
                کدوم رو باید انتخاب کنم؟ اصلا فرقی هم میکنه؟

نظر

• بله خب ... user رو باید انتخاب کنید
                  انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• كسي جواب ما رو نمي ده دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                      ببخشيد من ويندوزم رو عوض كردم اما محتويات داخل ماي دايكيومنت در پوشه ماي موزيك كپي كردم و بعد از نصب ويندوز دوباره به همان قسمت كپي كردم همه چي درسته اما فقط نمي دونم چرا بعد از ديگه restore for backup رو ندارم و تمام بازي هام امده مرحله اول ميشه راهنمايي كنيد كه سيو بازي هام نپره؟
                      شما باید فولدر داخل یوزر هم کپی میکردی اونجا فایل های بک اپ گوشی ذخیره میشه

نظر

• دوستان عزیز آیا می تونم با برنامه iFunBox هر چی موزیک روی آیفون دارم رو روی کامیپوترم کپی کنم و یک بک آپ ازش بگیرم ؟ و با اجرا کردن این برنامه آیا خللی در آیتون ایجاد خواهد شد یا خیر ؟ در صورت امکان بنده را راهنمایی بفرمایید . من تجربه خوبی از برنامه آیفون پی سی سوئیت ندارم و زمانی که اون برنامه رو نصب کردم , آیتون من از کار افتاد و مجبور به ریستور شدم . لطفا من رو راهنمایی بفرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
                          دوستان عزیز آیا می تونم با برنامه iFunBox هر چی موزیک روی آیفون دارم رو روی کامیپوترم کپی کنم و یک بک آپ ازش بگیرم ؟ و با اجرا کردن این برنامه آیا خللی در آیتون ایجاد خواهد شد یا خیر ؟ در صورت امکان بنده را راهنمایی بفرمایید . من تجربه خوبی از برنامه آیفون پی سی سوئیت ندارم و زمانی که اون برنامه رو نصب کردم , آیتون من از کار افتاد و مجبور به ریستور شدم . لطفا من رو راهنمایی بفرمایید .
                          خير ifunbox مشكل و تداخلي با برنامه ايتونز ايجاد نمي كنه.
                          شما مي تونيد براحتي بوسيله اون كل آهنگ هاتون رو بر روي كامپيوترتون بكاپ بگيريد.

نظر

• سلام
                            تو قسمت ساخت اکانت اونجا که باید رو itunes store کلیک کنم و یه App بخرم ، وقتی کلیک میکنم پیغام خطا میده.
                            تا حالا 2بار هم برنامه رو uninstall کردم و دوباره نسب کردم ولی درست نشد.
                            لطفا راهنمایی کنید ، ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amiro_iphone4 نمایش پست ها
                              سلام
                              تو قسمت ساخت اکانت اونجا که باید رو itunes store کلیک کنم و یه app بخرم ، وقتی کلیک میکنم پیغام خطا میده.
                              تا حالا 2بار هم برنامه رو uninstall کردم و دوباره نسب کردم ولی درست نشد.
                              لطفا راهنمایی کنید ، ممنون
                              پیامو میتونی بنویسی؟؟چیز شکنت وصله؟؟

نظر

• برای کپی فایلهای ویدیویی از ویندوز روی ایپد چه کار کنم ؟ ممنون میشم کمکم کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X