اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mr_ios نمایش پست ها
    سلام آقا یکی به داد من برسه
    من بعد از ریستور به 5.0.1 همه چی خوب بود بعد از 2 روز رفتم cydia این برنامه ی کوفتی pdanet رو بگیرم.
    از modmyi گرفتم و قبلش mywi رو ریخته بودم که دیدم بعد از دانلود pdanet تو لاگ که خوندم mywi removed هم بود.
    من restart springboard کردم دیگه آیفون بالا نیومد.
    روی لوگوی اپل10 15 دقیقه میمونه بعد صفحه سیاه میشه.
    بعدشم تا چند دقیقه هرچی دکمه power رو میزنم هیچ عملی نمیکنه.
    خواهش میکنم سریع یه راهی بگید... آیفونم رفـــــــــــــــــت...
    Iphone 3gs
    اول دگمه هوم و پاور رو برای ۱۰ ثانیه با هم بگیر و ببین ریستارت میشه یا نه. اگه نه با آیفیث ازش shsh بگیر و بعد با همون برنامه ریستورش کن.

نظر

• سلام به همگی. بچه ها من 3gs دارم می خاستم به ۵.۰.۱ ریستور کنم اول که همش error 29 میداد الانم که با بدبختی ریستور کردم cydia باز نمیشه چند دقیقه یک بار هم گوشی restart میشه لطفا کمکم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam rafiee نمایش پست ها
        سلام به همگی. بچه ها من 3gs دارم می خاستم به ۵.۰.۱ ریستور کنم اول که همش error 29 میداد الانم که با بدبختی ریستور کردم cydia باز نمیشه چند دقیقه یک بار هم گوشی restart میشه لطفا کمکم کنید.
        مجدد ریستور بکنید و با آخرین ورژن رداسنو که باشه بتا ۴، جیلیبریک کنید.

نظر

• chandin bar restore kardmam vala ba beta 3 restore kardam hardafe error e 29 o dad akhar ba inke error dad jail break kardam .ios 5.0.1 rikhte shode vali ham cydia faghat yek bar baz shod goshiam hamash restart mishe

نظر

• چندین بار ریستور کردمم والا با بتا ۳ ریستور کردم هردفعه ارورِ ۲۹ و داد آخر با اینکه ارور داد جیل برک کردم . ۵.۰.۱ ریخته شده ولی* هم سیدیا فقط یک بار باز شد و گوشی همش ریستارت می*شه

نظر

• سعید جان سلام.
              ایفن 3 جی 4.2.1 رو جیل کردم.
              تو سیدیا خالیه
              وای فای هم کار نمیکنه.
              ممنون میشم

نظر

• بچه ها من گوشیم ورژن 5.0.1 ، الان نگاه کردم که توی contact هام یه سری شماره هام پاک شده و یه سری دیگه هم 2 تا شده. نگاه کردم دیدیم بالای contact نوشته all from my pc، توی ویبر هم که نصب کردم شماره هام حداقل 2 تا 2 تا بود یکی iphone یکی icloud که همه icoud رو پاک کردم. sms هم میفرستم دلیوریش میزنه واسه یکی دیگه درصورتی که خود فرد اصلی دریافت میکنه و پاسخ میده.
                این چه مدلشه آخه!!!!!!!!!!!!!!! مشکل کجاست؟؟

نظر

• دوستان کسی نمیدونه مشکل کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omid553 نمایش پست ها
                    سعید جان سلام.
                    ایفن 3 جی 4.2.1 رو جیل کردم.
                    تو سیدیا خالیه
                    وای فای هم کار نمیکنه.
                    ممنون میشم
                    شما ظاهرا با خود وای فای فرستنده مشکل داری، ببین اگه هزینه اینترنت اونجا کمه با اینترنت سیم کارت وارد شو، ظاهرا اونجا باکسل از همه ارزونتره

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                      شما ظاهرا با خود وای فای فرستنده مشکل داری، ببین اگه هزینه اینترنت اونجا کمه با اینترنت سیم کارت وارد شو، ظاهرا اونجا باکسل از همه ارزونتره
                      اره ارزون.3g هست.اذرسل هم خوبه.اما کانکت نشدن وای فای مشکل دیگه.چون خیلی لازم.مند خودم ایفن4 دارم.جیلشم کردم.مشکلی نداره.این برا دخترم.
                      ممنون
                      ویرایش توسط omid553 : https://i-phone.ir/forums/member/81655-omid553 در ساعت 16-01-2012, 03:39 PM دلیل: تکمیلی

نظر

• نوشته اصلی توسط omid553 نمایش پست ها
                        اره ارزون.3g هست.اذرسل هم خوبه.اما کانکت نشدن وای فای مشکل دیگه.چون خیلی لازم.مند خودم ایفن4 دارم.جیلشم کردم.مشکلی نداره.این برا دخترم.
                        ممنون
                        یعنی الان با همون وای فای گوشی آیفون ۴ شما وصله؟
                        اگه وصل باشه شما یه زحمت بکش ریست نتورک بزن ببین نتیجش چی میشه؟

نظر

• سلام
                          گوشیم ۴ ورژن ۵.۰.۱
                          sbsettings رو وقتی respring میکنم همونجور میمونه و باید ریست کنم
                          برا شما هم همینطوره؟

نظر

• سلام من با آیفون ۴ از ۴.۳.۳ اومدم به ۵.۰.۱ ، دیدم گوشی بیشتر از ۲ روز شارژ نگاه نمی*داره؟ دلیلش چیه؟

برگشتم ۴.۳.۳ درست شد!

نظر

• نوشته اصلی توسط milad1367 نمایش پست ها
                              سلام من با آیفون ۴ از ۴.۳.۳ اومدم به ۵.۰.۱ ، دیدم گوشی بیشتر از ۲ روز شارژ نگاه نمی*داره؟ دلیلش چیه؟

برگشتم ۴.۳.۳ درست شد!
                              سلام
                              متاسفانه این مشکل برای اکثر دارنده گان ایفون در این ورژن وجود داره، در اپدیت های بعدی این مشکل برطرف خواهد شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                                سلام
                                متاسفانه این مشکل برای اکثر دارنده گان ایفون در این ورژن وجود داره، در اپدیت های بعدی این مشکل برطرف خواهد شد.
                                من شنیده بودم این مشکل فقط تو ۵ بود و تو ۵.۰.۱ برطرف شده که؟!

واسه اکثر دارندگان آیفون تو این ورژن وجود داره؟ یعنی* واسه بعضیا درسته؟! مگه می*شه؟

حالا آپدیت بعدی کی* میاد؟! من به این دکمهٔ هوم مجازی خیلی* نیاز دارم واسه همون آپدیت کردمش!

پیشنهادی واسه این قضیه ندارین؟(جایگزینی هوم مجازی)؟

نظر

صبر کنید ..
                                X