اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بچه ها
    ایکون گیم سنتر من سفید شده مشکل کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr_ios نمایش پست ها
      دوستان عزیز، من بعد از ریستور به 5.0.1 و جیلبرک، وقتی که گوشیم رو خاموش روشن میکنم همیشه دفعه اول روی لوگوی اپل گیر میکنه، بعد هر دفعه من باید home+power رو نگه دارم خاموش بشه و دوباره گوشی رو روشن کنم .

من چیکار کنم اعصابم خورد میشه سر این موضوع
      Iphone 3gs
      دوستان لطفا جواب بديد ...

نظر

• نوشته اصلی توسط mr_ios نمایش پست ها
        دوستان لطفا جواب بديد ...
        احتمال زیاد مشکل از جیل بریک ، یه بار ریستور کن ببین مشکل حل می*شه ، بد جیل بریک کن

نظر

• دوستان من تو گوشی برنامه نویسی می*کنم ، برنامه*ای که باهاش کار می*کنم ، ios ۵ به بالا می*خواد، تو ios ۵ ۵ هم مشکله باطری داشتم اومد ۴،۳،۳ ، الان برنامه نصب نمیش ، کسی* پیشنهادی نداره واسم؟ این مشکله باتریو چه کنم؟!

نظر

• کسی نیست جواب بده!
            اس ام اس که برام میرسه صدا نداره
            چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
              کسی نیست جواب بده!
              اس ام اس که برام میرسه صدا نداره
              چرا؟
              خوب حتماً صدای اسم است رو قطع کردی
              برو تو setting/sound/text tone یه نگاه بنداز

نظر

• عزیز جان من از زمان 2جی ایفون داشتم اینو ندونم که باید برم خودمو بکشم
                نه این نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                  عزیز جان من از زمان 2جی ایفون داشتم اینو ندونم که باید برم خودمو بکشم
                  نه این نیست
                  ریست کردید ؟ home + power ؟

ممکنه برنامه ای از سیدیا نصب کرده باشید که این مشکل به وجود اومده. آخرین برنامه ها رو پاک کنید
                  نگران فردایت نباش ...
                  خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                  ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                  اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام دوستان

من یه مشکلی دارم

گوشیمو که روشن میکنم از لوگو که رد میشه و یه چیزی شرو به چرخیدن میکنه دیگه هیچی کار نمیکنه ؟؟؟؟
                    چکار کنم

روی کامپیوتر ولی عکس ها رو نشون میده و وصل میشه ولی کاری نمیشه کرد

گوشی 4 هست

نظر

• مشکلم حل شد
                      از bitesms بود
                      اینو واسه بچه هایی که امکان داره به ایم مشکل برخورن نوشتم

نظر

• سلام دوستان. خواهش می کنم یک نفر کامل و مفصل توضیح بده که این error 3194 موقع ریستور 5.0.1 iphone 4 GSm چطوری باید رفع کرد؟ فایل هاست چیه؟ باید چیکارش کرد؟ tiny umbrella به چه کاری میاد؟ ممنون میشم جوابم رو کامل بدید.
                        ویرایش توسط parvizsane : https://i-phone.ir/forums/member/2292-parvizsane در ساعت 23-01-2012, 11:40 PM

نظر

• سلام خسته نباشید
                          اقا این error 3194 دست از سر ما بر نمیداره. چکارش کنم؟

نظر

• مولتی تسکینک واسه ورژن ۵.۰.۱ هنوز کارنمیکنه ؟
                            ویرایش توسط paket : https://i-phone.ir/forums/member/22426-paket در ساعت 27-01-2012, 12:33 PM

نظر

• torokhoda komakam konid

سلام
                              خسسته نباشید ،شرمنده ام که مزاحم وقتتان شدم
                              من آیفون ۳ جی اس دارم و خواستم به ای او اس ۵ بروم و دانلود کردم و متاسفانه حالا به مشکل خوردم ،و چون بیمار هستم و توانایی اینکه به تعمیرگاه بروم را ندارم ،ممکنه من را راهنمایی کنید ،من را ببخشید که مزاحم شدم ،بعد از اینکه دانلود کردم و بکاپ هم گرفتم و گزینه آپدیت را زدم الان رو گوشیم این پیغام میاد
                              your iphone could not be activated,because the activatiion server is temmporarily unvailable ,try conection your iphone to itunes to active it,...

in ITUNES,i see
                              there is no sim card installed in the iphone you are attempting to ativate

نظر

• دوستان عزیزم ،توروخدا کمک
                                من تا همین امروز از گوشیم استفاده میکردم ،و وقتی آیتونز رو باز میکردم ،همیشه پیغام میداد که ورژن گوشی را آپدیت کنید ،و من هم انجام دادم ،ورژن قبلیم ۴ ،۲ ،۱ بود، وقتی رو آپدیت کلیک کردم ابتدا بکاپ گرفت و چند دقیقه زمان برد تا اینکه رو صفحه گوشیم پیغام زیر اومد ،البته بعد از اینکه زبان و کشور و وای فای رو معرفی کردم
                                your iphone could not be activated,because the activatiion server is temmporarily unvailable ,try conection your iphone to itunes to active it,...

و در صفحه آیتونز اسم گوشیم (حامد )پاک شده و در قسمت دیوایس به جای اسم قبلی کلمه آیفون اومده و این پیغام زیر رو آیتونز اومده

there is no sim card installed in the iphone you are attempting to ativate

نظر

صبر کنید ..
                                X