اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
    Settings>>general>>reset>>erase all content and setings

با این کار دستگاه شما ریستور میشود(اطلاعات همگی حذف خواهند شد،پس قبل از این کار در ایکلود یا در ایتونز از گوشی بکاپ بگیرید)
    اين كارو كردم ولی بازم وقتی بازی رو می خوام نصب کنم itunes sync error مي ده

نظر

• نوشته اصلی توسط divar نمایش پست ها
      اين كارو كردم ولی بازم وقتی بازی رو می خوام نصب کنم itunes sync error مي ده
      توجه داشته باشید که بر روی فریمور 5.1 فقط میتوانید برنامه های اورجینال که از ایتونز و اکانت خود دانلود کرده اید استفاده کنید.

برای نصب برنامه های کرک شده باید تا زمان جیلبریک شدن ios5.1 صبر کرد.

نظر

• اقا این ارور2005 چجوری میره همه کار کردم تینی آمبرلا ای رب .اما نشده هنوز
        ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 27-04-2012, 04:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaajamlo نمایش پست ها
          اقا این ارور2005 چجوری میره همه کار کردم تینی آمبرلا ای رب .اما نشده هنوز
          با یک سیستم دیگر امتحان کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaajamlo نمایش پست ها
            اقا این ارور2005 چجوری میره همه کار کردم تینی آمبرلا ای رب .اما نشده هنوز
            سلام
            تمام وصایل غیر ضروری متصل به کیس به خصوص پورت های یو اس بی رو جدا کنید و از هاب استفاده نکنید
            اگر نشد با یک سیستم دیگه امتحان کنید

نظر

• دوستان یه سوال؟
              من الان با آیفون4 در 4.3.3 هستم و shsh از 4.3.3 رو با ifathi روی سیستم ذخیره کردم!
              اگه به 5.1 برم می تونم به 4.3.3 برگردم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakhoshkele نمایش پست ها
                دوستان یه سوال؟
                من الان با آیفون4 در 4.3.3 هستم و shsh از 4.3.3 رو با ifathi روی سیستم ذخیره کردم!
                اگه به 5.1 برم می تونم به 4.3.3 برگردم؟
                بله دوست من.به راحتی میتوانید به 4.3.3 برگردید.

نظر

• دوستان گوشی 3gs من که روش 5.0.1 بود مدام قاطی میکرد تا چند دقیقه باهاش کار میکردم صفحه خط خطی افقی رنگی رنگی میشد و خط ها بالا پایین میرفتن و یکدفعه صفحه سفید میشد که یکی از دوستان اینجا گفتن باید ریستور کنم تا درست بشه !!
                  حالا موقع ریستور مال من ارور 3194 میده چرا ؟؟
                  خواهشا کمکم کنید ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
                    دوستان گوشی 3gs من که روش 5.0.1 بود مدام قاطی میکرد تا چند دقیقه باهاش کار میکردم صفحه خط خطی افقی رنگی رنگی میشد و خط ها بالا پایین میرفتن و یکدفعه صفحه سفید میشد که یکی از دوستان اینجا گفتن باید ریستور کنم تا درست بشه !!
                    خواهشا کمکم کنید ؟؟
                    چون فریمور جدید 5.1.1 اومده و شما نمیتونید به این فریمور برید

نظر

دوستان گوشی 3gs من که روش 5.0.1 بود مدام قاطی میکرد تا چند دقیقه باهاش کار میکردم صفحه خط خطی افقی رنگی رنگی میشد و خط ها بالا پایین میرفتن و یکدفعه صفحه سفید میشد که یکی از دوستان اینجا گفتن باید ریستور کنم تا درست بشه !!
                      خواهشا کمکم کنید ؟؟
                      خوب سیاست اپل اینطوری هست که دیگه نمیزاره به ورژن های قدیمی ریستور کنید و باید به جدیدترین ورژن برید.
                      و اون ارور هم به همین خاطر هست مگر اینکه از 5.0.1 shsh گرفته باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط arasharasharash نمایش پست ها
                        چون فریمور جدید 5.1.1 اومده و شما نمیتونید به این فریمور برید
                        خوب حالا باید چیکار کنم ؟؟ ممنون میشم کمکم کنید .
                        البته الان گوشی اومده بالا !! و تمام تنظیماتی که اول می خواست رو همه رو انجام دادم و الان گوشی روشنه اما خوب مسلما کامل ریستور نشده درسته ؟؟

نظر

خوب حالا باید چیکار کنم ؟؟ ممنون میشم کمکم کنید .
                          البته الان گوشی اومده بالا !! و تمام تنظیماتی که اول می خواست رو همه رو انجام دادم و الان گوشی روشنه اما خوب مسلما کامل ریستور نشده درسته ؟؟
                          به چه فریموری ریستور کردید اگر به5.1.1 رفته باشید فعلا جیلبریک نشده

نظر

• نوشته اصلی توسط arasharasharash نمایش پست ها
                            به چه فریموری ریستور کردید اگر به5.1.1 رفته باشید فعلا جیلبریک نشده
                            خوب من مبتدی هستم . بعد از همون ارور 3194 گوشی خودش ری استارت شد و اومد بالا و ازم تنظیمات انتخاب کشور و ادامش رو خواست که منم انجام دادم اما بین این تنظیمات صفحه خط خطی میشد و ری استارت میشد و 3 بار همینطوری ری استارت شد و دوباره میومد از اول تا اینکه تا آخر تنظیماتش رفتم و اوکی کردم و گوشی الان اومده بالا و همه چیز پاک شده ! فریمور هم رفتم نگاه کردم تو تنظیمات 5.0.1 و مودم فریمور هم 5.16.05 بود .
                            چیکار کنم حالا ؟؟ shsh هم هیچی بلد نیستم !! اصلا نمی ددونم چی هست !!
                            فقط می خوام مشکل این خط خطی که میشه رو حل کنم !!

نظر

• گرمترین درودها خدمت شما

ورژن آیفونم از روز اول که خریدم 4.1 بوده و تاحالا اپگرید نکردم !

تصمیم دارم کلاً همه برنامه و کانتکت ها رو پاک کنم ، بعد اپگرید که کردم فقط چند تا برنامه به درد بخور و کانتکت ها و پیامک ها رو برگردونم

1- به چه ورژنی اپگرید کنم ؟

2-با ایتونز بک آپ از آیفون بگیرم بعد ریستور کنم روی آیفونم که آپگرید شده کانتکت ها و پیامک ها برمی گرده ؟

سپاسگذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط Jingol نمایش پست ها
                                گرمترین درودها خدمت شما

ورژن آیفونم از روز اول که خریدم 4.1 بوده و تاحالا اپگرید نکردم !

تصمیم دارم کلاً همه برنامه و کانتکت ها رو پاک کنم ، بعد اپگرید که کردم فقط چند تا برنامه به درد بخور و کانتکت ها و پیامک ها رو برگردونم

1- به چه ورژنی اپگرید کنم ؟

2-با ایتونز بک آپ از آیفون بگیرم بعد ریستور کنم روی آیفونم که آپگرید شده کانتکت ها و پیامک ها برمی گرده ؟

سپاسگذارم
                                دوسا عزيز گوشيتون چيه *؟* shsh چه ورژن هايي رو دارين ؟*

نظر

صبر کنید ..
                                X