اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
    سلام
    ارورهای 20, 21, 34, 37 بدلیل تداخل با نرم افزارهای امنیتی کامپیوتر هستش در صورت فعال بودن انتی ویروس و فایروال اونها رو غیر فعال و مجددا ریستور کنید.
    من هنگام ریستور به ios5 این مشگل رو ندارم!

نظر

• دوستان عزیز از دیروز یه مشکلی برخورد کردم که نمیدونم چجوری رفع میشه عکس های کانتکت های من با اینکه در خود کانتکت موجود هست و نشون داده میشه موقع ای که اس ام اس و یا زنگ از اون شخص دارم نمیاد و هیچ عکسی نمیوفته ! کسی به این مشکل هم برخورد نکرده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alisabri نمایش پست ها
        دوستان مشکل اصلی من اینه که من می تونم وارد اینترنت شم ولی نمی تونم download کنم ( wi-fi مم مشکل نداره ) فقط مشکل دانلود دارم cydia هم مشکل نداره ولی گاهن انترنتم قطع میشه کامل گاهن وصل میشه ملی نمیشه دانلود کرد کلا نمی دونم این چه صیغه هست من 4.3.5 بودم رفتم iso5 بازم حل نشد
        سافاری دانلودمنیجرمشکل شمارو حل خواهد کرد ازسایدیا نصب کنید.

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

نظر

• نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
          سلام دوستان.من همین الان 11:49pm رستور به 5 کردم.نه قبل و نه بعدش مشکل داشتم.فقط بگیند جیل میشه یا نه؟بروید و لذت ببرید.
          بله بصورت تتر فعلا جیلبرک میشه .

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

نظر

• سلام به دوستان عزیز

من گوشیم را از 4.3.5 به 5 ریستور کردم و بعد جیلبرگ مشکلی هم پیش نیومد ولی بعد نصب برنامه iblacklist 5.02 از سیدیا و ربوت کردن مشکل جالبی پیش اومد که تا به حال ندیده بودم این که روی هر ایکون میزنم صفجه نمایش کوچیک میشه تقریبا یک چهارم میشه ولی وقتی دکمه گوشی را میزنم به حالت اول بر میگرده فرقی هم نمیکنه هر ایکونی را بزنم همینطور میشه لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط nasr2000 نمایش پست ها
              سلام به دوستان عزیز

من گوشیم را از 4.3.5 به 5 ریستور کردم و بعد جیلبرگ مشکلی هم پیش نیومد ولی بعد نصب برنامه iblacklist 5.02 از سیدیا و ربوت کردن مشکل جالبی پیش اومد که تا به حال ندیده بودم این که روی هر ایکون میزنم صفجه نمایش کوچیک میشه تقریبا یک چهارم میشه ولی وقتی دکمه گوشی را میزنم به حالت اول بر میگرده فرقی هم نمیکنه هر ایکونی را بزنم همینطور میشه لطفا راهنمایی کنید
              درسته این برنامه و همچنین call blocker هر دو مشکل دارن چه با 4 چه با 5
              برای من دیگه call باز نمیشه

نظر

• facetime

چرا گوشیم گزینه facetime تو تنظیماتش نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kami65 نمایش پست ها
                  چرا گوشیم گزینه facetime تو تنظیماتش نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  پارت نامبر گوشی رو چک کنید ببنید مربوط به چه کشوری هستش، اگه امارات باشه این قابلیت برای این کشور غیر فعال هستش

برای چک کردن پارت نامبر وارد مسیر زیر بشید و یا زیر جعبه ی گوشی رو چک کنید
                  setting\general\about\model

نظر

• دوستا توجه کردید اگر ساعت رو از حالت 24 ساعته در بیاورید اون بالا چی میزنه (بعدازظهر). ( من تا حالا ندیده بودم اکر قبلاً بوده عذرخواهی میکنم)
                    ویرایش توسط king-1 : https://i-phone.ir/forums/member/4515-king-1 در ساعت 18-10-2011, 09:40 PM

نظر

• Delivery for iphone 4 ios 5 ?

نظر

• چرا دکمه دوربین توی لاک اسکرین نیست.؟

نظر

• اگر دو بار دکمه Home را بزنید هم دوربین هم موزیک هست (در لاک اسکرین)

نظر

• بچها یکی کمک کنه کم هر کاری میکنم بعد رسیتور به 5 نمیتونم phone Daemon رو روی گوشیم اینستال کنم همش رو %40 گیر میکنه ؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط forsmile نمایش پست ها
                              میتون جیل کنید ولی فعلا به صورت teather و معلوم نیست کی unteather بیاد براش!!
                              یعنی این که در سایت استteather است
                              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• آفا این ارور 14 واسه چیه ؟ لطفا یکی راهنمایی کنه . ipad 2 من از اول روش 4.3.5 نصب بود .ios 5 رو روش ریستور کردم. تا نصف رفت بعد ارور 14 رو داد.
                                ویرایش توسط adelmontazeri : https://i-phone.ir/forums/member/62567-adelmontazeri در ساعت 19-10-2011, 07:07 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X