اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت پکیچ ultra snow برای آنلاک 4.1 و 4.2.1 ریلیز شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط meisam.apple10 نمایش پست ها
    سلام
    امروز 11 مارسه هنوز خبر جدیدی نیومده در مورد انلاک بیس باند 5.14.2 . یعنی نمیاد ؟ یکی جواب بده لطفا!!!!

از دیروز همه فهمیدن سره کاری بوده گفتن 1 ماه دیگه شاید

نظر

• اگه بخوام برم بیس باند 6 میتونم روی 3.1.3 این کارو انجام بدم بیس باندم 5.14.2 شده چون میخام بلوتوز داشته باشم؟
      لطفا کمکم کنید بچه ها ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط meisam.apple10 نمایش پست ها
        اگه بخوام برم بیس باند 6 میتونم روی 3.1.3 این کارو انجام بدم بیس باندم 5.14.2 شده چون میخام بلوتوز داشته باشم؟
        لطفا کمکم کنید بچه ها ممنون میشم
        رو چه فریموری هستید الان ؟
        رو 4.1 یا 4.2.1 بیس بند رو به 6.15 تبدیل کنید بعد دانگرید کنید 3.1.3

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

• امید جان الان روی 4.1 هستم برم 6.15 بعد بخوام دانگرید کنم باید با کاستوم این کار رو بکنم 3g دارم
          ؟ ی سوالی میشه اول دانگرید کنم به 3.1.3 بعد بیس باندمو اپدیت کنم؟
          ویرایش توسط meisam.apple10 : https://i-phone.ir/forums/member/30236-meisam-apple10 در ساعت 11-03-2011, 03:44 PM

نظر

• نه با همون فریمور اصلی دانگرید کنید
            ارور 1015 میده آخرای کار که با tinyumbrella میشه از ریکاوری خارجش کرد و بعد هم جیلبریک ..

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

• بازم سلام
              بچه ها این درسته که روی بیس باند 6.15 gps از کار میوفته ؟ اگه گوشی رو خراب میکنه تا این کار رو نکنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

بچه ها من منتظر کمک هستم یکی نیست راهنماییم کنه؟

کمکم کنید

نظر

• دوستان الان انلاکی بدون دردسر ابدیت بیس بند به 6.15 برای 4.1 در ایفون 3G نیست
                اخه من از یک کلیپ تو یو...ب دیدم که فقط ultrasn0w رو نصب کرد برای ایفون 4 البته ؟؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                  دوستان الان انلاکی بدون دردسر ابدیت بیس بند به 6.15 برای 4.1 در ایفون 3G نیست
                  اخه من از یک کلیپ تو یو...ب دیدم که فقط ultrasn0w رو نصب کرد برای ایفون 4 البته ؟؟!
                  عرض کردم اگر لاک باشه گوشی فقط باید بیس باند رو باید ارتقا" بدید
                  redsn0w_win_0.9.6b5
                  ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 14-03-2011, 01:24 AM

نظر

• ببخشید الان دقیقا iPhone 3G چه بیس بندی داره ؟
                    با این ultra snow آنلاک میشه ؟ ۱۰۰ ساله من آپدیت نکردم گوشیمو

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                      عرض کردم اگر لاک باشه گوشی فقط باید بیس باند رو باید ارتقا" بدید
                      redsn0w_win_0.9.6b5
                      اخه من ultrasn0w رو توضیحاتشو خوندم برای بیس بند 04.26.08 که من میخوامو داره همون ورژن 1.2 و در کل اموزشتو یکم ترسناکه منم گوشی مال خودم نیست مال دوستمه خراب بشه ببدخت میشم و در کل وقت ازمون خطا برای انلاکش ندارم الان یک کلیپ 2 دقیقه ای هم می خواستم در همین رابطه ببینم که فکر کنم توضیح این همه کار تو2 دقیقه جا نمشه پس باید خیلی راحت تر از اینهاباشه.
                      ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 14-03-2011, 01:31 AM

نظر

• هیج راهی نیست بدون ارتقا به 6.15 گوشی رو انلاک کرد؟ من نمیخام جی پی اس از کار بیفته
                        گوشی من 4.2.1 با بیس باند 5.15.04 ه

نظر

• نوشته اصلی توسط raptor89 نمایش پست ها
                          هیج راهی نیست بدون ارتقا به 6.15 گوشی رو انلاک کرد؟ من نمیخام جی پی اس از کار بیفته
                          گوشی من 4.2.1 با بیس باند 5.15.04 ه
                          تو همه گوشیها جی پی اس از کار نمی افته مونده به شانست

نظر

• نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                            ببخشید الان دقیقا iPhone 3G چه بیس بندی داره ؟
                            با این ultra snow آنلاک میشه ؟ ۱۰۰ ساله من آپدیت نکردم گوشیمو
                            به نظر من 3جی بهترین فرمور براش 3.1.2 و 3.1.3 هست.
                            چون فرمور 4 به بالا روی 3جی سرعت خیلی پایینی دارد.
                            شما مستقیم به 3.1.3 ریستور کن و با Ultrasn0w آنلاک کن.
                            روی چه فرموری هستین.؟

نظر

• دوستان در اخر سر من بخوام بیس باندو ابدیت کنم با رد اسنو میشه یا حتما باید این راه عجیب زو برم و اگه خواستم میتونم دوباره به 04.26.08 برگردونم در ایفون 3جی.

نظر

• بچه ها هرکی 3G داره بره 6.15 چون واسه این گوشی دیگه فریمور 4.2.1 به بعد هم نمیاد . و 4.1 برید و بیس باند رو 6.15 بکنید چون حا لا حالا ها برنامش ریلیز نمیشه .شاید بعدن هم نتونید دیگه ارتقا بدید شاید اپل سیستم امنیتی ایپاد رو ببنده و گوشیتون روی دستتون بمونه . 3Gs ها یکم دیگه وایسن بهتره چون واسشون فریمور جدید میاد

خودم تازه 6.15 کردم خوب جواب داد

نظر

صبر کنید ..
                                X