اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت پکیچ ultra snow برای آنلاک 4.1 و 4.2.1 ریلیز شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آنلاک 05.14.02 برای 3جی اس کی میاد ؟ اونم بعد از 11 مارچ ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ID_-_BUDDY نمایش پست ها
      آنلاک 05.14.02 برای 3جی اس کی میاد ؟ اونم بعد از 11 مارچ ؟
      بله

نظر

• نوشته اصلی توسط ID_-_BUDDY نمایش پست ها
        آنلاک 05.14.02 برای 3جی اس کی میاد ؟ اونم بعد از 11 مارچ ؟
        البته گفته نشده که حتما می یاد
        برای iPhone 4 قراره کار بشه که اگه رو 3GS و 3G جواب داد ریلیز خواهد شد

نظر

• ای بابا
          پس علافیم حالا حالا ها

نظر

• قابل توجه همه دوستان ديشب 5 شنبه با پرداخت 20 هزار جيل شد بيس باندم 3.10.1 هست و سيديا رو هم دارم.فقط دنبال overboard , bt ميگردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط كامران سلطاني
              قابل توجه همه دوستان ديشب 5 شنبه با پرداخت 20 هزار جيل شد بيس باندم 3.10.1 هست و سيديا رو هم دارم.فقط دنبال overboard , bt ميگردم.
              دوست من به انجمن خوش اومدين جيل بريك و آنلاك دو مقوله جدا هستن جيل بريك خيلي وقته اومده شمام اگه سرچ ميكردي انجمنو ٢٠ هزار بيخود هزينه نميكردي !!!

نظر

• سلام
                آقا برای 3gs لاک هنوز برنامه نیومده؟
                تروخدا چکار میشه کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط vistac نمایش پست ها
                  سلام
                  آقا برای 3gs لاک هنوز برنامه نیومده؟
                  تروخدا چکار میشه کرد
                  ٣Gs كه مشكلي نداره الان
                  با تغيير بيس بند حتي در ٤.٢.١ هم ميتونيد آنلاك كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

• ببخشید این رو میپرسم شاید با جستجوی بیشتر جواب میگرفتم ولی خسته شدم از این همه مطلب اساتید محترم یه سوال دارم من یه 3G دارم که shsh ازش ندارم و update کردم به 4.2.1 وfirmware modem:05.15.04 الان با redsnow جیلبرک کردم مشکلی نیست فقط مونده انلاک که اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط amirorviss نمایش پست ها
                      ببخشید این رو میپرسم شاید با جستجوی بیشتر جواب میگرفتم ولی خسته شدم از این همه مطلب اساتید محترم یه سوال دارم من یه 3G دارم که shsh ازش ندارم و update کردم به 4.2.1 وfirmware modem:05.15.04 الان با redsnow جیلبرک کردم مشکلی نیست فقط مونده انلاک که اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
                      شما باید بیس باند رو ارتغا" بدید به 6.15 و با redsn0w فقط تیک بیس باند آیپد رو بزنید بعد/ از سیدیا ultrasn0w_1.2 نصب کنید.

نظر

• مرسی من یه اشتباهی کرده بودم که redsnow رو ورژن پایین DL کرده بودم Install ipad baseband نداشت الان دارم ios 3.2.2 ایپد رو دانلود میکنم ببینم ok میشه یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirorviss نمایش پست ها
                          مرسی من یه اشتباهی کرده بودم که redsnow رو ورژن پایین dl کرده بودم install ipad baseband نداشت الان دارم ios 3.2.2 ایپد رو دانلود میکنم ببینم ok میشه یا نه؟
                          ورژن 3.2.2 رو واسه چی ؟!
                          اصلا کاری به فریمور آیپد نداشته باشید شما ..

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

• اره بازم اشتباه کردم فکر کردم مثل مک باید فرمور ایپد داشته باشی اشکالی نداره تموم شد بیس بند اپدیت شد ultra snow هم نصب شد و تموم واقعا مرسی از همه دوستانی که دانسته هاشون رو به اشتراک میزارن کاش میشد یه جایی راه اندازی کرد بچه ها دور هم جمع بشن و با برنامه ریزی و اشتراک امکانات کارای بهتری ارائه کرد مثل اموزشهای صوتی و تصویری با کیفیت عالی و ...
                            بازم مرسی از همه

نظر

• سلام
                              میشه یه نفر بگه این جبر یدی که گذاشتم صحت داره یا نه؟!
                              نوشته آیفون 4 بالاتر از 1.59 حالا حالا ها آنلاک نمیشه!
                              iPhone 4 Unlock on iOS 4.3 and iOS 4.2.1 (Baseband 04.10.01, 03.10.01) [Update]

نظر

• سلام
                                امروز 11 مارسه هنوز خبر جدیدی نیومده در مورد انلاک بیس باند 5.14.2 . یعنی نمیاد ؟ یکی جواب بده لطفا!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X