اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط usbchem نمایش پست ها
    کی آنلاکش میاد؟ با کاستوم فریمور آنلاک نمیشه؟ کاستوم ها حتما گیوی کارت میخواد؟
    1- معلوم نیست که آیا اصلا هرگز آنلاک میاد یا نه. شاید بیاد ولی اصلا معلوم نیست.

2 - با کاستوم میتونید با ذخیره بیس باندتون به فیرم ویر جدید برید و بیس باندتون آپدیت نشه و با اینکار متونید از روشی که الان باهاش آنلاک ***ده اید در فیرم ویر جدید هم استفاده کنید.

3 - اگر الان از گوی استفاده میکنید، بله. ولی اگر الان برای آنلاک کردن از UnltraSn0w استفاده میکنید، میتونید با استفاده از کاستوم و ذخیره بیس باند همچنان از UltraSn0w در فیرم ویر 5 استفاده کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread49835.html

نظر

الان با این بیس باند 4.11.08 میتونم کاستوم بریزم که آنتنش بیاد؟در ضمن من shsh ندارم که برگردم به ورژن قبل و اگر این امکان آنلاک برای کاستوم در این بیس باند وجود داشته باشه گیوی کارت هم میخواد؟ممنون میشم همه ی سوالاتم رو جواب بدین
      متاسفانه بیس باند قابلیت دانگرید نداره شما اگه الانم از کاستوم فریمور هم استفاده کنید،بیس باندتون همون میمونه یا حتی اگه به فریمورهای قبلی هم دانگرید کنید،بیسباندتون بدون تغییر باقی میمونه
      بنابراین در شرایط فعلی شما نه از گوی سیم میتونید استفاده کنید و نه از برنامه اولتراسنو. فعلا منتظر بمانید.
      ویرایش توسط saeidjan : https://i-phone.ir/forums/member/15430-saeidjan در ساعت 31-10-2011, 11:01 AM

نظر

الان با این بیس باند 4.11.08 میتونم کاستوم بریزم که آنتنش بیاد؟در ضمن من shsh ندارم که برگردم به ورژن قبل و اگر این امکان آنلاک برای کاستوم در این بیس باند وجود داشته باشه گیوی کارت هم میخواد؟ممنون میشم همه ی سوالاتم رو جواب بدین
        بیس باند به هیچ طریقی Downgrade نمیشه& یعنی ورژن بیس باند که آپدیت شد، دیگه نمیشه ورژنشو پایین آورد. الان گوشی شما لاک شده و باید منتظر ارائه روشهای آنلاک جدید باشید که معلوم هم نیست که چه مدتی طول میشکه تا ارائه بشن، شاید هم اصلا ارائه نشن.

اگر شما بیس باندتون مثلا 4.10 میبود، با ریختن فیرم ویر کاستوم بیس باندتون آپدیت نمیشد و میتونستید با روش آنلاکی که در ورژن های قبلی استفاده میکردید، الان هم با اون روش گوشی خودتون رو آنلاک کنید، ولی الان که بیس باندتون آپیت شده کاریش نمیشه کرد.

نظر

• خب دوستان من گوشیم در ورژن 4.3.3 آنلاک بود و آنتن داشت پس یعنی آلاک فکتوری هست یعنی نمیشه هیچ کاری براش کرد؟

نظر

خب دوستان من گوشیم در ورژن 4.3.3 آنلاک بود و آنتن داشت پس یعنی آلاک فکتوری هست یعنی نمیشه هیچ کاری براش کرد؟
            شما بعد از آپدیت کردن به فیرم ویر جدید ، باید قبل از هرکاری گوشی رو فعال کنید. برای اینکار وقتی که گوشی ریست شد که برای بار اول فیرم ویر رو بالا بیاره، سیم کارت توش باشه، به آیتیونز متصلش کنید و صبر کنید تا آیتیونز سیم کارت شما رو شناسایی کنه.

اگر میدونید و مطمئن هستید که گوشی شما Unlock Factory بوده، پس 100% با آیتوینز هنوز سیم کارت فعال نشده.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
            ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 31-10-2011, 11:53 AM

نظر

• آنلاک

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
              شما بعد از آپدیت کردن به فیرم ویر جدید ، باید قبل از هرکاری گوشی رو فعال کنید. برای اینکار وقتی که گوشی ریست شد که برای بار اول فیرم ویر رو بالا بیاره، سیم کارت توش باشه، به آیتیونز متصلش کنید و صبر کنید تا آیتیونز سیم کارت شما رو شناسایی کنه.

اگر میدونید و مطمئن هستید که گوشی شما Unlock Factory بوده، پس 100% با آیتوینز هنوز سیم کارت فعال نشده.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
              چطور مشخص میشه گوشی آنلاک فکتوری هست؟ من بدون گیوی کارت آنلاک داشتم پس باید آنلاک فکتوری باشه درسته؟خب به آیتونز میزنم چی پی ان هم وصله اما آیتونز میزنه no simcard و آنتنش نمیاد

نظر

چطور مشخص میشه گوشی آنلاک فکتوری هست؟ من بدون گیوی کارت آنلاک داشتم پس باید آنلاک فکتوری باشه درسته؟خب به آیتونز میزنم چی پی ان هم وصله اما آیتونز میزنه no simcard و آنتنش نمیاد
                از ابتدا ریستور کردید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                  از ابتدا ریستور کردید ؟
                  من چندبار ریستور کردم آخرش ارور -1 میداد یه بار ارور نداد وتا کابل آیتونز واسه اکتیو اومد به آیتونز وصل کردم اما اکتیو نکرد
                  بیس باندش هم 4.11.08 هست

نظر

• دوستان نظرشون در مورد این مطلب چیه؟
                    اینجا

در مورد دانگرد بیس باند نوشته اساتید لطفا کمک کنن

لینک دوم
                    ویرایش توسط usbchem : https://i-phone.ir/forums/member/67043-usbchem در ساعت 31-10-2011, 12:58 PM

نظر

• دوستان و رو خدا درست جواب بدین بعضی از دستان کم لطفی می کنن به سوالاتی که پرسسیده میشه یه جوری جواب میدن که مشکل که بر طرف نمیشه هیچ کلی سوال جدید هم برات ایجاد میشه !
                      یکی آخر به ما نگفت چطور 4.3.2 با بیس باند 4.10.01 رو بدون مک آپدیت کنیم به os 5 که با گووی هم کارکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• دوستان یکی به من کمک کنه ، من با بد بختی بلاخره مک گیر آوردم دقیقا طبق پست اول عمل کردم و و هیچ مشکلی نداشتم اما کارش که تموم شد وقتی گوشی از حالت dfu خارج شد هی میزنه برای اکتیو شدن باید سیم کارت درست رو بندازی. حالا من سیم کارت درست از کجا بیارم اون آکتیو کنم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-esft نمایش پست ها
                          دوستان یکی به من کمک کنه ، من با بد بختی بلاخره مک گیر آوردم دقیقا طبق پست اول عمل کردم و و هیچ مشکلی نداشتم اما کارش که تموم شد وقتی گوشی از حالت dfu خارج شد هی میزنه برای اکتیو شدن باید سیم کارت درست رو بندازی. حالا من سیم کارت درست از کجا بیارم اون آکتیو کنم ؟؟؟
                          تو قوطی سیم کارتت هست .. نمیدنم این برنامه اکتیو میکنه گوشیرو یا نه .. ولی اگه ویندوز داری میتونی با snow breez به 5 اپدیت کنی و بیس بندرو نگه داری و گوشیتم اکتیو بشه بدونه سیم کارت اصلی .. تاپیکش هست تو همین انجمن ... نکات مهم اپدین به ios5

نظر

دوستان یکی به من کمک کنه ، من با بد بختی بلاخره مک گیر آوردم دقیقا طبق پست اول عمل کردم و و هیچ مشکلی نداشتم اما کارش که تموم شد وقتی گوشی از حالت dfu خارج شد هی میزنه برای اکتیو شدن باید سیم کارت درست رو بندازی. حالا من سیم کارت درست از کجا بیارم اون آکتیو کنم ؟؟؟
                            شما باید اون دستگاه مک رو به اینترنت متصل کنی تا آیتوینز بتونه تشخیص بده که این گوشی آنلا هست یا لاک هست.

برای ویندوز هم میتونین طبق گفته دوستی که گفتن، از برنامه Sn0wBreeze نسخه 2.8b8 برای iOS 5 استفاده کنید.

در ضمن در هنگام آپدیت فقط توسط شما گوشی به حالت DFU میره و خود گوشی بعدش که ریستور شروع بشه به حالت DFU نمیره. منظورتون همون اول بود که خودتون به DFU بردین ؟ یا بعد از اتمام عمل ریستور هم باز هم گوشی خودش به حالت DFU میره ؟

نظر

• من با مک کاستوم فرمور ساختم بعد طبق پست اول توی ویندوز با همون کاستومی که ساخته بودم ریستور کردم البته دقیقا طبق آموزش پست اول. بعد از اینکه زیستور شد گوشی از حالت DFU خارج شد و یه سری مرحله کشور و زبان اینارو طی کرد آخرش گفت باید سیمکارت اصلی رو بزاری تو گوشی تا گوشی اکتیو بشه. با snowbreez میشه اکتیوش کرد؟

نظر

من با مک کاستوم فرمور ساختم بعد طبق پست اول توی ویندوز با همون کاستومی که ساخته بودم ریستور کردم البته دقیقا طبق آموزش پست اول. بعد از اینکه زیستور شد گوشی از حالت dfu خارج شد و یه سری مرحله کشور و زبان اینارو طی کرد آخرش گفت باید سیمکارت اصلی رو بزاری تو گوشی تا گوشی اکتیو بشه. با snowbreez میشه اکتیوش کرد؟

شما گوشیتون رو قبلا با گوی انلاک کرده بودید ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X