اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من گوشیم رو به ios 5.0.1 و فریم ویر 4.11.08 ارتقا دادم و گوشی من لاک هست
    چه جوری می تونم گوشیم رو آنلاک کنم؟
    لطفا کمکم کنید.

نظر

• با سلام
      من iphone 4 لاک firmware 04.10.01 ورژن 4.3.4 دارم که با گیوی انلاک کردم.میتونم به 5 بیام؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
        مشكل از فايل هاست هستش.( توي انجمن سرچ كن ارور ٣١٩٤)
        چي پي ان هم روشن كن
        همه این کارارو انجام دادم ولی باز همین اررور رو میده

نظر

• نوشته اصلی توسط arimani نمایش پست ها
          با سلام
          من iphone 4 لاک firmware 04.10.01 ورژن 4.3.4 دارم که با گیوی انلاک کردم.میتونم به 5 بیام؟؟
          حتما با کاستوم ریستور کن که بیسبندت آپگرید نشه به 4.11.01 . آموزش ساخت کاستوم هم تو انجمن هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط info260 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من گوشیم رو به ios 5.0.1 و فریم ویر 4.11.08 ارتقا دادم و گوشی من لاک هست
            چه جوری می تونم گوشیم رو آنلاک کنم؟
            لطفا کمکم کنید.

نمیتونی انلاک کنی.این بیسبند 41108 انلاک نمیشه فعلا

نظر

• نوشته اصلی توسط arimani نمایش پست ها
              با سلام

بله شما از طریق اموزشی که در لیک پایین میزارم با کمی دقت میتونید اپدیت کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread52482.html

بعد از طی این مراحل نیز میتونید با اموزش لینک زیر جیلبریک انتتر داشته باشید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread55991.html

نظر

• میشه ار 4.3.4 shsh گرفت که اگه توی جبلبرک مشکل پیدا کردم بتونم دانگرید کنم؟؟

نظر

• بله برنامه tiny umbrella رو بگیرین و آیفون رو در لیست connected پیدا کنید و save shsh کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط lily57 نمایش پست ها
                    سيم كارت و گوي رو خارج كرده و گوشي رو ريستارت كنيد.
                    بعد از بالا اومدن كامل، سيم كارت و گوي رو بندازيد سرجاش و منتظر باشيد پيغام اكسپت بياد. اكسپت كنيد و 15 ثانيه صبر كنيد. بعد 112 رو بگيريد و 2 ثانيه بعد قطع كنيد. فورا ايرپلين مد رو روشن كنيد و منتظر باشيد پيغام نو سيمكارت و بعد اين وليد سيمكارت بياد و اوكي كنيد و فورا ايرپلين مد رو خاموش كنيد. صبر كنيد تا آنتن بده.
                    آقا این کارو هم کردم قبل از اینکه 15 ثانیه تمام بشه ارور nosim میده و دیگه فایده نداره...

نظر

• دوستان فکر کنم باید به جدید ترین ای او اس اپدیت بشه
                      چوون الان با اینی که تو تاپیک هست نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط behrouz_1989 نمایش پست ها
                        آقا این کارو هم کردم قبل از اینکه 15 ثانیه تمام بشه ارور nosim میده و دیگه فایده نداره...
                        15 ثانیه رو کمتر بگیر طوری که نو سیم بعد ایرپلین مد بیفته

نظر

• نوشته اصلی توسط lily57 نمایش پست ها
                          15 ثانیه رو کمتر بگیر طوری که نو سیم بعد ایرپلین مد بیفته
                          آقا یک دنیا ممنون ولی ازهر 10 بار 1 بارش عملی می شد
                          ما دانگرید کردیم به 4.3.3

نظر

• ببخشید اگه سوالم تکراریه . هکتیویت میکنه رد اسنو ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                              دوست عزیز من متاسفانه باید بگم که بله میشد با کاستوم بدون اپدیت کردن بیس باند ورژن فیرم ویر رو به ۵.۰.۱ برد. کوتاهی از طرف ایشون بوده و گوشی شما الان لاک هستش و فعلا هیچ روشی برای انلاک کردنش وجود نداره.

دوست عزیز اولترا اسنو و گوی دو مقوله جدا از هم هستند. استفاده از یکی برای انلاک کردن بیس باندی که توسط همون روش ساپورت میشه ربطی به استفاده از روش دیگه نداره. اگه از گوی استفاده میکنید، با جا انداختن گوی و فعال کردنش، گوشی انلاک میشه، با استفاده از اولترا اسنو هم در بیس باند های ساپورت شده، گوشی شما انلاک میشه. این دو روش اصلا ربطی به هم ندارن.

ولی متاسفانه الان گوشی شما با هیچ روش موجودی انللک نمیشه. مگر اینکه هزینه انلاک کردن گوشی شما به اپراتور مربوطه داده شود که شامل مانده حساب قرار داد و مبلغی بعنوان حق انلاک کردن. البته ممکن است نرخ این روش برای اپراتور های مختلف متفاوت باشه. و همچنین اگر اپراتوری که گوشی شما روی اون لاک هستش، AT&t هستش، کلا قید انلاک رو بزنید چون اصلا انلاک نمیشه.

بازم تکرار میکتم، از لحاظ فنی اون شخصی که گوشی شما رو به ۵.۰.۱ برده میتونست بدون اپدیت بیس باند این کار رو انجام بده و قابلیت انلاک گوشی شما حفظ میشد و میتونستید اونو در ۵.۰.۱ انلاک کنید.
                              سلام siwa جان یه سوال داشتم اون شخص چطوری میتونسته دستگاهی که shsh نداره و مشکل هم پیدا کرده رو، رو همون ورژن نگه داره ؟؟؟

نظر

• سلام خسته نباشید اق این انلاک فاکتوری با بقیه چه فرقی داره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X