اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط pouria_63 نمایش پست ها
    دوستان من توي
    ios 5.0.1
    با گيوي سيم انتن رو اوردم ولي اينترنت ايرانسل ندارم . ايا راهي هست كه بتونم از اينترنت سيم استفاده كنم ؟ لطفاً جواب بديد ضروريه .
    با تشكر از همتون
    من هم همىن مشگل رو داشتم
    General -> network بريد اول cellular dara رو فعال كنىد دقت كنىد كه علامت E بياد
    بعد data roaming رو يه بار خاموش و روشن كن بعد احتمالا ميتوني استفاده كني

نظر

• دوستان تمام گیوی ها نیاز به 112و ...داره؟
      میشه فرق گیوی ها رو کامل بگید؟
      راهی داره اتوماتیک وقتی آنتن میپره خودش بیاد؟
      این furiousmod چی هست؟
      من یه لاک با ورژن 4.3.2 و بیس باند ۴.۱۰

نظر

• سلام دوستان
        من گوشیم رو به ios 5.0.1 و فریم ویر 4.11.08 ارتقا دادم و گوشی من لاک هست
        چه جوری می تونم گوشیم رو آنلاک کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mts_oneal2003 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          دوست عیزیز باید صبر کنی تا راه حلی برای بیس بند 4.11.08 بیاد اگر نیومده تا ماه اینده گوشی رد کنه بره بهتره

ما که 4 ماه گوشی همین جور مونده

نظر

• نوشته اصلی توسط mts_oneal2003 نمایش پست ها
            سلام دوستان

واقعا خسته نباشید.

این بیس بند فعلا انلاک نمیشه. چرا قبل از اپدیت به تاپیک اموزشی انجمن یه سری نزدی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad shadel نمایش پست ها
              واقعا خسته نباشید.

این بیس بند فعلا انلاک نمیشه. چرا قبل از اپدیت به تاپیک اموزشی انجمن یه سری نزدی؟

چی بگم دوست عزیز

از روی اشنا نبودن و دوست خوب دوره زمونه که از رفاقت سو استافده می کنن گوشی لاک بهم دادن و اصلا نمیدونستم اگز اپدیت بشه گوشی پرپر میشه بنده این گوشی رو 800 تومان 7 ماه پیش خردیدم

نظر

• می خوام آیفن 4 لاک دوستمو ببرم به 5.0.1
                با کدام ورژن Redsn0w می تونم برای آیفن 4 لاک از روی 5.0.1 کاستوم بسازم ؟؟؟
                آموزش ریستور کردن به این کاستوم بدون تغییر بیس بند رو هم توضیح میدین ؟؟؟

نظر

• [QUOTE=i-morteza;597454]می خوام آیفن 4 لاک دوستمو ببرم به 5.0.1
                  با کدام ورژن Redsn0w می تونم برای آیفن 4 لاک از روی 5.0.1 کاستوم بسازم ؟؟؟

شما با این دوتا لینکی که گذاشتم میتونید اپدیت و به 5.0.1 و جیلبریک کنید. فقط اگه گوشیتون لاک هست 2 تا نکته رو توجه کنید.

1: حتما موقع ساختن کاستوم دقت کنید بیس بند اپدیت نشه. طبق اموزش پیش برید.

2: برای اکتیو کردن گوشی لاک در 5.0.1 حتما باید سیمکارت اولیه داخل گوشی باشه. مثلا اگه گوشی لاک at@t هست برای اکتیو باید سیم at@t بزاری.

آموزش ساختن کاستوم

آموزش جیلبریک 5.0.1

نظر

• مگه وقتی فریم ور اصلی رو میدیم به Redsn0w خودش آنلاک و جیلبرکش نمی کنه ؟ پس دیگه چرا باید از سیم کارت اصلی AT&T استفاده کرد ؟

نظر

• سلام
                      من سیستم عاملم مکینتاشه
                      کجا باید این host بیدا کنم که این کد را وارد کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط lllovermanlll نمایش پست ها
                        سلام
                        من سیستم عاملم مکینتاشه
                        کجا باید این host بیدا کنم که این کد را وارد کنم
                        در Finder گزینه Go و سپس Goto Folder رو انتخاب کنید. حالا نام زیر رو وارد کنید :

کد HTML:
                        /etc/
                        وقتی پوشه مورد نظر باز شد، میتونید فایل Host رو مثل شکل زیر پیدا کنید :

نظر

• با سلام
                          دوستان من کاستوم ساختم
                          حالا میخوام به ۵ ابدیت کنم با حفظ بیس بند
                          امیدوارم انتم نره چون الان با جی وی سیم کارت گوشیم انتن داره

نظر

• ارور 3194

نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
                            من با کاستوم فریمور تونستم نصب کنم .با گوی پرو انتن دارم مشخصات گوشی اینه:
                            4.10.01
                            با این متد میتونید با گوی انلاک کنید.برای گرفتن ۱۱۲ نیازی نیست منتظر انتن بشید.باید وقتی نو سرویس شد شماره گیری کنید.طبق متد ویدیو عمل کنید

iPhone 4 iOS 5 Gevey Sim Unlock PBB - YouTube

برای رفع ارور۳۱۹۴ موقع ریستور در مک فایل هاست رو باز کنید وهر عبارتی که توشgs.apple.com هست رو پاک کنید
                            سلام
                            دوست عزیز این مک فایل host که میفرمایید رو چجوری میشه تو ویندوز پیداش کنیم؟
                            اصلا چی هست
                            ببخشید من آماتورم وقتی هم که میخوام ریستور کنم ارور3194 میگیرم چیکار کنم درست بشه؟
                            ویرایش توسط DoOdle : https://i-phone.ir/forums/member/90737-doodle در ساعت 22-04-2012, 08:21 PM

نظر

• با سلام من کوشی آیفون 4 لاک با بیسبند 4.10.01 دارم
                              آیا این گوشی با ریستو به ios 5.0.1 و آپدیت کردن بیسبند
                              امکان آنلاک کردنش هست یا نه؟

نظر

• منم همین سوال رو دارم دقیقا منم لاک دارم اگه 5.1.1 کنم چی

نظر

صبر کنید ..
                                X