اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفتم علاالدین یه nokia 100 گرفتم الان فقط دلم می خواد آیفونو بکوبم تو دیوار!!!!! آخه اس ام اسو چه بلایی سرش بیارم اصلا نمیشه با این کار کرد!!!!!!
    راستی یه سوال من جیل کردم ولی اصلا سورس نمی تونم add کنم!!!!! یه کمکی کنیم به منه بی نوا !!!!

نظر

• دوستاانی که مشکل Sim Activation دارن، توجه کنید که وقتی با redsn0w یا Pwnagetool فرمور کاستوم می سازید، نتها کاری که می کنید، اینه که BB رو حفظ می کنید! ولی گوشی رو JB نمی کنه!
      شما باید یه بار دیگه گوشی رو با redsn0w، جیلبریک کنید. (حواستون باشه گزینه Deactivate رو انتخاب نکنید!)

موفق باشید

نظر

• سلام
        من فعلا با گوی آنلاک هستم (آیفون 4, 4.3.5 بیس باند 04.10.01)
        آیا امکان رفتن به 5.0.1 آنتترد و آنلاک با همین گوی وجود داره؟؟
        لطفا مسیر رو به من بگید.
        با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط lily57 نمایش پست ها
          سلام
          من فعلا با گوی آنلاک هستم (آیفون 4, 4.3.5 بیس باند 04.10.01)
          آیا امکان رفتن به 5.0.1 آنتترد و آنلاک با همین گوی وجود داره؟؟
          لطفا مسیر رو به من بگید.
          با سپاس
          من هم دقیقا شرایط شما رو داشتم. و الان بدون هیچ مشکلی دازم از 5.0.1 آن تترد و آنلاک گوی استفاده می کنم!

کاری که شما لازم هست انجام بدبد:

1. ساخت Custom IPSW توسط redsn0w 0.9.10
          2. بردن گوشی تو حالت DFU توسط redsm0w 0.9.10
          3. نصب Custom IPSW (بدون BB) توسط iTunes 10.5
          (کاملا حواست جمع باشه که اشتباهی IPSW اصلی رو انتخاب نکنی! وگرنه فاتحه آنلاک خوندست! قبل از اسم Custom IPSW بزرگ مینویسه NO_BB_******.ipsw)
          4. جیلبریک توسط redsn0w 0.9.10

بعد از این که همه این کار ها رو کردید، سیم کارت رو با گوی توی دسنگاه بذارید و خاموش و روشن کنید، فقط چند تا نکته:
          1. دیگه آنتن یه خط نمیاد، فقط منتظر پیغام No Service باشید. بعد شماره 112 رو بگیرید بقیه کار مشابه قبل هست.
          2. ممکنه چند بار مجبور بشید گوشی رو خاموش و روشن کنید تا گوی راه بیفته
          3. ممکنه اصلا صفحه سیاه (صفحه Accept) نیاد. شما همون 112 رو بگیر!

موفق باشید
          ویرایش توسط kasraafzali : https://i-phone.ir/forums/member/8868-kasraafzali در ساعت 29-12-2011, 08:10 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط farbodfarbod نمایش پست ها
            راستی یه سوال من جیل کردم ولی اصلا سورس نمی تونم add کنم!!!!! یه کمکی کنیم به منه بی نوا !!!!
            در حال حاضر سرور های Cydia ، به دلیل حجم بالای افرادی که میخوان Jailbreak بکنند، خیلی مشغول هساتند.
            معمولا چتد روز اولی که یه Jailbreak جدید ارائه میشه این مشکل وجود داره!

نظر

• یه آیفون ۴ لاک به ۵.۰.۱ آپ شده راهی هست درست بشه ؟*آنتن نداره دیگه :d

نظر

• نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                یه آیفون ۴ لاک به ۵.۰.۱ آپ شده راهی هست درست بشه ؟*آنتن نداره دیگه :d
                تنها راهی که من میشناسم اینه مه imei گوشیت رو بدن، که اگه یشه برات آنلاک کنند

نظر

• با تشکر از مدیران محترم

با تشکر از اساتید و دوستان عزیز
                  من سوالم اینه که گوشی 4 لاک دارم ورژن فعلی 4.1 هست و بیس باند 1.59.00
                  من بخوام برم به 5.0.1 میتونم با ultrasn0w انلاک کنم اگه کاستوم بسازم ؟
                  بیس باند اپدیت میشه ؟
                  ارور 3194 نمیده ؟
                  بازم ممنون از راهنماییهای خوبتون

نظر

• من با حفظ بیس باند آپدیت کردم. آنتن دارم. گوشیم مقداری نسبت به ورژن قبلش یکم کند شده. با این حال با توجه به امکانات اضافه شده ارزش آپدیت رو داره. فقط سه تا مشکل دارم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
                    1- شماره های دریافتی رو با اینکه توی contact ها دارم ولی تشخیص نمیده.
                    2- گاهی اوقات یه مسیج به شماره ای با کد 44+ ارسال میشه که خالی هم هست.
                    3- ibook کرش میکنه

نظر

• من با حفظ بیس باند آپدیت کردم و هیچ مشکلی هم با گوی نداشتم
                      ولی وقتی جیلبرک کردم دیگه گوی کار نمی کنه.......
                      کمک......

نظر

• نوشته اصلی توسط behrouz_1989 نمایش پست ها
                        من با حفظ بیس باند آپدیت کردم و هیچ مشکلی هم با گوی نداشتم
                        ولی وقتی جیلبرک کردم دیگه گوی کار نمی کنه.......
                        کمک......
                        سيم كارت و گوي رو خارج كرده و گوشي رو ريستارت كنيد.
                        بعد از بالا اومدن كامل، سيم كارت و گوي رو بندازيد سرجاش و منتظر باشيد پيغام اكسپت بياد. اكسپت كنيد و 15 ثانيه صبر كنيد. بعد 112 رو بگيريد و 2 ثانيه بعد قطع كنيد. فورا ايرپلين مد رو روشن كنيد و منتظر باشيد پيغام نو سيمكارت و بعد اين وليد سيمكارت بياد و اوكي كنيد و فورا ايرپلين مد رو خاموش كنيد. صبر كنيد تا آنتن بده.

نظر

• هنوز ultra gevey برای ۵ نیومده؟

نظر

• دوستان با این نسخه ویندوز کاستوم نمیشه ساخت که
                            میشه منو راهنمایی کنید ؟

نظر

• سلام
                              برای من ارور 3194 میده
                              کسی از دوستان میدونه این یعنیزچی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hmd_kaj
                                سلام
                                برای من ارور 3194 میده
                                کسی از دوستان میدونه این یعنیزچی ؟
                                مشكل از فايل هاست هستش.( توي انجمن سرچ كن ارور ٣١٩٤)
                                چي پي ان هم روشن كن

نظر

صبر کنید ..
                                X