اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای آنلاک کردن با Gevey sim حتما باید گوشی جیلبریک باشه؟

نظر

• سلام

اقا يه سوال فوري فوتي،من الان ايفون ٤لاك سفارش بدم برام بفرستن كه ios5 روش نصبه انلاك ميشه؟يعني اونايي كه خود اپل روش ios 5 نصب كرده انلاك ميشن؟ورژن بيس باندشون چنده؟

نظر

• خبری از انلاک 4.11.08 نشده هنوز؟
        من یه جاهایی خوندم که می شه بب رو دانگرید کرد راسته؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mo_fi نمایش پست ها
          اقا يه سوال فوري فوتي،من الان ايفون ٤لاك سفارش بدم برام بفرستن كه ios5 روش نصبه انلاك ميشه؟يعني اونايي كه خود اپل روش ios 5 نصب كرده انلاك ميشن؟ورژن بيس باندشون چنده؟

اگه از apple store بگیری اخرین فریمورios 5.0.1 و بیسباند 4.11.8 هستش. ولی من یکی از دوستام از ebay یه ایفون 4 لاک خیلی تمیز با فریمور 4.1 و بیسباند 2.10.4 و قیمت خیلی خوب گیر اورد. . .

نظر

• اقا من از امريكا خريدم اومد ديدم ios ٥ با فرمور ٤.١١.٨ كه هيچكاريش نميشه كرد به جز جلبريك
            من انلاك ميخااااااااااممممممممم

نظر

• منم همین مشکل و دارم و پرسیدم

نظر

• نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها
                منم همین مشکل و دارم و پرسیدم
                متاسفانه تا حالا روشی برای آنلاک بیس باند آیفون ۴ با ورژن ۴.۱۱.۰۸ نیومده واگر جایی دید بدونید که حتما Fake هستش.

اگر آنلاک بیاد مطمئن باشید همه جای اینترنت در موردش صحبت خواهند کرد نه فقط یکی دو سایت.

نظر

• باتشکر
                  گوشی بنده 4 با آیزو 4.2.1 بود و متاسفانه بخاطر مشکلی قفل شد ومن چون فایل ios ها رو نداشتم
                  به خدماتی که خیلی معروف هست ....!! بردم
                  قبلا گوشی بنده با جوی سیم آنلاک بود ولی ایشان بعد از ریستور بخاطر نبودن shsh به 5.0.1 رفتن
                  و بیسباند گوشی من به 4.11.08 رفت و الآن سیم شناخته نمیشود .... آیا ایشان از لحاظ فنی میتواتستند با کاستوم
                  از آپدیت بیسباند جلو گیری کنند؟؟؟ چون به بنده گفتند راهی ندارد
                  و اگر آنلاک 4.11.08 برای Ultrasn0w بیاید با همان جوی سیم قدیمی آنلاک میشود یا باید Gevey جدید تهیه شود..؟؟
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                    بچه ها گوشیام امروز رسید.(یه فور اس با یه فور)
                    ایفون 4 ائه توسط برادرم جیلبریک تتر شده اونم تو 5.01 با رد اسنو هم جیلبریک شده والانم روشن نمیشه فقط ارم سیبه میاد نمیدونم چیکار کنم
                    بعد رفتم بیرون بدم انلاکش کنن گفتش نمیشه تو این ورژن هیچ کاری نمیتونی واسه انلاک شدنش بکنی؟درسته؟
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread52386.html
                    طبق این دستور العمل بوت کنید....

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali.v نمایش پست ها
                      من الان کاستم زدم رو گوشیم ولی سیم اکتییو می خواد چیکار باید بکونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      با برنامه ibooty
                      میتونید اکتیو کنید
                      لینک برنامه:
                      http://www.mediafire.com/?us5i3uvoocg5dng

نظر

• نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها
                        اقایون لطفا جواب بدین این بنده خدا می خواد بره من می خوام بدونم چکار کنم نگه دارمش یا بدم ببره با خودش
                        فعلا راهی نیست.....!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                          باتشکر
                          گوشی بنده 4 با آیزو 4.2.1 بود و متاسفانه بخاطر مشکلی قفل شد ومن چون فایل ios ها رو نداشتم
                          به خدماتی که خیلی معروف هست ....!! بردم
                          قبلا گوشی بنده با جوی سیم آنلاک بود ولی ایشان بعد از ریستور بخاطر نبودن shsh به 5.0.1 رفتن
                          و بیسباند گوشی من به 4.11.08 رفت و الآن سیم شناخته نمیشود .... آیا ایشان از لحاظ فنی میتواتستند با کاستوم
                          از آپدیت بیسباند جلو گیری کنند؟؟؟ چون به بنده گفتند راهی ندارد
                          و اگر آنلاک 4.11.08 برای Ultrasn0w بیاید با همان جوی سیم قدیمی آنلاک میشود یا باید Gevey جدید تهیه شود..؟؟
                          ممنون
                          دوست عزیز من متاسفانه باید بگم که بله میشد با کاستوم بدون اپدیت کردن بیس باند ورژن فیرم ویر رو به ۵.۰.۱ برد. کوتاهی از طرف ایشون بوده و گوشی شما الان لاک هستش و فعلا هیچ روشی برای انلاک کردنش وجود نداره.

دوست عزیز اولترا اسنو و گوی دو مقوله جدا از هم هستند. استفاده از یکی برای انلاک کردن بیس باندی که توسط همون روش ساپورت میشه ربطی به استفاده از روش دیگه نداره. اگه از گوی استفاده میکنید، با جا انداختن گوی و فعال کردنش، گوشی انلاک میشه، با استفاده از اولترا اسنو هم در بیس باند های ساپورت شده، گوشی شما انلاک میشه. این دو روش اصلا ربطی به هم ندارن.

ولی متاسفانه الان گوشی شما با هیچ روش موجودی انللک نمیشه. مگر اینکه هزینه انلاک کردن گوشی شما به اپراتور مربوطه داده شود که شامل مانده حساب قرار داد و مبلغی بعنوان حق انلاک کردن. البته ممکن است نرخ این روش برای اپراتور های مختلف متفاوت باشه. و همچنین اگر اپراتوری که گوشی شما روی اون لاک هستش، AT&t هستش، کلا قید انلاک رو بزنید چون اصلا انلاک نمیشه.

بازم تکرار میکتم، از لحاظ فنی اون شخصی که گوشی شما رو به ۵.۰.۱ برده میتونست بدون اپدیت بیس باند این کار رو انجام بده و قابلیت انلاک گوشی شما حفظ میشد و میتونستید اونو در ۵.۰.۱ انلاک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط matador نمایش پست ها
                            تورو خدا کمک کنین
                            این مدیرای سایت کجان چرا ب سوالات مردم جواب نمیدن؟؟؟

آیا این احتمال هست ک در اینده ی نزدیک بیسباند 4.11.08 توسط گوی انلاک بشه؟؟؟؟؟؟

جون هرکی ک دوس دارین جواب بدی
                            هیچ چیز معلوم نیست .. شاید همین فردا با یه محصول جدید مثل جیوی اومد و آنلاک شد شاید 1 سال طول کشید شایدم هیچوقت نیومد.

نظر

• چجوری بفهمم که بیس باند یک 3Gs چیه ؟؟؟

اخه تو مرحله stup تو قسمت اکتیو کردن سیم گیر می کنه و گوشی بالا نمیاد که بتونم برم ببینم ...!!؟

نظر

• انا الله و انا علیه راجعون آیفون ۴ منم تبدیل به یه آیپاد اسباب بازی شد. انقدر عجله کردم که مبادا اپل آپدیت جدید بده که اصلا حواسم به بیس باند لعنتی نبود!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X