اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله قبلا گوشیم با گوی کار میکرد البته این بگم بعد از ریستور با redsnow و snowbeez هم نتونستم جیلبرکش کنم چون کاستوم فرمور که ساخته بودم رو میگه این ورژن نمی خونه ! من این کاستوم رو با مک ساختم به نظرتون به خاطر اینکه رد اسنو اجراش نمی کنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-esft نمایش پست ها
      بله قبلا گوشیم با گوی کار میکرد البته این بگم بعد از ریستور با redsnow و snowbeez هم نتونستم جیلبرکش کنم چون کاستوم فرمور که ساخته بودم رو میگه این ورژن نمی خونه ! من این کاستوم رو با مک ساختم به نظرتون به خاطر اینکه رد اسنو اجراش نمی کنه ؟
      شما به مرحله اکتیو که رسیدی برو پایتخت .. یه مبلغ نا چیزی پرداخت میکنی سیم کارتارو امتحان میکنن هر کدوم که بهش خورد اکتیو میشه ..
      فکر کنم دفتر سایت هم اینکارو میکنه .

حتی اگر ندونی چه سیم کارتی بوده همه رو پایتخت داره ..
      2 دقیقه هم طول نمیکشه .

نظر

• این روش برای 4.1 و بیس 2.10.04 جواب میده؟

نظر

• آیفون 4 بابیس باند 2.10.04 ورزن 4.1 میخوام به iso4 آبدیت کنم بدون تغیربیس باند برای استفاده باجیویسیم
          میشه با Sn0wBreeze فایل کوستوم ساخت و بااین فایل ریستورکرد مشکلی بیش نمیاد؟
          متشکر
          ویرایش توسط hivajan : https://i-phone.ir/forums/member/12225-hivajan در ساعت 04-11-2011, 09:57 PM

نظر

• حالا من که mac ندارم چه خاکی بر سرم کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            واسه ویندوز redsnow نیومده که کاستم بسازه؟؟؟؟

نظر

• برای من ایفون 4 لاک آوردن که ios 5 هستش و firmware اش هم 4.11.08

می خواستم ببینم که راهی هست که من این و انلاک کنم؟؟؟؟

نظر

• اقایون لطفا جواب بدین این بنده خدا می خواد بره من می خوام بدونم چکار کنم نگه دارمش یا بدم ببره با خودش

نظر

• سلام من هم جه هزار بار سؤال كردم هيشكي جواب مداد

نظر

• تا اونجایی که من میدونم فعلاً 4.11.08 آنلاک نداره

نظر

• سلام دوستان من آیفونم انلاک شرکتیه.اگه آپدیت کنم لاک میشه دوباره.چطور میشه آپدیت کرد بدون مشکل؟

نظر

• خب من چکار کنم کی قراره بیاد من نگه دارمش؟؟؟ می ارزه به ریسکش؟؟

نظر

• من آیفون دوستم رو با Fw کاستوم آپدیت کردم به iOS 5 با BB 4.10.1 اما کار نمیکنه !!!*
                          نسخه قبلش 4.3.3 بود که آپدیت کردم به این نسخه ...
                          کسی با این بیسباند در OS 5 کار میکنه ؟؟ تو سایتش که زده بود ساپورت میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                            من آیفون دوستم رو با Fw کاستوم آپدیت کردم به iOS 5 با BB 4.10.1 اما کار نمیکنه !!!*
                            نسخه قبلش 4.3.3 بود که آپدیت کردم به این نسخه ...
                            کسی با این بیسباند در OS 5 کار میکنه ؟؟ تو سایتش که زده بود ساپورت میشه
                            ایفون من ios۵ با بیس باند ۴.۱۰.۱ اولش با گوی **pro هر کار کردم انتن نداد ولی با ultra بار اول انتن داد نمیدونم شاید pro که من گذاشتم ایراد داشته یا رو pro انتن نمیاد

نظر

• من دوتا نکته بگم!

۱- اگه accept نیومد برید به setting>phone > sim application> english
                              بعد accept میاد!

۲-احتیاجی نیست حتما بعد accept یه عدد آنتن بیاد! (*no service بزنه هم درسته)! شما ۱۱۲ رو بگیرید!
                              ۱۰۰ با 4.10.1 آنتن میاد

نظر

• سلام من گوشيمو ك ايفون4 لاك هستش از 4.3.5 ب 5 بردم و بيسبندش هم آپديت شده هست
                                حالا سيم كارتمو نميشناسه و انتن نمي ده و از اون تنظيمات اوليه ك كشور و... هستش خارج نميشه...!!
                                اينجا بردمش تعمير كار گفت بايد درخواست آنلاك براي اپراتور o2 انگلستان ك از بقيه ارزونتره بدي و حدود 70-80 تومن خرج برميداره!
                                حالا از دوستان ميخوام ك راهنمايي كنن ك آيا همچين چيزي وجود داره؟ يعني ميشه ك ايفون لاك رو انلاك كرد و از گوي و ... استفاده نكرد؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X