اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز من کلید هوم و پاور رو نگه داشتم بعد از چند دقیقه اومد بالا
    ولی الان دستگاه به ایتونز متصل نمیشه
    در ضمن دستگاه جیلبرک هست

نظر

• اقا الان این پیغامو میده
      ipad cannot read the contents of the ipad user ipad.go to
      the summary tab in ipad preferenced and click restore to restore this ipad to
      factory setting.

نظر

• این برنامه روی ایپد های ۳و۴ جواب نمیده روی هیچ ورژنی

پس با چه برنامه ای میشه ازسال و دریافت اس ام اس از طریق سیم کارت داشت ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
          این برنامه روی ایپد های ۳و۴ جواب نمیده روی هیچ ورژنی

پس با چه برنامه ای میشه ازسال و دریافت اس ام اس از طریق سیم کارت داشت ؟
          میتونید از طریق اینترنت گوشی با برنامه ها انجام بدید
          با خود سیم کارت خیر نمیشه

- - - - - - - - - -

البته با imessage میشه ولی اونم نیاز به اینترنا داره و شخص مقابل هم باید فعال داشته باشه imessage رو

نظر

• سلام دوستان من میخواستم آیپد 4 بخرم بین 16 و 32 موندم به نظرتون کدو رو بخرم؟
            من موزیک کم گوش میدم ولی فیلم زیاد نگاه میکنم البته از pc به تبلت منتقل میکنم اهل بازی هم هستم خب تفاوت قیمتشون 400 تومنه

نظر

• پس اصلا ۱۶ پیشنهاد نمیشه. چون ۱۶ واسه گیم کم میاره چه برسه فیلم هم بخواین منتقل کنید بهش.

نظر

• سلام ایپد 4gبا wifiچه فرقی داره
                ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                  سلام ایپد 4gبا wifiچه فرقی داره
                  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  4g سيمكارت ميخوره مثل رايتل
                  ولي wifi سيمكارت نميخوره

نظر

سلام ایپد 4gبا wifiچه فرقی داره
                    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    آيپد 4g سيم كارت ميخوره و ميشه از اينترنت به صورت 3g و 4g و wifi روى آيپداستفاده كرد.
                    ولى آيپد wifi سيم كارت نميخوره و فقط ميشه از اينترنت به صورت wifi رو آيپد استفاده كرد.
                    .:amgr:.

نظر

• بله ممنون یه سوالد دیگه هم داسشتم بازی که روی ایفون هست روی ایپدم به صورت کامل است

نه اون جوری کهx2 میزنیم

نظر

بله ممنون یه سوالد دیگه هم داسشتم بازی که روی ایفون هست روی ایپدم به صورت کامل است

نه اون جوری کهx2 میزنیم
                        بستگى به نوع بازى داره اگه يونيورسال باشه آره همونطور كامله.
                        اگه نباشه كه همون 2x مياد. كه راه حلش براى جيلبريك شده ها RetinaPad هستش كه كيفيت المنتهاى استفاده شده در برنامه رو بالا ميبره و 2x رو حذف ميكنه.
                        البته اين قابليت براى آيپد ٢ و آيپد مينى (اگه اشتباه نكنم!) به طور پيشفرض توى آى او اس ٧ فعال هستش.
                        .:amgr:.

نظر

• سلام
                          بنده به دلایلی می خواستم که آیپدم رو ریستور کنم ...
                          از اون جا که تجربه های بدی در زمینه ریستور دیوایس های قبلیم داشتم، می خواستم بدونم که اگر این آیپدم رو (آیپد 4 - 32 گیگ - سیم کارت خور) رو ریستور کنم به ورژن آخر فریمورش ... مشکلی برایم پیش نخواهد آمد؟
                          مثلا مثل آیفونم لاک نشه یا آنتنش نره که مجبور بشم جیلبریکش کنم و ... ؟؟؟
                          در قسمت آیپد و آیپد مینی و در ستون های مربوط به آیپد 4 سه نوع فریم ور هست :
                          iPad 4th Generation Wifi+4G Verizon
                          iPad 4th Generation Wifi+4G AT&T
                          iPad 4th Generation Wifi

از اون جا که آیپدم سیم کارت خور هست پس iPad 4th Generation Wifi نمی تونه باشه. درسته؟
                          اگر این طور هست از کجا باید متوجه بشم که باید فریمور iPad 4th Generation Wifi+4G Verizon رو دانلود کنم با iPad 4th Generation Wifi+4G AT&T؟
                          ویرایش توسط ronaldo07 : https://i-phone.ir/forums/member/130348-ronaldo07 در ساعت 29-07-2013, 08:15 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
                            سلام
                            بنده به دلایلی می خواستم که آیپدم رو ریستور کنم ...
                            از اون جا که تجربه های بدی در زمینه ریستور دیوایس های قبلیم داشتم، می خواستم بدونم که اگر این آیپدم رو (آیپد 4 - 32 گیگ - سیم کارت خور) رو ریستور کنم به ورژن آخر فریمورش ... مشکلی برایم پیش نخواهد آمد؟
                            مثلا مثل آیفونم لاک نشه یا آنتنش نره که مجبور بشم جیلبریکش کنم و ... ؟؟؟
                            در قسمت آیپد و آیپد مینی و در ستون های مربوط به آیپد 4 سه نوع فریم ور هست :
                            iPad 4th Generation Wifi+4G Verizon
                            iPad 4th Generation Wifi+4G AT&T
                            iPad 4th Generation Wifi

از اون جا که آیپدم سیم کارت خور هست پس iPad 4th Generation Wifi نمی تونه باشه. درسته؟
                            اگر این طور هست از کجا باید متوجه بشم که باید فریمور iPad 4th Generation Wifi+4G Verizon رو دانلود کنم با iPad 4th Generation Wifi+4G AT&T؟
                            خير مشكلي پيش نمياد
                            شما ديوايس رو به pc بزن بعد وارد برنامه itools بشين اونجل نوشته ايپدتون چه مدلي هست
                            بااين سايت هم ميشه فهميد
                            iPhoneFrom - Where is iPhone from?

نظر

• سلام
                              اگه من ايپدم رو به اي او اس هفت اپديت كنم برنامه هاي قبلي رو اون اجرا ميشه؟عكس ها و موزيك ها پاك ميشند؟
                              ممنون

نظر

• میشه رو آیپد ۴ با جی میت تماس برقرار کرد و همچنین همزمان بهش هندزفری وصل کرد واسه جواب دادن تماس ها؟

نظر

صبر کنید ..
                                X