اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطوری می تونم از سیم کارت استفاده کنم و sms بزنم؟
    آیپدم جیلبریک نیست.

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

استفاده از سيم كارت تنها براي ديتا هستش دوست عزيز نه اس ام اس و تلفن.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان

میخواستم بدونم ورژن 6.1.2 که تازه اومده قابلیت جیلبریک داره؟ و اگه ریستور کنم دوباره میتونم برگردم به ورژن قبلی؟؟

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdiest نمایش پست ها
          سلام دوستان

میخواستم بدونم ورژن 6.1.2 که تازه اومده قابلیت جیلبریک داره؟ و اگه ریستور کنم دوباره میتونم برگردم به ورژن قبلی؟؟

مرسی
          سوال دو رو نمی دونم ولی 6.1.2 میشه جیلبرک کرد.

نظر

• دوستان من به دلیل مشکلی که قبلا اینجا گفتم و داشتم می خواستم دستگاهمو ریستور کنم .
            بعد تو نت که سرچ کردم واسه ریستور گفت ایپد رو خاموش کن بعد هم زمان دکمه ی هوم و پاور رو نگه دار و کابلشو وصل کن به لپ تاپ بعد ایتونز اومد بالا و یه ریستور ازم سوال کرد منم تایید کردم .
            بعدش که تموم شد دستگاهم هیچیش پاک نشده بود !
            مگه بعد ریستور تمام بازی ها و اطلاعاتم پاک نمیشه ؟ اصلا این کاری که من کردم ریستور بود ؟ چی بود ؟ :دی

نظر

• نوشته اصلی توسط xxx1 نمایش پست ها
              دوستان من به دلیل مشکلی که قبلا اینجا گفتم و داشتم می خواستم دستگاهمو ریستور کنم .
              بعد تو نت که سرچ کردم واسه ریستور گفت ایپد رو خاموش کن بعد هم زمان دکمه ی هوم و پاور رو نگه دار و کابلشو وصل کن به لپ تاپ بعد ایتونز اومد بالا و یه ریستور ازم سوال کرد منم تایید کردم .
              بعدش که تموم شد دستگاهم هیچیش پاک نشده بود !
              مگه بعد ریستور تمام بازی ها و اطلاعاتم پاک نمیشه ؟ اصلا این کاری که من کردم ریستور بود ؟ چی بود ؟ :دی
              احتمالا اون گزینه ای رو انتخاب کردید که بعد از ریستور بک آپ هم برمیگردونه.درسته؟

نظر

• اصلا بک اپ نگرفتم !
                فکر کنم یه چی تو مایه های رسیتور اند اپدیت نوشته بود . بازم یادم نیست .
                یعنی ریستور کردم ؟
                ریستور به دستگاه اسیب می زنه ؟

نظر

اصلا بک اپ نگرفتم !
                  فکر کنم یه چی تو مایه های رسیتور اند اپدیت نوشته بود . بازم یادم نیست .
                  یعنی ریستور کردم ؟
                  ریستور به دستگاه اسیب می زنه ؟
                  اگه قرار بود ریستور به دستگاه صدمه بزنه که هر روز 10-15 تا تایپیک برای این که آیپدم/آیفونم/آیپادم با ریستور خراب شده باید ببینیم.
                  نه ریستور هیچ آسیبی نمی زنه.

نظر

• مرسی بابت راهنماییتون

راستش میترسم به این ورژن ریستور کنم و جیل بریک نشه و از طرفیم نتونم دوباره به ورژن فعلیم برگردم

چون تو خبرا هست که هم هنوز کاملا مطمئن نیستن و روی همه دیوایس ها چک نکردن ایم ورژن رو!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdiest نمایش پست ها
                      مرسی بابت راهنماییتون

راستش میترسم به این ورژن ریستور کنم و جیل بریک نشه و از طرفیم نتونم دوباره به ورژن فعلیم برگردم

چون تو خبرا هست که هم هنوز کاملا مطمئن نیستن و روی همه دیوایس ها چک نکردن ایم ورژن رو!
                      میشه جیلبرک کرد.
                      این دومین اکانت شماست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                        اگه قرار بود ریستور به دستگاه صدمه بزنه که هر روز 10-15 تا تایپیک برای این که آیپدم/آیفونم/آیپادم با ریستور خراب شده باید ببینیم.
                        نه ریستور هیچ آسیبی نمی زنه.
                        حالا این کاری که من انجام دادم ریستور بود به نظرتون ؟ اخه هیچ اتفاق خاصی نیفتاد تو ایپدم و هیچی پاک نشد بک اپ هم نگرفته بودم . :d

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                          میشه جیلبرک کرد.
                          این دومین اکانت شماست؟
                          سلام

مرسی استاد عزیز

نه من همین اکانت دارم

ممنونم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                          میشه جیلبرک کرد.
                          این دومین اکانت شماست؟
                          سلام

مرسی استاد عزیز

نه من همین اکانت دارم

ممنونم

نظر

حالا این کاری که من انجام دادم ریستور بود به نظرتون ؟ اخه هیچ اتفاق خاصی نیفتاد تو ایپدم و هیچی پاک نشد بک اپ هم نگرفته بودم . :d
                            معمولا خود آیتونز قبل از ریستور بک آپ میگیره + موقعی که آیدوایس رو به آیتونز وصل میکنید. در صورتی که خودتون اون رو غیر فعال یا رد نکنید.
                            شما موقع ریستور باید رو صفحه آیپد یه لوگو اپل ببینید به همراه یک نوار استاتوس که داره پر میشه. همچنین بعد از ریستور اولین باری که میخواین از دستگاه استفاده کنید مستقیما لاک اسکرین رو نمیبینید و به جاش یه عکس که توش iPad نوشته با یه اسلایدر که دائما زبونش عوض میشه و وقتی که بازش میکنید یه تعداد تنظیمات اولیه رو اعمال میکنید بعد میتونید از آیپد استفاده کنید.
                            اگه مراحل بالا رو دید یا انجام دادی یعنی ریستور کنید و خود آیتونز بک آپها رو برگردونده و شما اطلاع نیافتید.
                            .:amgr:.

نظر

• تا اون قسمت دیدن ارم اپل و یه نوار در حال پر شدن درسته . بعد یهویی ایپد خودش روشن می شد . اسلایدر و که می کشیدم باز شد اما هیچ اطلاعاتی رو نیاز نبود پر کنم و همه چیز سر جاش بود .

نظر

تا اون قسمت دیدن ارم اپل و یه نوار در حال پر شدن درسته . بعد یهویی ایپد خودش روشن می شد . اسلایدر و که می کشیدم باز شد اما هیچ اطلاعاتی رو نیاز نبود پر کنم و همه چیز سر جاش بود .
                                خب شما بک آپ برگردوندید. (همون کاری رو کردید بک آپ رو بر میگردونه)
                                برای ریستور فریمور رو دانلود کنید بعد shift رو بگیرید بعد Restore رو از تو آیتونز بزنید بعد مسیر فایل رو بدید و تایید کنید تا ریستور بشه.
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X