اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اخرین فریمور ایپد چنده؟ میشه لینکشو بدین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط zamiar نمایش پست ها
      اخرین فریمور ایپد چنده؟ میشه لینکشو بدین؟
      نسخه ۸.۱ است و برای دانلود فریمور متناسب با مدل دیوایس خود به تاپیک زیر مراجعه کنید.

تاپیک دانلود فریمور : http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html#post207595

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
        نسخه ۸.۱ است و برای دانلود فریمور متناسب با مدل دیوایس خود به تاپیک زیر مراجعه کنید.

ممنون ۱ روزه الافه اینم

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها

از کجا بفهمم ایپد ۳ من که سیم کارتم میخوره کدومه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط zamiar نمایش پست ها
            از کجا بفهمم ایپد ۳ من که سیم کارتم میخوره کدومه؟
            مدل بر پشت آیپد درج شده است.

نظر

• سلام . مشکل 2 ساله wifi آیپد 3 من تا به الان حتی با اخرین بروز رسانی ios 8.1.1 هنوز هم خیلی مشکل دارم باهاش یعنی هیچ راه حلی نداره؟

من وقتی با wifi آیپد 3 وارد بازی clash of clans میشم تو بازی سرچ که میزنم میخوام اتک بزنم نکست میزنم رو سرچ بعد از دو تا مپ پیدا کردن گیر میکنه دیگه اصلا هم هیچ مپی نشون نمیده اما wifi وصله هر راهی به ذهنم رسید تست کردم forgot conecction و reset all settings و reset network settings و reboot هیچ کودوم جواب نمیده! تو بقیه فریمورها هم همین مشکلو دارم جیلبریک هم نیستم میخوام ببینم واقعا راه حلی واسش نی؟!
              ویرایش توسط hrdpc1 : https://i-phone.ir/forums/member/55284-hrdpc1 در ساعت 03-12-2014, 03:37 PM

نظر

• با مودم دیگه ای هم امتحان کردید؟
                بعد از ریستور آیا بک آپ رو برمی گردونید؟
                اگه خیر به نظر میرسه مشکل سخت افزاری باشه.
                ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 04-12-2014, 04:10 PM
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط hrdpc1 نمایش پست ها
                  سلام . مشکل 2 ساله wifi آیپد 3 من تا به الان حتی با اخرین بروز رسانی ios 8.1.1 هنوز هم خیلی مشکل دارم باهاش یعنی هیچ راه حلی نداره؟

من وقتی با wifi آیپد 3 وارد بازی clash of clans میشم تو بازی سرچ که میزنم میخوام اتک بزنم نکست میزنم رو سرچ بعد از دو تا مپ پیدا کردن گیر میکنه دیگه اصلا هم هیچ مپی نشون نمیده اما wifi وصله هر راهی به ذهنم رسید تست کردم forgot conecction و reset all settings و reset network settings و reboot هیچ کودوم جواب نمیده! تو بقیه فریمورها هم همین مشکلو دارم جیلبریک هم نیستم میخوام ببینم واقعا راه حلی واسش نی؟!
                  دوست عزیز نمیدونم به شما بود گفتم یا نه
                  این مشکل به هیچ عنوان از دستگاهتون نباید باشه
                  فقط و فقط ای اس وی هستش
                  با رایتل کانکت شید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلام خسته نباشید.
                    من ایپد3.3 دارم میخواستم به ios8.1.2 اپدیت کنم فریمورشو دانلود کردم بعد که از تو ایتونز زدم ارور14 داد رفت تو حالت ریکاوری مد الانم( iFaith-redsnow-tinyumbrella
                    ) امتحان کردم اصن از حالت ریکاوری خارج نمیشه ی فریمور دیگه هم از ی سایت دیگه دانلود کردم بازم همون ارور رو داد الان دو روز ایپدم گوشه خونه افتاده چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

نظر

• یکی نیست جواب مارو بده؟؟؟کارم بدجور گیره خواهشا ی راه حل بده یکی!!

نظر

• من از وقتی ایپدمو اپدیت کردم به اخرین ورژن هنگ میکنه مثلا اپ که میخوام ریمو کنم یهو قاطی میکنه و مجبور میشم ریستارتش کنم
                        چرا اینطوری شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
                          من از وقتی ایپدمو اپدیت کردم به اخرین ورژن هنگ میکنه مثلا اپ که میخوام ریمو کنم یهو قاطی میکنه و مجبور میشم ریستارتش کنم
                          چرا اینطوری شده؟
                          Reset All Settings بکنید درست نشد ریستور بکنید

نظر

• سلام دوستان من فرصتم بسیار محدوده و به شدت به کمکتون نیاز دارم. آیپد 3 من ورژن 5.1.1 هست و جیلبریک و میخوام آپگرید کنم. اما قبل از ریستورمیخوام تعدادی فایل pdf درسی که در آیپد دارم و یادداشت گذاری کردم را به کامپیوتر یا هر جای دیگری انتقال بدم تا بعد از ریستور از بین نره و مجدد قابل استفاده باشه. متاسفانه با ورژن اخر آیفانباکس هیچ کدام از فایلهام نشون داده نمیشه. ظاهرا به علت تغییرات آیتونز جدید هست چون تا ورژن قبل مشکلی نداشتم. برنامه ای که استفاده میکردم 2.7.1 iannotate کرک شده بود که آپلود فایل به گوگل درایو و دراپ باکس و خود آیتونز رو ارائه میده اما هیچ کدام برای من جواب نداد. از آیپدم در آیتونز بک آپ هم گرفته ام اما نمیدونم آیا کمکی به من میکنه یا نه. لطفا من رو راهنمایی کنید راهی پیدا کنم که فایلهام رو از آیپد منتقل کنم. نرم افزارهای زیادی باید باشند که حداقل سیستم ابری رو ساپورت کنن چون ظاهرا از طریق کابل دیگه کار سخت شده به علت آپدیت جدید آیتونز. یا اینکه برنامه ای باشه که روی دیوایس نصب بشه و بعد pdf هام رو بتونم توش باز کنم و اونوقت از طریق اون برنامه بفرستم رو نت یا رو کامپیوتر چون iannotate جواب نداد.
                            من رو کامپیوتر imazing رو هم امتحان کردم بهتر از آیفانباکس بود چون دیواسمو حداقل باز کرد اما یکی از فایلهای مهمم رو نشون نداد. برنامه های دیگه ای هم هستند مثل file manager free for ipad که متاسفانه ورژن دستگاه منو ساپورت نمیکنه. فراموش نکنید که ورژن دیوایس من 5.1.1 هست و برنامه ای معرفی میفرمایید برام قابل نصب باشه یا ipa اون، ورژن 5.1.1 رو ساپورت کنه. ممنون میشم اگر ممکن بود براتون لینک هم بگذارید. از همتون تشکر میکنم.
                            ویرایش توسط Dr.mohammad : https://i-phone.ir/forums/member/180240-dr-mohammad در ساعت 05-02-2015, 05:13 PM

نظر

• سلام
                              ايپد ٣ آى اواس 7.0.4
                              در حال كار كردن خود به خود رى استارت ميشه،بعضى روزها اين اتفاق نمى افته بعضى روزها دو سه بار خودش خاموش روشن ميشه!!!؟
                              ميشه راهنمايى كنيد مشكل چيه
                              ممنون

نظر

• ببخشيد فراموش كردم
                                ايپد جيلبريك نشده

نظر

صبر کنید ..
                                X