اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایپد رو بگیرم حتما مزاحم دوستان میشم

نظر

• دوستان با ایپد 4g میشه زنگ زد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط r3za نمایش پست ها
        دوستان با ایپد 4g میشه زنگ زد؟
        خیر' ً
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• من نمي تونم apple id رو login كنم.
          يعني ميكه بايد توو iTunes, أولين بار login شه.وقتي ميشم شماره كارت و اينجور جيزارو ميخاد ازم،
          أيا بايد reset كنم تا درست شه؟
          ايران هم توو region country ندارم....

نظر

• خير نميتونيد از اپ استور چيزي دانلود كنيد همون اولش روشن كنيد بعد دانلود رو استاپ كنيد بعد چيز پي ان رو خاموش كنيد و بعد ادامه دانلود

نظر

• نوشته اصلی توسط ibeh نمایش پست ها
              من نمي تونم apple id رو login كنم.
              يعني ميكه بايد توو itunes, أولين بار login شه.وقتي ميشم شماره كارت و اينجور جيزارو ميخاد ازم،
              أيا بايد reset كنم تا درست شه؟
              ايران هم توو region country ندارم....
              نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
              خير نميتونيد از اپ استور چيزي دانلود كنيد همون اولش روشن كنيد بعد دانلود رو استاپ كنيد بعد چيز پي ان رو خاموش كنيد و بعد ادامه دانلود
              الان اپ استور بدون نیاز به چیز پی ان بهتون این اجازه رو میده که دانلود کنید.

نظر

• با تشکر از مسئولین عزیز بخش
                میخواستم بدانم که آیا امکان انتقال اطلاعات موجود برروی ipad2 (از جمله دیتا متعلق به بازی ها و برنامه های اجرا شده) به New Ipad وجود دارد؟
                با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط diyaco نمایش پست ها
                  با تشکر از مسئولین عزیز بخش
                  میخواستم بدانم که آیا امکان انتقال اطلاعات موجود برروی ipad2 (از جمله دیتا متعلق به بازی ها و برنامه های اجرا شده) به New Ipad وجود دارد؟
                  با تشکر
                  شما ميتوني با آيتونز از آيپد ٢ بكاپ بگيري و روي آيپد جديد بكاپتو بريزي من خودم اين كارو از 3gs به 4s كردم همه ي saveهاي بازي ها و... ريخته شدن

نظر

• نوشته اصلی توسط arsha1 نمایش پست ها
                    شما ميتوني با آيتونز از آيپد ٢ بكاپ بگيري و روي آيپد جديد بكاپتو بريزي من خودم اين كارو از 3gs به 4s كردم همه ي saveهاي بازي ها و... ريخته شدن
                    با سپاس از پاسخگویی شما , یک پرسش دیگر هم دارم , برای ایتکار ورژن ios هر دو دستگاه بایستی یکی باشد؟ (لازم بذکر است که هرد دوستگاه جیلبرک نشده اند اما ورژن ios آی پد2 نسخه 4.3.2 بوده و برای New Ipad نسخه 5.1.1)
                    ویرایش توسط diyaco : https://i-phone.ir/forums/member/2452-diyaco در ساعت 18-05-2012, 05:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط diyaco نمایش پست ها
                      با سپاس از پاسخگویی شما , یک پرسش دیگر هم دارم , برای ایتکار ورژن ios هر دو دستگاه بایستی یکی باشد؟ (لازم بذکر است که هرد دوستگاه جیلبرک نشده اند اما ورژن ios آی پد2 نسخه 4.3.2 بوده و برای New Ipad نسخه 5.1.1)
                      من 3gs ام ورژن ٣.١ بود و روي 4s با ورژن ٥ ريختم مشكلي نبود (3gs جيلبرك بود ولي 4s خير)

نظر

• دوست عزيز بكاپ بگير روي هر ديوايسي خواستي بريز ربطي به ورژن ندارد خيالت راحت

نظر

• سلام دوستان

من یه سوال دارم

نمیدونم کجا باید میپرسیدم ، اگه اشتباهی اینجا پرسیدم به بزرگواری خودتون ببخشید

من میخام یه آیپد نیو بخرم میخاستم بدونم اگه اپلیکیشنی رو از اپ استور بخرم که یونیورسال هست ، میتونم هم روی آیپد و هم روی آیپاد داشته باشم یا اینکه باید اپلیکیشن رو برای هرکدوم جدا گونه بخرم ؟

ممنون میشم پاسخ بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط sir.hatter نمایش پست ها
                            سلام دوستان

من یه سوال دارم

نمیدونم کجا باید میپرسیدم ، اگه اشتباهی اینجا پرسیدم به بزرگواری خودتون ببخشید

من میخام یه آیپد نیو بخرم میخاستم بدونم اگه اپلیکیشنی رو از اپ استور بخرم که یونیورسال هست ، میتونم هم روی آیپد و هم روی آیپاد داشته باشم یا اینکه باید اپلیکیشن رو برای هرکدوم جدا گونه بخرم ؟

ممنون میشم پاسخ بدید
                            لازم نیست میتونید رو هر چند دیوایس که بخواید داشته باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
                              لازم نیست میتونید رو هر چند دیوایس که بخواید داشته باشید
                              اونوقت واسه اپدیت اپلیکیشن ، اگه هم از آیپاد و هم از آیپد آپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sir.Hatter نمایش پست ها
                                اونوقت واسه اپدیت اپلیکیشن ، اگه هم از آیپاد و هم از آیپد آپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
                                نه نمیاد

نظر

صبر کنید ..
                                X