اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ببخشید خواستم بدونم این انجمن و انجمن هایی شبیه به این روی ایفون و آیپدم نشون داده نمیشن.باید از چی استفاده کنیم که نشون داده بشن؟و اینکه نرم افزار تاپ تاک به چه کاری میاد و ارزش خریدن داره؟

نظر

• نشون داده میشن ولی خب گاها مشکلات خاص خودش رو دارن که باید از برنامه های جایگزین استفاده بشه
      که یکی اش همین برنامه است که خودتون فرمودید
      tapatalk یا forum runner برنامه های موجود برای جستجوی انجمن ها هستن که میتونید ازش استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
        نشون داده میشن ولی خب گاها مشکلات خاص خودش رو دارن که باید از برنامه های جایگزین استفاده بشه
        که یکی اش همین برنامه است که خودتون فرمودید
        tapatalk یا forum runner برنامه های موجود برای جستجوی انجمن ها هستن که میتونید ازش استفاده کنید
        ببخشید کدومش بهتره که اون رو بخرم برای آیپد جدیدم؟!

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط isad نمایش پست ها
          سلام به همه
          یه سوال دارم اونم اینه که پشت آیپد اون جا که سریال نامبر و.... نوشته ، پشت بعضی از آیپد ها class اونا رو نوشته یعنی نوشته مثلا class a ویا class c
          کلا یعنی چی؟ من که نفهمیدم!!!
          کسی نیست که جوابم رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• ببخشید من نیو آیپد دارم.به نظر شما آپدیت کنم ورژنش رو به 5.1.1؟آخه میگن یه سری باگ داره این فیرمور!

نظر

• دوستانی که ایپد 3 دارن یه سوال داشتم
              مشکل پخش فایل های فلش (در مرورگر) حل شده یا مثل ایپد 2 این ضعف رو داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aminhulu نمایش پست ها
                دوستانی که ایپد 3 دارن یه سوال داشتم
                مشکل پخش فایل های فلش (در مرورگر) حل شده یا مثل ایپد 2 این ضعف رو داره؟
                این ضعف نیست یه سیاسته ضعف اونه که توانایی کاری نداشته باشی اما سیاست اونه که به عللی نکنی. الان خیلی از سایتها خودشون رو با آیپد هماهنگ کردن و نیازی به فلش پلیر برای دیدن ویدئو نیست.

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

• من یه سوال داشتم
                  چی جوری از خود دستگاه ایپد میشه فهمید که این دستگاه ایپد 2 هستش ایپد new
                  آخه در ظاهر این دوتا هیچ فرقی باهم ندارن
                  از کجا باید فرقشون رو فهمید

نظر

• شما اصلا روشن كه ميكنى خودتون از كيفيت صفحه ميفهمى
                    ولى ميتونى برى setting>> keyboard>> dictation رو اگه داشت يعنى نيو هست

نظر

• دوستان یه سوال دارم. یکی از اقوام هفته دیگه میره مالزی و بهش گفتم برام یه آیپد بگیره. البته با کاهش دلار دولتی، حدود 1200 در میاد (کمی کمتر) که باز هم حدود 400 از بازار ارزونتره و می صرفه.

فقط می خوام بپرسم نکته خاصی هست که باید رعایت بشه؟ مثلا چیزی شبیه ماجرای فیس تایم نداشتن دستگاههای کشورهای عربی یا چیزی مثل اون؟!

نظر

• نه دوست عزیزم منم از مالزی خریدم مشکلی نداره

نظر

• دوستان IOS ورژن 5.1.1 اومد پیشنهاد میدم آپدیت نکنین ممکنه جیلبریک 5.1 بیاد .

تغییراتش هم از وبسایت اپل ورداشتم :

About iOS 5.1.1 Software Update

This update contains improvements and bug fixes, including:
                          Improves reliability of using HDR option for photos taken using the Lock Screen shortcut
                          Addresses bugs that could prevent the new iPad from switching between 2G and 3G networks
                          Fixes bugs that affected AirPlay video playback in some circumstances
                          Improved reliability for syncing Safari bookmarks and Reading List
                          Fixes an issue where 'Unable to purchase' alert could be displayed after successful purchase

نظر

• نوشته اصلی توسط khayam نمایش پست ها
                            این ضعف نیست یه سیاسته ضعف اونه که توانایی کاری نداشته باشی اما سیاست اونه که به عللی نکنی. الان خیلی از سایتها خودشون رو با آیپد هماهنگ کردن و نیازی به فلش پلیر برای دیدن ویدئو نیست.

Sent from my ashf@phone using tapatalk

ممنون
                            درسته سیاست واسه اونا واسه ما مصرف کننده ضعفه
                            حالا ما جواب سوالمونو نگرفتیما

نظر

• دوست عزیز تا زمانی که HTML5 با اون قدرتش هست دیگه نیازی به فلش نیست
                              خود شرکت Adobe هم فهمید و گفته که از سال 2013(دقیق نمیدونم) دیگه فلش موبایل ها رو ساگورت نخواهد کرد
                              جوابت رو گرفتی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                                دوست عزیز تا زمانی که html5 با اون قدرتش هست دیگه نیازی به فلش نیست
                                خود شرکت adobe هم فهمید و گفته که از سال 2013(دقیق نمیدونم) دیگه فلش موبایل ها رو ساگورت نخواهد کرد
                                جوابت رو گرفتی؟
                                بله
                                ممنون سپاسگذارم

نظر

صبر کنید ..
                                X