اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط behnam-k نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد
    چند روزيه كه بالاجبار به ios8 رفتم.روي ايپد اير
    مشكلات. چند بار ريست شد. بسيار از برنامه هاي مختلف بيرون ميپره. در پيدا كردن اپراتور رايتل جون ميكنه و همش قطعه. چهار انگشتي خروج از برنامه ها اكثرا كار نميكنه
    چه بايد كرد ممنون.
    سلام
    اگر بصورت ota آپدیت کرده اید٬ مجدد ریستور کنید. مشکلات کمتری خواهد داشت.
    در صورت تکرار مشکلات٬ صبر کرده تا ۸.۱ عرضه شود و بعد ریستور کنید.

متاسفانه نسخه ۸ با اکثر دیوایس ها مشکل داشته و باید تا عرضه ۸.۱ صبر کرد. چون در ۸.۱ چنین باگ هایی وجود ندارد. مشکلات برطرف خواهد شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
      سلام
      اگر بصورت ota آپدیت کرده اید٬ مجدد ریستور کنید. مشکلات کمتری خواهد داشت.
      در صورت تکرار مشکلات٬ صبر کرده تا ۸.۱ عرضه شود و بعد ریستور کنید.

متاسفانه نسخه ۸ با اکثر دیوایس ها مشکل داشته و باید تا عرضه ۸.۱ صبر کرد. چون در ۸.۱ چنین باگ هایی وجود ندارد. مشکلات برطرف خواهد شد.
      منظورم نسخه ٨٠٢ بود كه من با اين مشكلات مواجهم. درضمن مستقيم با ديوايس آپديت كردم. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam-k نمایش پست ها
        منظورم نسخه ٨٠٢ بود كه من با اين مشكلات مواجهم. درضمن مستقيم با ديوايس آپديت كردم. ممنون
        ota یعنی آپدیت از طریق خود دیوایس. عرض کردم مشکلات وجود دارد و باید صبر کرده تا ۸.۱ عرضه شود. در نسخه ۸.۱ بتا مشکلات وجود ندارد.
        برای امتحان٬ بک آپ گرفته سپس ریستور کنید.

نظر

• سلام دوستان
          من iPad air دارم نسخه ٧ ولى مرورگرش history رو ذخيره نميكنه
          ميخواستم بدونم بايد چيكار كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi500 نمایش پست ها
            سلام بر دوستان
            از دوستان كسي اطلاع داره كه از كجا مي توان كيفي كه هم شوني باشه و هم دسته داشته باشه براي ايپد خريد؟

با سلام

از برند stm می توانید تهیه کنید.

نظر

• سلام به همه دوستان يك سوالي براي من پيش اومده ممنون ميشم پاسخ بديد
              بنده ايپد اير دارم و به دليل مشكلات ios 8اپديت نكرده بودم(در واقع اپديت كردم ولي تا وقتي زمان داشتم ريستور كردم) ولي مثل اينكه در ٨.١ مشكل رفع شده الان روي ios 7.1.2 هستم و بنده تبلتم رو براي خريد ايپد جديد در يكماه اينده خواهم فروخت به نظر شما دستگاه رو اپديت بكنم يا با ios ٧.١.٢ راحت تر فروش خواهد رفت؟!
              به شخصه تا حالا جيلبريك نكردم و نخواهم هم كرد ولي فكر ميكنم به دليل اينكه براي ٧.١.٢ جيلبريك پايدار هست دستگاه رو راحت تر بخرند( اونهايي كه قصد جيلبريك دارند)

نظر

• نوشته اصلی توسط Kamyd نمایش پست ها
                سلام به همه دوستان يك سوالي براي من پيش اومده ممنون ميشم پاسخ بديد
                بنده ايپد اير دارم و به دليل مشكلات ios 8اپديت نكرده بودم(در واقع اپديت كردم ولي تا وقتي زمان داشتم ريستور كردم) ولي مثل اينكه در ٨.١ مشكل رفع شده الان روي ios 7.1.2 هستم و بنده تبلتم رو براي خريد ايپد جديد در يكماه اينده خواهم فروخت به نظر شما دستگاه رو اپديت بكنم يا با ios ٧.١.٢ راحت تر فروش خواهد رفت؟!
                به شخصه تا حالا جيلبريك نكردم و نخواهم هم كرد ولي فكر ميكنم به دليل اينكه براي ٧.١.٢ جيلبريك پايدار هست دستگاه رو راحت تر بخرند( اونهايي كه قصد جيلبريك دارند)
                اره بزار بمونه
                اونی که خاست جیل می کنه نخواستم که خوب راحن اپدیت می کنه

نظر

• سلام
                  از وقتي به ios 8.0.2 اپديت مردم تبلت به دفعه ريستارت ميشه.
                  مشكل كجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz008 نمایش پست ها
                    سلام
                    از وقتي به ios 8.0.2 اپديت مردم تبلت به دفعه ريستارت ميشه.
                    مشكل كجاست؟
                    به نسخه ۸.۱ ریستور کنید.

نظر

• سلام اگه جیلبریک کنم چه امکاناتی بدست میارم توضیح کلی لطفا
                      چه محدودیت هایی برداشته میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
                        سلام اگه جیلبریک کنم چه امکاناتی بدست میارم توضیح کلی لطفا
                        چه محدودیت هایی برداشته میشه؟
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread68121.html

نظر

• سلام من از free my apps براي گرفتن امتياز, خيلي نرم افزار نصب و حذف مي كنم مي خواستم بدونم نصب و حذف نرم افزار بر روي سرعت سيستم عامل تاثير مي ذاره؟ اگه تاثير مي ذاره به جز ريستور كردن براي پاك كردن رد پاها وبر گرداندن سرعت سيستم عامل به حالت اوليه چه كاري بايد انجام بدم. با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط seeker نمایش پست ها
                            سلام من از free my apps براي گرفتن امتياز, خيلي نرم افزار نصب و حذف مي كنم مي خواستم بدونم نصب و حذف نرم افزار بر روي سرعت سيستم عامل تاثير مي ذاره؟ اگه تاثير مي ذاره به جز ريستور كردن براي پاك كردن رد پاها وبر گرداندن سرعت سيستم عامل به حالت اوليه چه كاري بايد انجام بدم. با تشكر
                            نه تاثیر نداره

نظر

• سلاممن میخوام ios 8 رو روی ipad air جیلبریک کنم ولی بر روی برنامه پانگو مینویسه touch id و لود نمیشه.چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz008 نمایش پست ها
                                سلاممن میخوام ios 8 رو روی ipad air جیلبریک کنم ولی بر روی برنامه پانگو مینویسه touch id و لود نمیشه.چیکار کنم؟
                                یه عکس میشه بذارید ازش؟

نظر

صبر کنید ..
                                X