اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط novia نمایش پست ها
    سلام به همگی

متاسفانه آیپد به خاطر وارد کردن رمز ورودی به صورت مکرر Disabled شده. زده وصل کن به iTunes ولی وقتی وصل میکنم اتفاق خاصی نمیافته و مثل اینکه باید FiirmWare عوض کنم.

راهی هست؟؟؟؟ یا حتما باید فرم ور عوض کنم؟؟؟

اینجا هم گفتم ولی کسی جواب نداد: http://www.i-phone.ir/forums/thread96883.html
    عزیز جواب شما را در همان تاپیک دادند ، تنها راه همان ریستور و به قول شما Firmware هستش

نظر

• با سلام من دو ماهي ميشه ايپد اير رو خريدم والآن موقع كاركردن مثلا تو ايتونز هنگ ميكنه و با زدن دكمه homeدرست نميشه و بعد چند ثانيه درست ميشه هر روز يكبار اتفاق ميفته خواستم بدونم از تعداد زياد برنامه ها است يا ويروس افتاده چيكار كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Aliturk7667 نمایش پست ها
        با سلام من دو ماهي ميشه ايپد اير رو خريدم والآن موقع كاركردن مثلا تو ايتونز هنگ ميكنه و با زدن دكمه homeدرست نميشه و بعد چند ثانيه درست ميشه هر روز يكبار اتفاق ميفته خواستم بدونم از تعداد زياد برنامه ها است يا ويروس افتاده چيكار كنم
        ای او اس ویروس نمیوفته احتمالا از حجم بالای اپهاتونه

نظر

• با درود به کارشناس بخش:

در جائی خوندم نوشته بود 12 تا dvd شامل بازیها و برنامه های آیپد بدون جلبریک شده سایت همسایه از فروشنده سوال کردم چیه گفت بازیهای کامل را از pp25 می گیریم یک سری عملیات روش انجام می دیم که شمائی که دیوایس غیر جلبریک داری بریزی روی آیپد با نرم افزار خاص بدون اینکه sync ituns پاک بشه ؟

1-آیا همچین نرم افزاری وجود داره اگر داره امکان معرفی آن مقدور می باشد؟
          2-اون عملیات را که فروشنده گفت روی app اجام میده من هم میتونم انجام بدم آیا جائی آموزش دارد؟

با تشکر از پاسخ شما

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

سلام
            نرم افزارش که اسمش 25 pp هست که برای ویندوز دانلود کن ونصب کن بعد ایپد را به کامپیوتر .داخل سایت سرچ کن اموزش گزاشته .جواب سوال دوم هم که وقتی برنامه را نصب کردی داخل برنامه اسم اون برنامه ای که می خوای سرچ میزنی و دانلود می کنی و بعد نصب روی ایپد
            ویرایش توسط hadi500 : https://i-phone.ir/forums/member/75403-hadi500 در ساعت 12-08-2014, 04:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi500 نمایش پست ها
              سلام
              نرم افزارش که اسمش 25 pp هست که برای ویندوز دانلود کن ونصب کن بعد ایپد را به کامپیوتر .داخل سایت سرچ کن اموزش گزاشته .جواب سوال دوم هم که وقتی برنامه را نصب کردی داخل برنامه اسم اون برنامه ای که می خوای سرچ میزنی و دانلود می کنی و بعد نصب روی ایپد

خوب تا اینجا را که خودم می دونم مهم اینکه که وقتی از pp25 دانلود می کنی و بریزی توی گوشی sync ایتیونز از بین نمی ره یعنی برنامه هائی که با قبلا با از app store دانلود کردی از بین نمیره؟

نظر

• اموزش کامل داخل سایت هست صفحه اول را بیار کامل توضیح داده

نظر

• سلام دوستان چجوری با safari بتونم دانلود کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
                    سلام دوستان چجوری با safari بتونم دانلود کنم؟
                    امكانش نيست. فقط مي توانيد downloader نصب كنيد و مثلا به جاي دانلود يك فايل RAR آنرا با Safari باز كنيد و بعد كه كاملا لود شد روي Open in بزنيد و downloader را انتخاب كنيد. در واقع دانلود نيست فيل را به صورت يك page لود مي كنيد و بعد با اپليكيشني كه مي تواند آن را باز كند از فايل استفاده مي كنيد. مثال ديگر روي يك PDF انتخاب مي كنيد و بعد از لود شدن كامل در Safari گزينه ي Open in را مي زنيد و در iBook يا هر اپليكيشني كه PDF باز مي كند از فايل استفاده مي كنيد ، مانند كاري كه در attachment هاي email انجام مي دهيد.
                    فرق اين روش با اندرويد اين است كه شما در هنگام لود شدن مقدار حجم دانلود شده را نمي دانيد و براي Music و Video قابل استفاده نيست چون پيشفرض با QuickTime باز مي شود و به جاي دريافت ، شروع به پخش فايل مي كند.
                    ویرایش توسط ESC Key : https://i-phone.ir/forums/member/169969-esc-key در ساعت 13-08-2014, 02:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
                      سلام دوستان چجوری با safari بتونم دانلود کنم؟
                      چنین امکانی بصورت پیشفرض برای Safari وجود ندارد.
                      اگر جیلبریک کرده اید باید توییک Safari Downloader+ و نصب کنید که مستقیم دانلود منیجر به Safari اضافه میشود. اگر هم جیلبریک نکرده اید در App Store اپلیکیشن های مدیریت دانلود فراوانی وجود دارد که بصورت مجزا دانلود و انجام میدهند.

نظر

• سلام
                        من سرعت اينترنتم خيلي بالاست(امريكا) و با لپتاب در عرض پنج دقيقه فيلم دانلود ميكنم،در صورتي كه همون فيلم رو با ايپد با چند نرم افزار مختلف تو يك ساعت يا بيشتر ميشه دانلود كرد
                        مشكل چيه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abdollahi_sara نمایش پست ها
                          سلام
                          من سرعت اينترنتم خيلي بالاست(امريكا) و با لپتاب در عرض پنج دقيقه فيلم دانلود ميكنم،در صورتي كه همون فيلم رو با ايپد با چند نرم افزار مختلف تو يك ساعت يا بيشتر ميشه دانلود كرد
                          مشكل چيه؟؟؟
                          سلام ، منم اینجا تقریبا همین مورد رو دارم ، سرعت اینترنت شرکت دوستم 60 MB هستش و بوسیله کامپیوتر و IDM براحتی نزدیک به 7.5 MB در ثانیه میرسه ولی هر وقت گوشی یا ps3 یا ps4 یا Ps vita رو برای دانلود میبرم اونجا در بهترین حالت فقط 1.5 MB در ثانیه دانلود میکنن که محتمل ترین دلیلش میتونه بخاطر تک کانکشن بودن باشه !! شما که آمریکا هستید همچین مشکلی نباید داشته باشید و این مساله تک کانکشن مربوط به ما جهان سومی ها هستش !! بعضی از سایت ها کلا با گوشی و تبلت مشکل دارن !! برای تست کردن باید از سایت هایی مثل download.cnet.com یه فایل برای نمونه دانلود کنید و بعد مقایسه کنید !! البته در کامپیوتر از IDM استفاده نکنید و مقایسه کنید

نظر

• والا فايل كه مشكلي نداره چون حجمش كمه سريع دانلود ميشه،فقط فيلم كه حجم داره مثلا صد مگ ،از سايت هاي مختلف فيلم هاي مختلفم دانلود اومدم بكنم اما اينقدر داغونه،مجبورم با لپتاپ دانلود كنم،بعد بيام وصل كنم به ايپد بريزم توش دردسر داره هردفعه

نظر

• نوشته اصلی توسط abdollahi_sara نمایش پست ها
                              والا فايل كه مشكلي نداره چون حجمش كمه سريع دانلود ميشه،فقط فيلم كه حجم داره مثلا صد مگ ،از سايت هاي مختلف فيلم هاي مختلفم دانلود اومدم بكنم اما اينقدر داغونه،مجبورم با لپتاپ دانلود كنم،بعد بيام وصل كنم به ايپد بريزم توش دردسر داره هردفعه
                              بنده در مورد شهر شما اطلاع ندارم اما در ايران اين مسئله كاملا عادي هستش. ADM Pro در اندرويد همين كار را براتون انجام مي دهد.
                              با ISP مورد نظرتون مشكل را مطرح كنيد.

نظر

• سلام دوستان modern combat 5 بدون جلبیریکش هست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X