اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط breny نمایش پست ها
    از دوستان عزیز کسانی که جلبریک کردند می خواستم بدانم معایب این تغییر چیه و اینکه هر بار از حالت جلبریک به حالت اصلی دستگاه را برگردانیم چطوریه؟؟؟

ضمنا در حالت جلبریک مصرف باطری تغیر می کند یا نه؟
    این تاپیک رو مطالعه کنید.معایبش هم نوشته شده.اگه بخواید دیگه جیلبریک نباشید باید ریستور کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread68121.html
    اگه توییک زیاد نصب نکنید مشکلی به وجود نمیاره

نظر

• ممنون این توبیک منظورتون بازی و نرم افزار ؟

و اینکه نصب زیاد توبیک در حالت غیر جلبیریک هم مصرف را زیاد می کند؟

با تشکر

نظر

ممنون این توبیک منظورتون بازی و نرم افزار ؟

و اینکه نصب زیاد توبیک در حالت غیر جلبیریک هم مصرف را زیاد می کند؟

با تشکر
        توییک میشه گفت نرم افزار هست یه جورایی و مثلا وقتی توییک نصب میکنید قابلیت دستگاه افزایش پیدا میکنه(توییک ربطی به بازی نداره)
        اگه جیلبریک نباشید نمیتونید توییک نصب کنید و فقط میتونید از اپ استور برنامه و بازی بگیرید(البته با نرم افزارهایی مثل تانگبو هم میتونید این کارو کنید)
        اگه جیلبریک باشید و توییک های الکی نصب کنید و یا اینکه توییک هاتون سازگار نباشه با ورژن ioa شما مصرف باتری بالا میره
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• خیلی ممنون آقا مهدی عزیز شما خودتون جلبریک کردید

و اینکه اگر اون چند تا توبیک معتبر را که در بخش آموزش گفتید را نصب کنم مصرف باطری زیاد نمیشه هدف من فقط نصب بازی با مراحل کامل می باشد زیاد اهل برنامه نیستم + اینترنت
          نظر شما چیست؟

ممنون از پاسخ

نظر

• مشاوره برای خرید

سلاممن می خوام بدونم الان مقرون و به صرفه هست که ایپد ایر بخرم؟یا صبر کنم 4 ماه دیگه ایپد جدید معرفی بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz008 نمایش پست ها
              سلاممن می خوام بدونم الان مقرون و به صرفه هست که ایپد ایر بخرم؟یا صبر کنم 4 ماه دیگه ایپد جدید معرفی بشه؟
              اگه عجله ندارید،بهتره که صبر کنید تا حدود آبان آیپد جدید معرفی بشه و طرف های اواخر آبان-اوایل آذر وارد بازار ایران بشه.

نظر

به نظربنده الان بهترين موقع براي خريد آيپد هستش. اگر بخواهيد صبر كنيد حداقل بايد تا آخر آذر ماه منتظر باشيد تا قيمتش بشكنه. چون اوايل عرضه محصول قطعا گرون خواهد بود.

نظر

• راهی وجود داره که بشه با ابپد ابر تماس تلفنی لرقرار کرد و پیام فرستاد؟(به جز جیلبریک)

نظر

راهی وجود داره که بشه با ابپد ابر تماس تلفنی لرقرار کرد و پیام فرستاد؟(به جز جیلبریک)
                    تو ios 8 که پاییز میاد این امکان وجود داره اما باید یک ایفون هم داشته باشید در غیر این صورت نه با جیلبریک نه بدون جیلبریک نمیتونید این قابلیت رو داشته باشید

نظر

خیلی ممنون آقا مهدی عزیز شما خودتون جلبریک کردید

و اینکه اگر اون چند تا توبیک معتبر را که در بخش آموزش گفتید را نصب کنم مصرف باطری زیاد نمیشه هدف من فقط نصب بازی با مراحل کامل می باشد زیاد اهل برنامه نیستم + اینترنت
                      نظر شما چیست؟

ممنون از پاسخ
                      خوب اگه برای بازی اینا میخوای بهتره جیلبریک نکنی
                      چون به کارت نمیاد اگه فقط برای بازی و اینترنت میخوای
                      چون همینجوری هم به هر ۲ دسترسی داری!
                      بازی و میتونی از اپ استور دانلود کنی و تازگی هک هایی که میاد و مراحل کامل میکنه حتی برای دستگاه های غیر جیلبریک هم هست...
                      اینترنتم که همینطوری در اختبار داری و میمونه برای دانلود کردن و اینجور چیزها که میتونی بازم با نصب برنامه مشکل رو حل کنی

نظر

• اگه ایپد ایر بخرم،می تونم تا 1 و 2 سال بدون هنگ باهاش کار کنم؟یا باید سال بعد ایپد جدید بخرم؟

نظر

اگه ایپد ایر بخرم،می تونم تا 1 و 2 سال بدون هنگ باهاش کار کنم؟یا باید سال بعد ایپد جدید بخرم؟
                          بله مطمئناً!!!
                          ios8 كه مطمئن باشيد بدون هنگ روش كار ميكنه
                          ios9هم به احتمال زياد يكم لگ داشته باشه اما با اين حال بازم خيلى خوب هست
                          اگه ميخوايد كمى صبر كنيد و ايپد جديد رو بگيريد
                          اما كمى زمان ميبره قيمتش بياد پايين
                          يا همين رو بگيريد استفاده كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                            تو ios 8 که پاییز میاد این امکان وجود داره اما باید یک ایفون هم داشته باشید در غیر این صورت نه با جیلبریک نه بدون جیلبریک نمیتونید این قابلیت رو داشته باشید
                            این قضیه باید ایفون داشته باشیم چجوریاست قضیه اش ?

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                              این قضیه باید ایفون داشته باشیم چجوریاست قضیه اش ?
                              به ایفون وصل میشه تماس و اس ام اس ارسال می کنه، در وافع تماس روی ایفونه صدا روی ایپد گرفته میشه و فرستاده میشه

نظر

• با اجازه علیرضا عزیز
                                دوست عزیز از این تاپیک کمک بگیر تا اطلاعات در این مورد کامل بشه:
                                انجمن تخصصی آیفون » با Continuity دستگاههای اپل باهم صمیمی تر میشوند

نظر

صبر کنید ..
                                X