اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درود

دوستان آیپد ایر ویبره داره ؟

نظر

• خیر جز آیفون هیج محصولی از اپل این قابلیت را ندارد

نظر

• درود

دوستان نمیتونم از اپ استور دانلود کنم،روی هر اپی که میزنم دایره دورش شروع به چرخیدن می کنه بهد یک دقیقه دوباره بر میگرده به حالت اول که نوشته free ، مشکل از کجاست؟

Sent from my iPad Air using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid71 نمایش پست ها
          درود

دوستان نمیتونم از اپ استور دانلود کنم،روی هر اپی که میزنم دایره دورش شروع به چرخیدن می کنه بهد یک دقیقه دوباره بر میگرده به حالت اول که نوشته free ، مشکل از کجاست؟

از چیز پی ان استفاده کنید حل میشه
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• بدون چیز پی ان اوکی شد،ساین اوت کردم یه بارم روشن خاموش اوکی شد

نظر

• دوستان چرا با zapya نميشه اهنگ فرستاد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                دوستان چرا با zapya نميشه اهنگ فرستاد

اين گزينه حذف شده چون ديگه اپل اجازه اين كارو نميده. فك كنم تو خود توضيحات برنامه به اين نكته اشاره شده.

نظر

• دوستان الان من چجورى ميتونم ايپد از طريق بيسيم ب لپ تاپ وصل كنم،بعد كه وصل شد چه كارايى ميتونم بكنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                    دوستان الان من چجورى ميتونم ايپد از طريق بيسيم ب لپ تاپ وصل كنم،بعد كه وصل شد چه كارايى ميتونم بكنم

سلام
                    آیپدتون را به لپتاپتون وصل بکنید در بخش summary تیک مربوط به wi-fi سینک را فعال کنید
                    بعد از این هر گاه هم لپتاپ هم آیپد به یک مودم وصل باشید
                    می توانید سینک فرمایید
                    کار خاصی نیست که بشود انجام داد در حد سینک و کار هایی که با آیتونز می توانید انجام دهید
                    با توجه به سرعت کم وایرلس نسبت به کابل
                    من خودم همیشه با کابل انجام می دهم

نظر

• درود

دوستان کسی به 7.1.2 آپدیت کرده ؟ من بعد آپدیت مصرف باطری دستگاهم خیلی زیاد شده ، قبلا که 7.0.4 بودم باطریش با همین اسنفاده ای که الان دارم یک و نیم یا دو روز جواب میداد اما الان به 17 یا 18 ساعت بیشتر نمیرسه ! به نظرتون چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid71 نمایش پست ها
                        درود

دوستان کسی به 7.1.2 آپدیت کرده ؟ من بعد آپدیت مصرف باطری دستگاهم خیلی زیاد شده ، قبلا که 7.0.4 بودم باطریش با همین اسنفاده ای که الان دارم یک و نیم یا دو روز جواب میداد اما الان به 17 یا 18 ساعت بیشتر نمیرسه ! به نظرتون چیکار کنم ؟
                        سلام ، برای این مشکل ریستور باید انجام بدهید
                        به نظر من ریستور هم فایده ای نخواهد داشت باید صبر کنید تا آپدیت بعدی

نظر

• سلام
                          بعد اپدیت به ورژن 7.1.2 مصرف باطریم خیلی زیاد شده در ضمن بگم ایفونم هم همین مشکلو داره
                          راه کاری واسش هست؟
                          یه مشکل دیگه هم اینه که بدون دانلود و سرچ تو صفحه اصلی مدام انتن داره سرچ میکنه وقتی خاموش روشن میکنم اون ستاره سرچ میره!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                            سلام
                            بعد اپدیت به ورژن 7.1.2 مصرف باطریم خیلی زیاد شده در ضمن بگم ایفونم هم همین مشکلو داره
                            راه کاری واسش هست؟
                            یه مشکل دیگه هم اینه که بدون دانلود و سرچ تو صفحه اصلی مدام انتن داره سرچ میکنه وقتی خاموش روشن میکنم اون ستاره سرچ میره!!!
                            مطمئن نیستم اما فکر کنم هنوز ریستور به ۷.۱.۱ امکان پذیر باشد اگر نبود به ۷.۱.۲ ریستور کنید و اگر حل نشد ناچارا تا آپدیت بعدی صبر کنید
                            این دایره برای آنتن نیست
                            برای دانلود اپ از اپ استور هست و نشان می دهد دیتا از اپ استور رد و بدل می شود اگر وای فای یا cellular را قطع کنید این دایره نیز موقتا حذف می شود چون دیتایی رد و بدل نمی شود
                            به طور کل این دایره نشان دهنده ی رد و بدل شدن دیتا می باشد که اگر توجه کنید داخل safari وقت می خواهید صفحه ای را load کنید این دایره نمایان می شود و همچنین زمانی که اپلیکیشنی در اپ استور جست و جو می کنید
                            این باگ iOS 7 هستش که اگر در حال دانلود اپلیکیشن از داخل اپ استور pause کنید یا از داخل صفحه ی home بدون puase کردن اپلیکیش را حذف کنید این اتفاق می افتد و بعد از یک باز خاموش و روشن کردن گوشی رفع می شود
                            پس در حال نصب اگر می خواهید جلو گیری از نصب اپلیکیشن کنید از داخل صفحه ی home اول pause کنید و بعد حذف کنید
                            امیدوارم مشکلتون حل شود
                            ویرایش توسط ESC Key : https://i-phone.ir/forums/member/169969-esc-key در ساعت 07-07-2014, 07:00 PM

نظر

• با سلام
                              من با برنامه وایبر یه مشکل دارم که نمیتونم ویدیو هارو سیو داشته باشم تا آخر لود میشن ولی سیو نه . برای دیدن دوبارشونم باز شروع میکنه به لود شدن
                              لطفا راهنماییم کنید

نظر

• از دوستان عزیز کسانی که جلبریک کردند می خواستم بدانم معایب این تغییر چیه و اینکه هر بار از حالت جلبریک به حالت اصلی دستگاه را برگردانیم چطوریه؟؟؟

ضمنا در حالت جلبریک مصرف باطری تغیر می کند یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X