اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با توجه به اینکه آفیس 2013 واسه واسه آیپد ارائه شده آیا از زبان فارسی به خوبی پیشتیبانی می کنه و میشه فایل های ورد و پاورپوینت رو ویرایش کرد .از دوستانی که آیپد دارن ممنون میشم تست کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
      با توجه به اینکه آفیس 2013 واسه واسه آیپد ارائه شده آیا از زبان فارسی به خوبی پیشتیبانی می کنه و میشه فایل های ورد و پاورپوینت رو ویرایش کرد .از دوستانی که آیپد دارن ممنون میشم تست کنند
      تا به صورت كامل خريداري نكني نمي توني ازش استفاده كني. (نه ميتوني ويرايش كني ونه كارهاي ديگه) فقط امكان مشاهده فايل خواهيد داشت.

نظر

• نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
        با توجه به اینکه آفیس 2013 واسه واسه آیپد ارائه شده آیا از زبان فارسی به خوبی پیشتیبانی می کنه و میشه فایل های ورد و پاورپوینت رو ویرایش کرد .از دوستانی که آیپد دارن ممنون میشم تست کنند
        من از برنامه QuickEdit استفاده میکنم.... شما هم امتحان کن ببین کار شما رو راه می اندازه یا نه.
        من فایلهای Word و Excel را به راحتی ویرایش و استفاده میکنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          سلام
          دوست عزیز هر گونه بحث و قرار دادن لینک درباره مواردی که شما درخواست دادید در انجمن ممنوع هستش و برای انجمن مشکل ساز خواهد شد.
          اگر دوستان اطلاعاتی داشته باشند با طرق دیگه ( پیام خصوصی ) به شما خواهند گفت.
          موفق باشید

سلام
          پس ممنون میشم اگر به قسمت اول سوال من پاسخ بدید؟.............

از اونجایی که من فقط همین تبلت را دارم و دسترسی به کامپیوتر ندارم آیا میشه با خود آیپد یک قند شکن را دانلود کنم و روی آیپد هم نصب کنم؟به چه روشی؟

نظر

• سلام ، وقت بخیر
            حدود دو روزی میشد با ایپدم کار نمی کردم ، بعدش که رفتم سراغش تمام بازی ها قفل شده !!!
            موقع ورود به بازی ها یه اپل ای دی که اصلا من تا حالا ندیدمش و نمی دونم از کجا اومده و چطوری وارد شده زده و ازم پسووردش می خواد !!!
            جالب اینجاست این بازی ها نیازی به اپل ای دی ندارن !!!
            میشه بگید مشکل از کجاس ؟!
            از توی تنظیمات قسمت ایتون هم رفتم ، اپل ای دی خودم بود ، ولی برای ورود به بازی ها این بلا رو سرم میاره ...

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza k نمایش پست ها
              دوستان منم بالاخره ايپد دار شدم و الانم با ايپد دارم پيغام ميذارم،،،يه سوال؟
              من الان اپل اي دي ندارم،ايا با دانلود كردن برنامه از طريق سايتهاي اينترنتي( مثل دريچه) امكان استفاده از برنامه ها وجود داره؟
              PLZ H e l p
              جواب نميديد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza k نمایش پست ها
                PLZ H e l p
                جواب نميديد؟
                شما بايد اپل ايدى بسازيد
                براى نصب برنامه هاى كرك هم يا بايد از برنامه هايى نظير tangbu استفاده كنيد يا جيلبريك كنيد
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
                  سلام
                  اینکه آیپد ایر پارت نامبر کدوم کشور باشه چه فرقی میکنه؟
                  و اگر فرق داره کدوم پارت نامبر از همه بهتره و چرا؟
                  ممنون
                  عملاً هيچ فرقي ندارند، فقط براي عربستان Facetime ندارد.

Sent from my iPad using Tapatalk.

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

دوستان كسي مي دونه اين پارت نامبر ماله كجاست؟
                    md785e/a
                    پيداكردم ماله مكزيكه.
                    ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 20-04-2014, 12:52 AM

نظر

• سلام
                      دوستان من برای اولین بار آیپد خودم را به کامپیوتر وصل کردم.
                      از اپ استور برنامه tapatalk را با آیتونز دانلود کردم.وقتی میخاستم روی آیپد نصبش کنم گفت امکانپذیر نیست و برو تو استور و کامپیوترت را اتورایز کن.
                      اینکار را کردم بعدش یک متنی اومد شبیه به این که 2 تا کامپیوتر از 5 تا کامپیوتر نمیدونم چی چی شد.
                      این جریان 2 تا کامپیوتر و 5 تا کامپیوتر چیه؟
                      ممنون

نظر

سلام
                        دوستان من برای اولین بار آیپد خودم را به کامپیوتر وصل کردم.
                        از اپ استور برنامه tapatalk را با آیتونز دانلود کردم.وقتی میخاستم روی آیپد نصبش کنم گفت امکانپذیر نیست و برو تو استور و کامپیوترت را اتورایز کن.
                        اینکار را کردم بعدش یک متنی اومد شبیه به این که 2 تا کامپیوتر از 5 تا کامپیوتر نمیدونم چی چی شد.
                        این جریان 2 تا کامپیوتر و 5 تا کامپیوتر چیه؟
                        ممنون
                        شما میتونید ایدیتون رو رویه ۵ تا سیستم اتورایز کنید و برایه اینکه بتونید رویه سیستمه شیشمی هم اتورایز کنید باید یکی از سیستم هایه قبلی رو دتورایز کنید. البته سالی یک بار هم بهتون اجازه دتورایزه کلی بدونه در دسترس داشته سیستم ها رو از داخله ایدیتون میده
                        اما الان داره میگه ایدیتون از ۵ تایه مجاز رویه ۲ تا اتورایزه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          شما میتونید ایدیتون رو رویه ۵ تا سیستم اتورایز کنید و برایه اینکه بتونید رویه سیستمه شیشمی هم اتورایز کنید باید یکی از سیستم هایه قبلی رو دتورایز کنید. البته سالی یک بار هم بهتون اجازه دتورایزه کلی بدونه در دسترس داشته سیستم ها رو از داخله ایدیتون میده
                          اما الان داره میگه ایدیتون از ۵ تایه مجاز رویه ۲ تا اتورایزه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          من که الان برای اولین بار آیدی ساختم و دارم به کامپیوتر وصل میشم پس اون یکی کامپیوتر کجا هستش؟
                          نکنه اون کامپیوتری هست که دوستمون برام آیدی باهاش ساخته.درسته؟

نظر

من که الان برای اولین بار آیدی ساختم و دارم به کامپیوتر وصل میشم پس اون یکی کامپیوتر کجا هستش؟
                            نکنه اون کامپیوتری هست که دوستمون برام آیدی باهاش ساخته.درسته؟
                            سلام
                            درباره قسمت دوم سئوال شما لازم میدونم که جواب کلی بدم تا برای کسی شک و شبه ای باقی نمونه.
                            تمام اکانتهایی که بنده در انجمن برای دوستان میسازم به هیچ عنوان روی سیستم خودم اتورایز نمیشه.... چرا...؟
                            چون باید ابتداعاً روی لینک ایمیلی که از طرف اپل برای شما ارسال میشه کلیک کنید و اکانت خودتون رو Verify کنید.... قبل از این هم امکان اتورایز کردن اکانت توسط هیچ کس دیگری وجود نداره.
                            موفق باشید

نظر

سلام
                              پس ممنون میشم اگر به قسمت اول سوال من پاسخ بدید؟.............
                              درباره قسمت اول سئوالتون هم اینو میتونم بگم.
                              از طریق اپل استور میتونید سرچ کنید و برنامه های مختلف v پی n را روی دیوایس خودتون نصب کنید. اگر برنامه Free باشه بعد از چند روز از کار می افته و باید دوباره یکی دیگه نصب کنید و اگر برنامه رو خریداری کنید این مشکل براتون پیش نمیاد.... ( البته بستگی به میزان شارژی داره که پرداخت میکنید )

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                سلام
                                درباره قسمت دوم سئوال شما لازم میدونم که جواب کلی بدم تا برای کسی شک و شبه ای باقی نمونه.
                                تمام اکانتهایی که بنده در انجمن برای دوستان میسازم به هیچ عنوان روی سیستم خودم اتورایز نمیشه.... چرا...؟
                                چون باید ابتداعاً روی لینک ایمیلی که از طرف اپل برای شما ارسال میشه کلیک کنید و اکانت خودتون رو Verify کنید.... قبل از این هم امکان اتورایز کردن اکانت توسط هیچ کس دیگری وجود نداره.
                                موفق باشید
                                ممنون
                                پس چطوری میشه که میگه من با آیدی خودم به 2 تا کامپیوتر وصل شدم؟
                                خود آیپد هم حساب میشه یا فقط باید سیستم کامپیوتر باشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X