اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان راسته میگن نسخه های wifi نسبت به 4G تو لوکیشن کردن مشکل دارند؟اصلا همچین چیزی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
      سلام دوستان راسته میگن نسخه های wifi نسبت به 4G تو لوکیشن کردن مشکل دارند؟اصلا همچین چیزی هست؟
      اگر منظور از لوکیشن GPS می باشد ، فقط آیپد 4g این امکان را دارد.

نظر

• سلام
        یکسری برنامه هستش که مغازه داره با اپل آیدی خودش از اپ استور دانلود کرده و ریخته روی آیپد من.
        الان اگر بخام اون برنامه ها را آپدیت کنم بازم نیاز به اپل آیدی اون باباست یا خودم هم میتونم با اپل آیدی خودم آپدیتشون کنم؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
          سلام
          یکسری برنامه هستش که مغازه داره با اپل آیدی خودش از اپ استور دانلود کرده و ریخته روی آیپد من.
          الان اگر بخام اون برنامه ها را آپدیت کنم بازم نیاز به اپل آیدی اون باباست یا خودم هم میتونم با اپل آیدی خودم آپدیتشون کنم؟
          ممنون
          با همان اپل ایدی که نصب شده است آپدیت می شود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
            به نظر شما ایپد ایر بگیرم یا نوت پرو 12.2 ؟ لطفا دلیل رو هم بگید. ممنون

نظر

• دوستان یه مدتیه که آیپد من ارور 1009 رو میده ...از هیتلر شکن هم استفاده میکنم فایده نداره و نمیتونم چیزی از اپل استور دانلود کنم .... راه حل چیه ؟؟؟؟

نظر

• غیر امکان مشکل شما احتمالا" از قندشکن باشه .
                چون من هم رو ایفون و هم رو ایپد دارم .
                فعلا" امشب برطرف شده ارور

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                  با همان اپل ایدی که نصب شده است آپدیت می شود

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  پس اینجوری چطور من میتونم برنامه هایی را که اون بابا قبلیه روی آیپد دانلود کرده آپدیت کنم؟ایدی اون را هم که ندارم.

نظر

پس اینجوری چطور من میتونم برنامه هایی را که اون بابا قبلیه روی آیپد دانلود کرده آپدیت کنم؟ایدی اون را هم که ندارم.
                    هیچ راهی ندارد . شما یا باید Apple ID & pass فروشنده را داشته باشید یا اینکه خودتون همون برنامه ها را با Apple ID خودتون دانلود کنید.

نظر

• با سلام من تانگبو نصب كردم ولي برنامه هام كار نميكنه ميپره بيرون . (قبلاً كار ميكرد الان چند وقتيه كار نميكنه ) ميشه لطفاً راهنمايي كنيد .
                      با تشكر

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                        هیچ راهی ندارد . شما یا باید Apple ID & pass فروشنده را داشته باشید یا اینکه خودتون همون برنامه ها را با Apple ID خودتون دانلود کنید.
                        ممنون
                        پس اینجور که معلومه بهتره من ریست فکتوری کنم و دوباره شروع کنم به دانلود و ......چون اینجوری هم جای پای فروشنده توی آیپد بنده هست و هم با اپل آیدی خودم جای پای خودم اونجاست و اینجوری یک کم مبهمه قضیه.
                        اینجور بهتر نیست؟
                        ارادتمند

نظر

ممنون
                          پس اینجور که معلومه بهتره من ریست فکتوری کنم و دوباره شروع کنم به دانلود و ......چون اینجوری هم جای پای فروشنده توی آیپد بنده هست و هم با اپل آیدی خودم جای پای خودم اونجاست و اینجوری یک کم مبهمه قضیه.
                          اینجور بهتر نیست؟
                          ارادتمند
                          نیاز به ریستور نیست ! می تونید اکانت فروشنده را از AppStore حذف کنید و اکانت خودتون را وارد کنید. اگر هم می خواهید ریست فکتوری کنید به settings - general - reset بروید و erase all content and settings را بزنید به حالت کارخانه ای در می آید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                            نیاز به ریستور نیست ! می تونید اکانت فروشنده را از AppStore حذف کنید و اکانت خودتون را وارد کنید. اگر هم می خواهید ریست فکتوری کنید به settings - general - reset بروید و erase all content and settings را بزنید به حالت کارخانه ای در می آید.
                            حذف اکانت فروشنده بدون داشتن پسوردش امکانپذیر هست؟
                            ممنون

نظر

ممنون
                              اگر در iCloud ذخیره کرده باشد ، خیر امکان پذیر نیست باید پسورد باشد تا اجازه خروج دهد.
                              اگر فقط در iTunes & AppStore باشد ، بله می شود sign out کرد.

نظر

ممنون
                                نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                                اگر در iCloud ذخیره کرده باشد ، خیر امکان پذیر نیست باید پسورد باشد تا اجازه خروج دهد.
                                اگر فقط در iTunes & AppStore باشد ، بله می شود sign out کرد.
                                در قسمت icloud و در پایین صفحه delete account هست با اون میشه پاک کرد ، قسمت itunse & app store هم روی اپل آیدی موجود لمس کنید و sign out رو بزنید
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X