اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    دوست عزیز، شما میخواید هارد و فلش مموری به آیپد ایر وصل کنید درسته ؟ ( چون این وسیله ای که گفتید کار دیگه ایی انجام میده )

متاسفانه به دلیل امتحان، خودنم نمیتونم برم، قراره یکی از دوستام بره برام تهیه کنه که اونم افتاده هفته بعد، چون این هفته آب و هوای جاده اصلا خوب نبود.
    ممكنه اسم وسيلتون رو بفرماييد

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      بله ، تبدیل آیپد همین می باشد و هم در علاالدین و هم در پایتخت موجود است.
      با توجه به اینکه این تبدیل اصل نیست بنظرتون ضضری برای ایپد نداره که بخرمش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
        با توجه به اینکه این تبدیل اصل نیست بنظرتون ضرری برای ایپد نداره که بخرمش؟
        دوست عزیز ، من این تبدیل را چند سال هم به آیپد و هم به مک بوک زدم هیچ مشکلی ندارد.
        بعد این تبدیل مگه چه چیز خاصی دارد که شما آنقدر حساس هستید؟ همشون برای چین هستند که همه جا هم می تونید خرید کنید و اصل و غیر اصل ندارد.

نظر

• دوستان
          توي ستينگ اون قسمتي كه نور صفحه رو تنظيم ميكنيم يه قسمتي داره براي تنظيم اتوماتيك نور ٠٠٠ اون رو كه ميزنم اتفاقي نمي افته ٠٠٠ يعني نبايد تو شدت نور هاي مختلف نور صفحه تغيير كنه؟؟؟

نظر

• بله دوست عزيز تغيير پيدا مي كنه
            ولي تو شرايط متفاوت مثالا نور زياد يا كم

نظر

• سلام به همه
              با آپدیت کردن یکی از برنامه های سیدیا در آیپدم پس از ریستور آیکون خود برنامه cydia و یکی از برنامه هایی رو که از app store گرفته بودم del یا hide شده راهی هست که برگردند .درحال حاضر برای اجرا برنامه از طریق app store مشکلو حل کردم اما برای cydia نمی دونم چیکار کنم؟اینم بگم اسم برنامه یادم نیست که آپدیت شده!

نظر

• سلام ببخشید ایپد ایر چقدر طول میکشه تا کاملا شارج بشه؟

نظر

• سلام
                  من تازه کار هستم. سوال دارم: آیا با ریستور دستگاه همه نرم افزارهایی هم که خریداری شدند پاک میشوند؟ و برای نصب دوباره باید پول بدیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid4777 نمایش پست ها
                    سلام
                    من تازه کار هستم. سوال دارم: آیا با ریستور دستگاه همه نرم افزارهایی هم که خریداری شدند پاک میشوند؟ و برای نصب دوباره باید پول بدیم؟
                    اگه با اپل ايدى خودت دانلود كردى نياز به پول دادن دوباره نيست و هميشه براى اپل ايدى شما رايگان به حساب مياد و ميتونى دانلودش كنى يا سينك كنى تا تو ايتونز داشته باشى

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط khanjanisaeed نمایش پست ها
                      سلام ببخشید ایپد ایر چقدر طول میکشه تا کاملا شارج بشه؟
                      ٣:٣٠تا ٤ساعت

iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان
                        من امروز یه ایر خریدم و یه مشکل بزرگ دارم باهاش!!
                        من دوتا وایمکس دارم،یکی ایرانسل یکی هم مبین،وقتی میخوام پسوورد ایرانسلو بدم بهش که به وای فای وصل شم failed میزنه اما راحت به مبین وصل میشه!!
                        تورو خدا یکی کمک کنه!!دارم دیوونه میشم!!!

نظر

• ببخشید دوستان هاردی هست که به آیپد وصل بشه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                            ببخشید دوستان هاردی هست که به آیپد وصل بشه؟؟؟
                            سلام !! بله دوست عزیز از بعضی از هارد درایو های وای فای یا همون وایرلس میشه برای آیپد یا آیفون هم استفاده کرد !! به هر حال به دلیل قیمت زیاد این جور هارد ها بهتره که از فضاهای ابری مثل icloud یا Dropbox استفاده بشه !! اون یکی روش وصل کردن هارد به آیپد هم کلی لوازم جانبی لازم داره مثل Lightning to usb camera adaptor و یک هارد اکسترنال که منبع برقش جداگانه باشه و به صورت Fat32 فرمت شده باشه و البته یک آیپد جیلبریک شده !! پس گمونم همون فضاهای ابری بهترین گزینه هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط singingsilence نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              من امروز یه ایر خریدم و یه مشکل بزرگ دارم باهاش!!
                              من دوتا وایمکس دارم،یکی ایرانسل یکی هم مبین،وقتی میخوام پسوورد ایرانسلو بدم بهش که به وای فای وصل شم failed میزنه اما راحت به مبین وصل میشه!!
                              تورو خدا یکی کمک کنه!!دارم دیوونه میشم!!!
                              من بودم در کل ایرانسلو خاموش میکردم :d

نظر

• كسي هس كه بتونه تو فيفا از ايفونش به عنوان كنترلر استفاده كنه؟ايفون من ايپد رو پيدا نميكنه/با هاتسپات هم نشد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X