اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فك نكنم بشه بكاپ كرفت چون اپل ايدي فروشنده بوده پسوردشو نداري نميتوني ساين كني
    بذار تا اخر خالي بشه بعد بزن تو شارژ. ٣ ٤ ساعت طول ميكشه ١٠٠ بشه

نظر

• راجب ورژن کسی نظری نداره؟
      الان 7.1 بتا 2 رو میشه جیل برک کرد؟
      ویرایش توسط ali.ali.ali.ali : https://i-phone.ir/forums/member/145192-ali-ali-ali-ali در ساعت 31-12-2013, 03:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.ali.ali.ali نمایش پست ها
        دوستان من هم خریدم و مشکلاتم:
        1-برنامه هایی که فروشنده با اپل آیدی خودش رخته رو راحی هست که بشه بکاپ گرفت ؟
        2- ورژن ماله من 7.0.3 هست ببرم به ورژن بالاتر؟به کدوم ورژن ببرم؟چجوری ببرم؟ باید دولوپر داشته باشی یا هرکسی می تونه آپدیت کنه؟ نظرتون درباره بردن به 7.0.4 چیه؟
        l3-من آیپدم رو که خریدم وقتی روشنش کردم باطریش 80 درصد بود الان ازش استفاده کنم تا تموم شه بعد بزنم به شارژ یا همین الان با 80 درصد بزنم به شارژ تا فول شه؟
        اگه ايپد جيلبريك نيس با خود ايپد اپديت كنيد به اخرين ورژن ميره،دركل موقع ريستور يا اپديت فقط به اخرين ورژن ميشه رفت.

Sent from my iPhone

نظر

دوستان من هم خریدم و مشکلاتم:
          1-برنامه هایی که فروشنده با اپل آیدی خودش رخته رو راحی هست که بشه بکاپ گرفت ؟
          2- ورژن ماله من 7.0.3 هست ببرم به ورژن بالاتر؟به کدوم ورژن ببرم؟چجوری ببرم؟ باید دولوپر داشته باشی یا هرکسی می تونه آپدیت کنه؟ نظرتون درباره بردن به 7.0.4 چیه؟
          l3-من آیپدم رو که خریدم وقتی روشنش کردم باطریش 80 درصد بود الان ازش استفاده کنم تا تموم شه بعد بزنم به شارژ یا همین الان با 80 درصد بزنم به شارژ تا فول شه؟
          ١-بك اپ بگيرى فايده نداره بعد چطور ميخواى سينك كنى اون اپ ها رو؟؟بايد پسورد رو داشته باشى
          ٢-اگه ميخواى اپديت كنى به ورژن بالاتر ميتونى اما اگه ميخواى به ورژن هاى بتا برى بايد اكانت دولوپر داشته باشى.به ٧.٠.٤ اپديت كن بهتره
          ٣-بزار برسه به ٢٠٪ يا ١٠٪ و موقعى كه باترى لو داد بزن به شارژ
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان وقتی برنامه ای رو باز می کنیم هموم دکمه هوم رو بزنیم بسته میشه یا باید کار دیگه ای انجام داد؟

نظر

دوستان وقتی برنامه ای رو باز می کنیم هموم دکمه هوم رو بزنیم بسته میشه یا باید کار دیگه ای انجام داد؟
              دوباره دكمه هوم رو پشت سر هم بزنين
              بعد اپ هارو پرت كنين بالا 😜

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                ١-بك اپ بگيرى فايده نداره بعد چطور ميخواى سينك كنى اون اپ ها رو؟؟بايد پسورد رو داشته باشى
                ٢-اگه ميخواى اپديت كنى به ورژن بالاتر ميتونى اما اگه ميخواى به ورژن هاى بتا برى بايد اكانت دولوپر داشته باشى.به ٧.٠.٤ اپديت كن بهتره
                ٣-بزار برسه به ٢٠٪ يا ١٠٪ و موقعى كه باترى لو داد بزن به شارژ
                چرا دقيقا به ١٠ يا ٢٠ برسه بزنه تو شارژ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                  چون نزنه ايپد خاموش ميشه بعد چند دقيقه كه صفر شد!
                  😜😜😜😜😜

Sent from my iPhone

نظر

• برای بستن کامل برنامه ها در آیپد غیر از 2بار زدن دکمه هموم راهی دیگه نیست؟یه برنامه تو آیفون دوستان دیدم که شناور توی صفحه دکمه هوم وجود داشت. آخه نمی خوام مرتب دکمه هوم بزنم می ترسم خراب بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
                      برای بستن کامل برنامه ها در آیپد غیر از 2بار زدن دکمه هموم راهی دیگه نیست؟یه برنامه تو آیفون دوستان دیدم که شناور توی صفحه دکمه هوم وجود داشت. آخه نمی خوام مرتب دکمه هوم بزنم می ترسم خراب بشه
                      خراب نميشه نگران نباشيد
                      برا اوني كه گفتيد جيلبريك لازمه

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                        چون باترى لو ميده
                        شما هر وقت دلت خواست بزن به شارژ

نظر

• برا اوردن برنامه هاي باز شده اون روش پنج انگشت كه ميبندين رو چپه اش رو تو منو بزنيد برنامه هاي باز شده رو مياره. چپه اش يعني چي؟ يعني ٥ تا انگشت رو كه بهم نزديك ميكنيد برنامه بسته ميشه، تو منو اصلي پنج تا انگشت رو از هم دور كنيد تا برنامه هاي باز شده بياد

در مورد شارژ من اينجا اولين باره ميشنوم ميگين رو ٢٠ درصد بزن تو شارژ و بحث هر جور دوست دارم و دوست داري نيست اولين شارژ خيلي مهمه و تو كاليبر شدن باطري خيلي تاثير داره و بايد باطري تا اخرين لول خالي باشه بعد شارژ كامل بشه

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                            برا اوردن برنامه هاي باز شده اون روش پنج انگشت كه ميبندين رو چپه اش رو تو منو بزنيد برنامه هاي باز شده رو مياره. چپه اش يعني چي؟ يعني ٥ تا انگشت رو كه بهم نزديك ميكنيد برنامه بسته ميشه، تو منو اصلي پنج تا انگشت رو از هم دور كنيد تا برنامه هاي باز شده بياد

در مورد شارژ من اينجا اولين باره ميشنوم ميگين رو ٢٠ درصد بزن تو شارژ و بحث هر جور دوست دارم و دوست داري نيست اولين شارژ خيلي مهمه و تو كاليبر شدن باطري خيلي تاثير داره و بايد باطري تا اخرين لول خالي باشه بعد شارژ كامل بشه
                            دوست عزيز واسه اين باترى هاى جديد ديگه اين چيزها لازم نيست كه مثلا ٨ساعت شارژ اوليه و از اين حرفا
                            ترجيحاً بايد وقتى سيستم باترى لو ميده بايد زده شه به شارژ
                            و اينو من بارها هم شنيدم هم خوندم(تو فروم هاى خارجى)
                            حالا بازم اگه شما دوست دارى بزار خالى شه بعد بزن شارژ يا هر موقع دلت خواست
                            اين ديگه به من مربوط نميشه
                            موفق باشى

نظر

• نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
                              برای بستن کامل برنامه ها در آیپد غیر از 2بار زدن دکمه هموم راهی دیگه نیست؟یه برنامه تو آیفون دوستان دیدم که شناور توی صفحه دکمه هوم وجود داشت. آخه نمی خوام مرتب دکمه هوم بزنم می ترسم خراب بشه
                              setting/general/accebility/asistive touch
                              بذار رو on

نظر

• سلام
                                دوستان من تو آیپد چطور میتونم فارسی بنویسم
                                منظورم نصب کیبرد فارسی نیست ... منظورم فعال کردن زبان فارسی برا نوشتن مث تو ویندوزه!!!
                                ویرایش توسط behrooztahmasbi : https://i-phone.ir/forums/member/134302-behrooztahmasbi در ساعت 31-12-2013, 10:04 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X