اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط WarezMaster نمایش پست ها
    يه موردي رو كه يادم رفته بود بپرسم!
    در مورد نصب و استفاده از اپليكيشن هاي شبكه هاي اجتماعي روي آيپد مشكلي نداره؟؟ منظور استفاده از اين اپ.ها هست.( البته با وجود در دسترس بودن اينترنت) مثل تلگرام و وايبر و...؟ با توجه به اينكه سيمكارت روي آيپد تبادل sms‌ نداره...

- - - - - - - - - -

يه موردي رو كه يادم رفته بود بپرسم!
    در مورد نصب و استفاده از اپليكيشن هاي شبكه هاي اجتماعي روي آيپد مشكلي نداره؟؟ منظور استفاده از اين اپ.ها هست.( البته با وجود در دسترس بودن اينترنت) مثل تلگرام و وايبر و...؟ با توجه به اينكه سيمكارت روي آيپد تبادل SMS‌ نداره...
    به جز واتس اپ بقیه اوکیه
    میتونید سیمکارت رو رو یه گوشی بندازین و کد فعال سازی اپلیکیشن هارو دریافت و در ایپد وارد کنید

نظر

• سلام دوستان
      من یه ایر ۲ دارم که به ورژن ۹.۱ آپدیتش کردم ...
      مشکلم با اینترنت سیمکارتشه ... وصل نمیشه هر کاری میکنم ... سیمکارتمم ایرانسل 3G , 4g ...
      اگه امکانش هست بگید باید چیکار کنم ؟؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط aloneeee نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من یه ایر ۲ دارم که به ورژن ۹.۱ آپدیتش کردم ...
        مشکلم با اینترنت سیمکارتشه ... وصل نمیشه هر کاری میکنم ... سیمکارتمم ایرانسل 3g , 4g ...
        اگه امکانش هست بگید باید چیکار کنم ؟؟ ممنون
        در ورژن موردنظر شما آيپد من گاهى روى جستجو مى موند و شناسايى نمى كرد كه با ريستارت يعنى گرفتن همزمان دكمه هوم و روشن/خاموش دستگاه بر طرف ميشد در ٩.٢ بتاى ٣ هم اين باگ وجود داره اما ٤ جى بدون اشكال فعاله

@shf@

نظر

• نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
          در ورژن موردنظر شما آيپد من گاهى روى جستجو مى موند و شناسايى نمى كرد كه با ريستارت يعنى گرفتن همزمان دكمه هوم و روشن/خاموش دستگاه بر طرف ميشد در ٩.٢ بتاى ٣ هم اين باگ وجود داره اما ٤ جى بدون اشكال فعاله

@shf@
          ممنون بابت اینکه جواب دادین ...
          ولی من هر کاری میدونستم انجام دادم ... نشد که نشد ...
          راستی یه چیزی ... ایر 2 فقط از 4جی پشتیبانی میکنه ؟؟؟ 3 جی پشتیبانی نمیشه ؟؟ یعنی اگه فقط اینترنت 4جی باشه وصل میشه ؟؟ شهستان ما هنوز 4جی نشده ...
          اگه امکانش هست یه بار نحوه راه اندازی اینترنت سیمکارتو بگین ... شاید من یه جایی اشتباه میکنم ...
          بازم ممنون از لطفتون

نظر

• سلام دوستان
            دیروز یه آیپد گرفتم 4جی 128 گیگ نقره ای.برای تست سلامت دستگاه چکارهایی باید انجام بدم؟
            آیپد رو از دیجیکالا خریدم به همراه یه ایرپاد که تمام بسته بندی و ظاهر هردو رو به دقت بررسی کردم و کاملا سالم و اصل هستند. الان برای اینکه به لحاظ سخت افزاری آیپد رو تست کنم چکارهایی باید انجام بدم؟
            با توجه به اینکه آیپد نوب هستم ممنون میشم همه جوره بنده رو راهنمایی کنید. از ابتدای روشن کردن و راه اندازی و کانفیگ آیپد...تا نحوه ی شارژ کردن صحیح و اصولی اولیه و اتصال به کامپیوتر و...

نظر

سلام دوستان
              دیروز یه آیپد گرفتم 4جی 128 گیگ نقره ای.برای تست سلامت دستگاه چکارهایی باید انجام بدم؟
              آیپد رو از دیجیکالا خریدم به همراه یه ایرپاد که تمام بسته بندی و ظاهر هردو رو به دقت بررسی کردم و کاملا سالم و اصل هستند. الان برای اینکه به لحاظ سخت افزاری آیپد رو تست کنم چکارهایی باید انجام بدم؟
              با توجه به اینکه آیپد نوب هستم ممنون میشم همه جوره بنده رو راهنمایی کنید. از ابتدای روشن کردن و راه اندازی و کانفیگ آیپد...تا نحوه ی شارژ کردن صحیح و اصولی اولیه و اتصال به کامپیوتر و...
              از بچه های سایت کسی نبود قشنگ راهنمایی کنه!؟!

نظر

سلام دوستان
                برای شروع باید اپل ایدی درست کنید.(توی انجمن تاپیکش هست)
                برای ارتباط با کامپیوتر هم itunes رو روی PC نصب کنید.(اموزش کامل کار با ایتونز هم توی انجمن هست)
                برنامه های مورد نیازتون رو از اپ استور دانلود کنید و روی گوشی نصب کنید. (ترجیحا با ایتونز PC دانلود کنید)
                نگران شارژ نباشد هر وقت تونستید بزنید به شارژ.
                در مورد کانفیگ هم کار خاصی نداره توی هر قسمت به مشکل برخوردید توی انجمن بگردید پیدا میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                  برای شروع باید اپل ایدی درست کنید.(توی انجمن تاپیکش هست)
                  برای ارتباط با کامپیوتر هم itunes رو روی PC نصب کنید.(اموزش کامل کار با ایتونز هم توی انجمن هست)
                  برنامه های مورد نیازتون رو از اپ استور دانلود کنید و روی گوشی نصب کنید. (ترجیحا با ایتونز PC دانلود کنید)
                  نگران شارژ نباشد هر وقت تونستید بزنید به شارژ.
                  در مورد کانفیگ هم کار خاصی نداره توی هر قسمت به مشکل برخوردید توی انجمن بگردید پیدا میشه.
                  همه ی روش های موجود در انجمن رو بیشتر از 3 ساعت هست که تست کرده ام اما جواب نداده و امکان ساخت اکانت آی تیونز نیست و در هر حالی ارور for assistant میده .....

اگر کسی از دوستان راهنمایی و کمک کنه خیلی ممنون میشم

نظر

• با سلام
                    میبخشد من چه جوری میتونم دستگاهمو با اداپتور لایتینگ شارژ کنم ...ورودی اداپتور به پریزه برق نمیخوره ...تا به حال با ایپد و ایفون کار نکردم ...میشه کمکم کنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط faranak66 نمایش پست ها
                      با سلام
                      میبخشد من چه جوری میتونم دستگاهمو با اداپتور لایتینگ شارژ کنم ...ورودی اداپتور به پریزه برق نمیخوره ...تا به حال با ایپد و ایفون کار نکردم ...میشه کمکم کنید ؟
                      خب یه تبدیل برای اداپتورتون بخرین

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط faranak66 نمایش پست ها
                      با سلام
                      خب یه تبدیل برای اداپتورتون بخرین

نظر

• از دوستانی که جز جامعه ایپد ایر 2 هستین نحوه ی صحیح شارژ و زمان بندی صحیح و نکات لازم در مورد شارژ کردن ایپدایر 2 رو بیان میکنید.
                        ممنون

نظر

از دوستانی که جز جامعه ایپد ایر 2 هستین نحوه ی صحیح شارژ و زمان بندی صحیح و نکات لازم در مورد شارژ کردن ایپدایر 2 رو بیان میکنید.
                          ممنون
                          توصیه میکنم مطلب زیر رو بخونی به طور جامع توضیح داده..
                          http://www.zoomit.ir/11105

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان ؛ در ایفون یا ایپد زمانی که میخوای مثلا ایمیلی ارسال کنید حرف اول رو تایپ میکنی ایمیل های مشابه ای که با اون حرف شروع شده لیست میشه برای نیامدن این لیست چیکار باید کرد قبلا یادمه توی ستینگ تنظیماتی داشت که ایمیل هایی که نمی خواهید مشخص شود پاک کنی لطفا راهنمایی کنید ممنون

نظر

• دوستان یه سوال داشتم
                              من میخوام آیپد ایر 2 بخرم اما نمیدونم جیلبریک آخرین ورژن ios اومده برای آیپد یا نه هنوز؟
                              اگر روش دیگه ای برای ریختن بازی ها وجود داره غیر از جیلبریک لطفا بگین
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط raminet نمایش پست ها
                                دوستان یه سوال داشتم
                                من میخوام آیپد ایر 2 بخرم اما نمیدونم جیلبریک آخرین ورژن ios اومده برای آیپد یا نه هنوز؟
                                اگر روش دیگه ای برای ریختن بازی ها وجود داره غیر از جیلبریک لطفا بگین
                                ممنون
                                آخرین نسخه با قابلیت جیلبریک ۹.۰.۲ می باشد.

می توانید از برنامه هایی مثل تانگبو‌ استفاده کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X