اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    میبخشید من یه سوالی داشتم دکمه back توی ایپد ایر کجاست ...من اصلا پیدا نمیکنم هر موقع خواستم از تو برنامه بیام بیرون دکمه home رو فشار میدم .....دکمه back کجاست و اینکه من از کجا میتونم یعنی از طریق چه برنامه ای میتونم برنامه های اضافی رو خاموش کنم یا به اصطلاح رمو سبک کنم ؟ چون احساس میکنم دستگاه کند شده ...خواهش میکنم جوابمو بدید ممنونتون میشم

نظر

• سلام
      میبخشید من یه سوالی داشتم دکمه back توی ایپد ایر کجاست ...من اصلا پیدا نمیکنم هر موقع خواستم از تو برنامه بیام بیرون دکمه home رو فشار میدم .....دکمه back کجاست و اینکه من از کجا میتونم یعنی از طریق چه برنامه ای میتونم برنامه های اضافی رو خاموش کنم یا به اصطلاح رمو سبک کنم ؟ چون احساس میکنم دستگاه کند شده ...خواهش میکنم جوابمو بدید ممنونتون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط faranak66 نمایش پست ها
        سلام
        کلید عنوان شده بر روی دستگاه آندرویدی است و بر روی اپل فقط کلید Home را دارید.

برای بستن برنامه ها از روی مالتی تسکینگ هم دو بار بر روی Home کلیک کنید و برنامه ای که نیاز ندارید را به سمت بالا بکشید تا حذف شود.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام. من آیپد ایر 2 رو حدود 6 ماهه خریدم. در قسمت spotlight search فقط بخش siri suggestions وجود داره که اونم 5 تا از contact ها و 5 تا از apps recent رو نشون میده و کنارش هم دکمه more نداره. دست دوستام دیدم که spotlight search شون امکانات دیگه ای مثل nearby یا news داره. ولی ماله من نداره. در ضمن هنگام search ویکیپدیا فعال نیست. تو تبلت یکی از دوستام اگه مطلبی رو search می کردی خودش از تو ویکیپدیا یه سری خلاصه از اون مطلب برات نشون میداد. داخل setting - general - siri suggestions هم رفتم و همه apps هارو فعال کردم ولی مشکل حل نشد. لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز . قصد خرید دستگاه ایپد رو داشتم و حالا بین ایر 2 و مینی 4 گیر کردم و با توچه به اینکه ایر 3 قرار رونمایی بشه خرید ایر 2 کار عاقلانه ای هست ؟ و اینکه الان ارزش خرید مینی 4 بالاتره یا ایر 2 ؟ ممنون میشم جواب بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط a_fshin_b نمایش پست ها
              سلام خدمت دوستان عزیز . قصد خرید دستگاه ایپد رو داشتم و حالا بین ایر 2 و مینی 4 گیر کردم و با توچه به اینکه ایر 3 قرار رونمایی بشه خرید ایر 2 کار عاقلانه ای هست ؟ و اینکه الان ارزش خرید مینی 4 بالاتره یا ایر 2 ؟ ممنون میشم جواب بدین
              از بین مینی ۴ و ایر ۲ ٬ صد درصد ایر ۲ رو انتخاب کنید. اما اگر عجله ای ندارید٬ برای ایر ۳ صبر کنید. چون طبق شایعات٬ تغییراتی خواهد داشت که واقعا بهتر هستش. به این دلیل میگم اگه عجله ای ندارید٬ چون ابتدا باید منتظر معرفی و بعد هم منتظر پایین اومدن قیمت و متعادل شدنش باشید ...

این روند حدودا سه تا چهار ماه بعد از معرفی طول میکشه

نظر

• نوشته اصلی توسط a_fshin_b نمایش پست ها
                سلام خدمت دوستان عزیز . قصد خرید دستگاه ایپد رو داشتم و حالا بین ایر 2 و مینی 4 گیر کردم و با توچه به اینکه ایر 3 قرار رونمایی بشه خرید ایر 2 کار عاقلانه ای هست ؟ و اینکه الان ارزش خرید مینی 4 بالاتره یا ایر 2 ؟ ممنون میشم جواب بدین
                بین آیپد ایر ۲ و مینی ۴ ٬ قطعا آیپد ایر ۲ رو انتخاب کنید

اما اگه عجله ای ندارید٬ صبر کنید تا ایر ۳ بیاد. چون با توجه به شایعات٬ تغییرات بهتری داشته و ارزش صبر کردن رو داره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط a_fshin_b نمایش پست ها
                بین آیپد ایر ۲ و مینی ۴ ٬ قطعا آیپد ایر ۲ رو انتخاب کنید

اما اگه عجله ای ندارید٬ صبر کنید تا ایر ۳ بیاد. چون با توجه به شایعات٬ تغییرات بهتری داشته و ارزش صبر کردن رو داره

نظر

• دوستان بک سوال داشتم !
                  همنطور که میدونید قابلیت transfer purchases در ای او اس 9 برداشته شده!
                  و اینکه به فرض من یه برنامه رو با ایتونز دانلود کنم بعد اون برنامه رو بریزم رو ایپد و اپدیت برای اون برنامه بیاد و من با ایپد اپدیت کنم و وصل کنم بعد به ایتونز اون برنامه نسخه جدید رو میریزه یا این قابلیتم برداشته شده؟

- - - - - - - - - -

دوستان بک سوال داشتم !
                  همنطور که میدونید قابلیت transfer purchases در ای او اس 9 برداشته شده!
                  و اینکه به فرض من یه برنامه رو با ایتونز دانلود کنم بعد اون برنامه رو بریزم رو ایپد و اپدیت برای اون برنامه بیاد و من با ایپد اپدیت کنم و وصل کنم بعد به ایتونز اون برنامه نسخه جدید رو میریزه رو ایتونز و نسخه قدیمی رو حذف میکنه یا این قابلیتم برداشته شده؟

نظر

• کسی نبود ؟

نظر

• سلام دوستان
                      من رمز تبلتم رو فراموش کردم اما تاچ ایدی دارم چون ریستارت شد ازم رمز میخواد
                      حالا میخوام به ایتیونز وصل کنم که فک توری ریست کنم تبلتم رو نمیشناسه و میگه قفل شده
                      چیکارش میتونم بکنم
                      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        من رمز تبلتم رو فراموش کردم اما تاچ ایدی دارم چون ریستارت شد ازم رمز میخواد
                        حالا میخوام به ایتیونز وصل کنم که فک توری ریست کنم تبلتم رو نمیشناسه و میگه قفل شده
                        چیکارش میتونم بکنم
                        ممنون
                        درود

اگر اطلاعات تبلتتون براتون مهم نیست (یا بک آپ دارید) میتونید دستگاه رو به DFU Mode ببرید و دستگاه رو ریستور کنید .
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html

فقط بعد از ریستور بک اپ رو برنگردونید چون باز همون رمز روی دستگاه ست میشه (فقط اطلاعات تاچ آیدی و اثر انگشت های معرفی شده حذف میش که بایستی دوباره اسکن کنید و ... .)
                        میتونید اطلاعات بک آپ رو با برنامه iBackupBot for iTunes بخونید و هر کدوم رو که خواستید استخراج کنید .

نظر

• لام من ایر ۲ دارم جیلبریکش کردم
                          بعدش سیدیا رو دستکاری کردم کلا پاک شد
                          الانم هرچی دوباره جیل میکنم سیدیا رو نمینصبه
                          و توی پانگو مینویسه جیلبریک موفق درحالی که سیدیا رو ندارم
                          مشکل از کجاست؟
                          میتونم جدا سیدیا رو نصب کنم؟
                          مرسی

نظر

• سلام
                            دوستان ایر ۲ با وب گردی و بازی wwr و کلس و غیره از شارژ ۱۰۰ تا ۱۰ چقدر زمان میبره خالی شه؟

- - - - - - - - - -

سلام
                            دوستان ایر ۲ با وب گردی و بازی wwr و کلس و غیره از شارژ ۱۰۰ تا ۱۰ چقدر زمان میبره خالی شه؟

نظر

• سلام

میخواستم بپرسم مدت کارکرد باتری آیپد ایر ۲ با استفاده سنگین و بازی ۳دی مثل walking war robot و تلگرام و کلش رویال چند ساعت باید باشه از شارژ فول به ۱۰ برسه ؟

نظر

• سلام
                                دوستان اين مشكل شبكه 3G كه اتوماتيك ميره روي شبكه E چكار بايد كرد ديوايس ايپد اير ٢ سولار اينترنت همراه اول همش از 3G ميره روي E

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X